Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

10 minutes ago, tomaz69 said:

Izgleda (ker sem nov) bom (Bognedaj, da bi si karkoli domišljal) v temi s Snecerjem. Gume menjal, ko je imel motor 9500 km in sedaj jih ima cca 10.000 več,  in ima še kar mase za porabit....

A maš še D222 gor? Hitro menjaj ..

Edit: pardon, sem sedaj prebral malo više .. sem razumel, da je še nov in da si še na prvem kompletu .. ker prvovgradnja D222 pa res ni za nikamor ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tex pravi:

A maš še D222 gor? Hitro menjaj ..

Edit: pardon, sem sedaj prebral malo više .. sem razumel, da je še nov in da si še na prvem kompletu .. ker prvovgradnja D222 pa res ni za nikamor ..

Tako ja, D222 mi je, kljub normalni vožnji spodnašala zadnji konec in sem bil še bolj "usran"....Te (RS3) so popolnoma druga zgodba, ampak vzemite v zakup, da vozim "zgledno" (čeprav sopotnica ni vedno istega mnenja), in je to prvi komplet gum, ki sem jih sploh poizkusil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Tex pravi:

A maš še D222 gor? Hitro menjaj ..

 

Hecno. Meni so na moji trejserki čisto OK. In nimam občutka, da bi mi jih zadaj odnašalo. Res, da ne divjam...preveč. ?

Z njimi sem naredil cca 6.500 km in kolega pravi, da bi z mojim stilom verjetno prigural do Snecerjeve razdalje (cca 10.000). 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, GucciSLO said:

Hecno. Meni so na moji trejserki čisto OK. In nimam občutka, da bi mi jih zadaj odnašalo. Res, da ne divjam...preveč. ?

Z njimi sem naredil cca 6.500 km in kolega pravi, da bi z mojim stilom verjetno prigural do Snecerjeve razdalje (cca 10.000). 

Ni hecno. Mene tudi ni odnasalo.

7.000km so zdrzale potem jih je zmanjkalo ob strani. 

20190329_123711-1612x1209.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Snečer said:

kar cele mi delujejo pri koncu

Res je, sam ob strani jih je prej zmanjkalo. Pozimi sem se pa sam naravnost peljal. 

Pa dami mi je tlak znizal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, GucciSLO said:

Hecno. Meni so na moji trejserki čisto OK. In nimam občutka, da bi mi jih zadaj odnašalo. Res, da ne divjam...preveč. ?

Z njimi sem naredil cca 6.500 km in kolega pravi, da bi z mojim stilom verjetno prigural do Snecerjeve razdalje (cca 10.000). 

Verjamem in čestitam. Jaz sploh ne divjam ampak enostavno ni šlo, občutek ni bil pravi.. 

22 minutes ago, Snečer said:

kar cele mi delujejo pri koncu

Jaz sem jih predčasno menjal, mesa je še blo, feelinga pa že nekaj časa ne pravega. Še posebej sprednja, mislim da sem jo že pri polovici profila menjal. Se ni enakomerno obrabljala oziroma je bil 'nenaraven' feeling po ovinkih.. In če gumi ne zaupaš,... 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tex pravi:

Verjamem in čestitam. Jaz sploh ne divjam ampak enostavno ni šlo, občutek ni bil pravi.. 

Jaz sem jih predčasno menjal, mesa je še blo, feelinga pa že nekaj časa ne pravega. Še posebej sprednja, mislim da sem jo že pri polovici profila menjal. Se ni enakomerno obrabljala oziroma je bil 'nenaraven' feeling po ovinkih.. In če gumi ne zaupaš,... 

Glede na to, da je to moj prvi motor (maxiscooter ne šteje, ne?) in, da imam izpit mnj kot leto dni, se ne morem ravno pohvaliti s feelingom. 

Morda pa res ni idealna  guma. Bom pa vsekakor, glede na sliko, ki si jo prilepil, bolj pozoren v naslednjih tednih. 

Kaj pol? Yamaha varčuje na tovarniških gumah? Ali so jim jo v prodajnem oddelku uvalili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, GucciSLO said:

 Yamaha varčuje na tovarniških gumah? Ali so jim jo v prodajnem oddelku uvalili?

To vsi varcujejo. To je v bistvu budget roadsmart 2. Za znucat cisto dobre, kupis jih pa pac ne vec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, krucymucy said:

To vsi varcujejo. To je v bistvu budget roadsmart 2. Za znucat cisto dobre, kupis jih pa pac ne vec. 

15 jurjev zdržijo fabriško montirane gume umirjene vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Spasku said:

15 jurjev zdržijo fabriško montirane gume umirjene vožnje

Ajde ne bit malenkosten pa zaokrozi na 20Mm pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, krucymucy pravi:

To vsi varcujejo. To je v bistvu budget roadsmart 2. Za znucat cisto dobre, kupis jih pa pac ne vec. 

jap, te oem gume ne moreš kupiti v redni prodaji, vsaj za 221 je bilo tako, so bile nek ponesrečen približek RS1, pa še to enokomponentne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Rozy said:

Vozi kdo Metzeler? Kot touring guma je zelo priporočljiva.

Roadtec? Nisem vozil, sem pa vozil M5 na CB1000R in tourance na GS . 

Moja ocena je "meh" ok, ampak ni conti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da ne bo tema čisto zaspala ;)

Olje Motul 5100 10W40 + Hiflo hf-204 + alu podložka fi 14 - 42€

IMG_20190618_182243.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj te obvestijo po pošti, če bi kaj bilo.

 

Ženo so, ko je kupila XSR 700, da morajo neko matico zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Rubuz said:

Probaj tole...

https://www.yamaha-dealers.com/public/web/techpubs/nhtsaPublications.html

Če ne pa piši na Yamaho (Delta team recimo) kakšen mail s svojim VINom, pa ti bojo verjetno pomagal. 

To za nas žal ne bo delalo..

NOTE: Only U.S. spec street motorcycle VINs are supported on this website for recalls after December 2000.

Drugače pa ja, delta team, pa tudi sicer uradni serviserji bi morali videti vpoklice in kaj je dejansko že bilo urejeno po VIN cifri ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, logarr pravi:

Prve lastnike ja, kaj pa druge, tretje..?

Ob prevzemu papirjev in navodil je nekje zapisana opomba, da prosijo, da jih obvestiš o podatkih novega lastnika v primeru prodaje motocikla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se, da so se mi na tracer 900gt 2018 pri 6000km začeli trgati tesnila.Redno vzdrževana ketna, mazana na 500km, čiščena na 1500 do 2000 km, vse z Motul proizvodi.

Hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!