Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

pred 4 minutami, JamesTheMan pravi:

Tak mi je bilo rečeno tako v KMC-ju kot v Naturmar-ju.

Ko kaj novga zvem iz Delta team...napišem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

kaj pa okvir in ostalo (rezervoar) je enako pri obeh modelih? Ker če je si lahko navadno opremiš v GT verzijo.

GT ima (več kot navadna) QŠ za gor, popolnoma nastavljivo vzmetenje, ogrevane ročke, stranska kufra. QŠ je fajn. Ogrevane ročke mus, Nastavljivo vzmetenje pa obvezno.

K sm jo jest gledu je bla še v kombiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Pa Gt ima še tempomat, pa barvni displej. To sm pa pozabu. Jbg after 35 se pa zacne senilnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tracer GT na dvorišču Delta team...zaenkrat žal le za gledat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, RoKsOn-Z750 pravi:

Jaz sem jo včeraj pripeljal domov:yea2:

 

Sem naredil šele 60 km tako, da ne morem še kaj veliko komentirat. Je pa prvi vtis zelo dober:010

 

IMG_2539.jpg

IMG_2538.jpg

Čestitam. Lep je!

Pismo ne vem zakaj GT ne dobiš v tej barvi, ki je meni osebno res lepa. Pa števec, pa kaj hudiča dajejo na GT barvni števec, na tega pa starega. Pismo kitajci nardijo ta ekran za 5 eurov. Sej ne , da bi bil slab, sam je fajn, da če je že nov model, da je pač...

A kej wobla?

K sm zadnjič bil v trgovini sem se zmenil za testno vožnjo, sm reku da rabim sam 5 min, da vem al ga vzamem, al ne :D.

Pa ne upam it, k vem, da ga kupim.

Mater me kuri...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, skalar36 pravi:

Čestitam. Lep je!

Pismo ne vem zakaj GT ne dobiš v tej barvi, ki je meni osebno res lepa. Pa števec, pa kaj hudiča dajejo na GT barvni števec, na tega pa starega. Pismo kitajci nardijo ta ekran za 5 eurov. Sej ne , da bi bil slab, sam je fajn, da če je že nov model, da je pač...

A kej wobla?

K sm zadnjič bil v trgovini sem se zmenil za testno vožnjo, sm reku da rabim sam 5 min, da vem al ga vzamem, al ne :D.

Pa ne upam it, k vem, da ga kupim.

Mater me kuri...

 

 

joža, ojrote potegn iz štumfa pa kup, boš 100% bolš vole...voblanje bomo že pol zrihtal, a veš kok znanja je tle gor na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/20/2018 at 6:16 PM, skalar36 said:

Čestitam. Lep je!

Pismo ne vem zakaj GT ne dobiš v tej barvi, ki je meni osebno res lepa. Pa števec, pa kaj hudiča dajejo na GT barvni števec, na tega pa starega. Pismo kitajci nardijo ta ekran za 5 eurov. Sej ne , da bi bil slab, sam je fajn, da če je že nov model, da je pač...

A kej wobla?

K sm zadnjič bil v trgovini sem se zmenil za testno vožnjo, sm reku da rabim sam 5 min, da vem al ga vzamem, al ne :D.

Pa ne upam it, k vem, da ga kupim.

Mater me kuri...

 

 

Hvala.

Ja števec bi res lahk zamenjal ampak bo šlo tud s tem.

Do zdaj sem naredil zaradi drugih obveznosti le 200 km in se res lepo pelje. Moti me le veter, katerega dobim direktno v čelado tudi ob najvišje nastavljenem vizirju in se pojavlja "bobnenje" okoli čelade... Če se pomaknem na sedežu nekoliko bolj nazaj je mnogo bolje ampak mi tist položaj ne ustreza glede vožnje.

Bo očitno treba za daljše vožnje namestiti kakšen višji vizir - kaj priporočate?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, gledam tale novi Tracer GT.. se splača? Ma neke bonbončke glede na navadnega, ampak je kje detaljni seznam? Kdo ma to za probat? :D 12 jurjov je sicer preveč, neko akcijo bi blo treba nardit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, splača. Hm. Pomoje da ne. Že osnovni ima dobro vzmetenje za dobro vožnjo. In nič mu ne fali.

Razlika med njima, no bom še enkrat napisal. GT ima več: Tempomat, QŠ za navzgor, barvni ekran, ogrevane ročke, stranski torbi serijsko, popolnoma nastavljivo vzmetenje.

Zame obvezno nastavljivo vzmetenje ter ogrevane ročke, ostalega ne rabim. Čeprav je barvni ekran zelo lep.

Se še nisem odločil, ker sem nekje "ujel na uho", (soseda je rekla, da je slišala od prijatlce, kar ji je povedala sestra :D ) da obstaja možnost, da pride na trg neki v 4 celindrih s 130 PS v smislu "Tracer 1000".

Zdej pa ne vem, al počakat al kwa... dileme brezvezne.

K sm bil mlad pa mel v tošlnu 3k € se je blo velik lažje odločt. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Se še nisem odločil, ker sem nekje "ujel na uho", (soseda je rekla, da je slišala od prijatlce, kar ji je povedala sestra :D ) da obstaja možnost, da pride na trg neki v 4 celindrih s 130 PS v smislu "Tracer 1000".

Saj je že MT 10 Tourer, all rounder leta 2017 po MCN testiranjih...v konkurenci Tracer 900, FJR 1300, S1000XR, GSX-S1000F.

Težko verjamem, da bo še nekaj podobnega iz Yamahe. Pa tudi če bo čez par let in na začetku z kakšnimi težavami. Tracer 900 so sedaj kar izboljšali, menda...ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ce je mt10 glih touring varianta, predvsem za sopotnika.. Je pa res, da kaj dosti prostora med novim tracerjem 900 in mt10t ni, da bi ga bilo treba zapolniti z novim modelom.. 

Bi pa rajsi videl 3 kot 4 valjnega tisočaka.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skalar36, peljal sem osnovnega, čist novega, pa se mi je zdel ekstra neudoben, trikrat pretrd. Mogoče je bla fora ker sem ravno v tistem momentu iz GSA presedel, ampak sej sm prej sama trda jajca vozil, hmm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Ne vem. ko sem se sam presedel iz TRA na GS-a se mi je zdel potem tra kot bi se pomanšalj, ter tudi trd. Ko sem se pa iz SX-a presedel na TRA se mi je zdel kot gugalnica. Je pa težko te motorje primerjat med sabo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se že na uč vidi, da je zelo kratek moped...

Že proti moji diversionki je ornk krajši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Tracerji so se nekaj na hitro pojavili, podobno kot KTM modeli...ali se le meni tako zdi, če se spomnim, koliko časa je Honda AT testirala ali se testira nova Tenere 700?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, vandrovec pravi:

Ti Tracerji so se nekaj na hitro pojavili, podobno kot KTM modeli...ali se le meni tako zdi, če se spomnim, koliko časa je Honda AT testirala ali se testira nova Tenere 700?

Se ti ne zdi, da še kakšne druge firme razen omenjenih pošiljajo polizdelke za veliko več keša 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Keiko pravi:

Ma kdo kakšno idejo kako rešit uno moteče bleščanje / odboj sonca od zaslona?

Poizkusi kaj od 3M:

https://www.3m.com/3M/en_US/company-us/all-3m-products/~/All-3M-Products/Privacy-Screen-Protectors/Protection-Products/Anti-Glare/?N=5002385+8710873+8711017+8725355+8725357+3294857497&rt=r3

Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!