Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

 

 

2 hours ago, HyperJack said:

Je že kdo menjal smernike za LED verzijo?

Da .. top izgled in svetilnost zadaj .. če to kdo spregleda pri bremzanju mu ni pomoči ..

Spredaj pa priporočam nekaj dodatne elektronike, ki izklopi pozicijske ko vklopiš smerokaz ..

Govorim o yamahinih LED+ ..

Edit: sramota pa za yamaho, da je to treba doplačat .. bi ja že serijsko moralo bit na takem mopedu, še posebej ker ima led vse ostale luči ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tex pravi:

 

Da .. top izgled in svetilnost zadaj .. če to kdo spregleda pri bremzanju mu ni pomoči ..

Spredaj pa priporočam nekaj dodatne elektronike, ki izklopi pozicijske ko vklopiš smerokaz ..

Govorim o yamahinih LED+ ..

Edit: sramota pa za yamaho, da je to treba doplačat .. bi ja že serijsko moralo bit na takem mopedu, še posebej ker ima led vse ostale luči ..

Za tole lišpanje več kot od kitajca ne bi kupil, originalni so absolutno predragi. Se pa originalni iztaknejo iz plastike? Mislim da niso privijačeni ane?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, HyperJack said:

Za tole lišpanje več kot od kitajca ne bi kupil, originalni so absolutno predragi. Se pa originalni iztaknejo iz plastike? Mislim da niso privijačeni ane?  

Emm, z notranje strani pride matica, enako kot pri prvovgrajenih ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Tex said:

Emm, z notranje strani pride matica, enako kot pri prvovgrajenih ..

Pri navadnih ni matice. Guma je oblikovana kot "elipsa" in iz zadnje strani pritrjena z varovalom. 

Jaz imam originalne LED, ne led plus. 

https://www.yamaha-motor.eu/si/sl/products/motorcycles/sport-touring/tracer-900/accessories/led-flashers/yme-h0789-00-10/

Tex ima pa tele ... 

https://www.yamaha-motor.eu/si/sl/products/motorcycles/sport-touring/tracer-900/accessories/led-flashers-plus-front/yme-flb2f-10-00/

Tole imam viska ce kdo rabi. Nerabljeno. 

https://www.yamaha-motor.eu/si/sl/products/motorcycles/sport-touring/tracer-900/accessories/side-slider-cp3/b90-211d0-02-00/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, krucymucy said:

Pri navadnih ni matice. Guma je oblikovana kot "elipsa" in iz zadnje strani pritrjena z varovalom. 

Aja, točno, oni kos "plastike" je stisnjen z notranje strani.. my bad, je že veliko preteklo odkar sem menjaval .. :)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
54 minutes ago, luxsa said:

Pol bi te pa snecer pa se ene par bedakov spluval zakaj mas spice ce ne vozs offroad,tko ko so mene.?

Nč ne pluvam, ko voli, nek izvoli. Ampak...res me zanima zakaj folk kupi špice za vozit po cesti? Kaj je tvoj vzgib? Jaz bi doplačal za lite. Majkemi. Popizdevam vsakič ko je treba prevert gume, popizdevam ko čistim.....meni so vir problemov. ene dobre ne najdem na njih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam problema ocistit in tudi ventilcki so pod kotom da ni problem napumpat,ce sem ze kupil kokr enduro,ceprav samo za asvalt,zgleda bols s spicami kot z litimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, GucciSLO said:

Ti mater... Tole pride krepko čez jurja  :BUA:

jurja osemsto.

cenej kot öhlinsi :D

me pa resno ima in iscem prednjo in zadnjo feltno MT09/Tracer900/XSR900 pa bi jih cez zimo v zlato prebarval.

originalnih nocem barvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, krucymucy pravi:

jurja osemsto.

cenej kot öhlinsi :D

me pa resno ima in iscem prednjo in zadnjo feltno MT09/Tracer900/XSR900 pa bi jih cez zimo v zlato prebarval.

originalnih nocem barvat.

lej raje kakšen carbon, to bo premium

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni niti slučajno ne špila zlata barva, nikjer na mopedu (ne na vilicah, ne na felnah) .. ampak ja, itak, vsakemu svoje .. :)

kruci, torej greš na lite in ne na napere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Tex said:

tudi meni niti slučajno ne špila zlata barva, nikjer na mopedu (ne na vilicah, ne na felnah) .. ampak ja, itak, vsakemu svoje .. :)

kruci, torej greš na lite in ne na napere?

Najbrz na nic. Ko sem pod stresom impulzivno kupujem. :)

Bi pa imel zlate feltne ja, vilice so ze original take, zadnji amortizer tudi, lepo bi pasalo na GT. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, krucymucy pravi:

Najbrz na nic. Ko sem pod stresom impulzivno kupujem. :)

Bi pa imel zlate feltne ja, vilice so ze original take, zadnji amortizer tudi, lepo bi pasalo na GT. 

zadnjo fedro maš rumeno, le posodica je zlata, ne bo pasalo, wilbersa bi moral vzeti pa bi lahko ral izbral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Snečer said:

zadnjo fedro maš rumeno, le posodica je zlata, ne bo pasalo, wilbersa bi moral vzeti pa bi lahko ral izbral

Sneci, nisi neka referenca za kar se tice dizajna, ko bom vprasal glede racionalnosti pa ja. :D

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Tex said:

Bo treba kakšno drugo prednjo šipo nabavit. Kakšni predlogi? Kaj ste kaj montirali? Puigova mi je malo preveč "poštarska".. 

Jaz imam dve nizki. Ermax sport in puig sport. Z obemi je bolje kot z original. Z visokimi pa nisem probal.

Ropota sicer, sam mi vsaj turbulence ne dela okol kepe.

Puig mi je bolj vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!