Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

10 minutes ago, zundapp said:

Katere motorje ste vozili, lastili ... pred trecerjem?

Honda Hornet 600 - 2008

KTM 640 SM - 2007

Kawasaki Z1000 - 2007

Honda CB1000R - 2010

Suzuki V-strom 650 - 2006 (na kratko)

BMW R1200GS - 2010

Sedaj imam pa tracer in tdm900.

Zakaj vprasas? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/23/2019 at 8:36 AM, zundapp said:

Da vidim za katerega ste ga menjali, jaz vozim sedaj Aprilia caponord 1000 pa razmišljam o Tracer.

Tracerja mk1 sm mel na furi, za solo mi je bil fejst. Edina capotova prednost je prostornost. Tracer je mal manjsi, in to se vidi povsod, najbolj na zadnjem stolu. Vse ostalo...zlajfi, motor, menjalnik, okretnost....Meni kot barvna televizija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/22/2019 at 12:56 PM, krucymucy said:

Jaz imam dve nizki. Ermax sport in puig sport. Z obemi je bolje kot z original. Z visokimi pa nisem probal.

Ropota sicer, sam mi vsaj turbulence ne dela okol kepe.

Puig mi je bolj vsec.

Thnx. O manjših od originala nisem niti razmišljal ..

Sicer ja, meni tudi original bolj paše če je na čist spodnji poziciji. Če dvignem više mi točno v vrh čelade nabija ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj študentski moped končno zadihal po prvem servisu :wub:

dsc4514.jpg

Več detailov sledi kmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Print screen :kva2:

scr1.jpg

Jutri... ridecrew.si

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ne draži me. Že tko se težko zadržujem, da ji odpustim grehe, pa ponovno preuzkusiva ljubezen.

Slike so pa 1A !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HyperJack pravi:

Se spomnite kako smo se v študentskih letih z nekaj euri v denarnici odpravili na izlet in doživeli najlepše trenutke. V žepu morda res nismo imeli veliko, smo se pa imeli nepozabno in to obdobje nam je za vedno ostalo v lepem spominu.

Tracer študentski moped?

Brez težav Yamaho Tracer 900 primerjam s študentskim življenjem. Za “malo” vloženega denarja nam ponudi veliko zabave.

RIDECREW-YAMAHA-TRACER-2-960x540.jpg

Že ob prvem pogledu motorja, sem dobil občutek, da je Yamaha pripravila nekaj novega, mladostnega, igrivega.

Preverjeni osnovi MT-09 so dodali višje krmilo, oblikovno dodelane plastike in tako so ustvarili sport touring motor, ki navduši vsakega, ki mu nameni vsaj nekaj časa med ovinki.

Pred vožnjo sem iz prebranih podatkov pričakoval motor, ki ima z vsemi tekočinami “le” 210 kg. Ob premikanju motorja na mestu, pa mi je bilo takoj jasno, da nizka teža ni ostala samo na papirju.

K skupni nizki teži seveda pripomore okvir, ki je narejen iz aluminija v katerega je vgrajen “biser” (agregat), ki izstreli voznika iz vsakega ovinka.

RIDECREW-YAMAHA-TRACER-3-960x540.jpg

Trivaljni agregat pri svojih rosnih 850 ccm3, pridela “le” 115 konjev. Zaradi visokega navora pa imaš občutek, da jahaš Mustanga (Mustang je pasma divjega konja iz Amerike). Agregat zvezno brez “lukenj” vleče že od najnižjih obratov. Bi rekel, da je to eden iz med boljših agregatov, ki sem jih vozil v zadnjem času. Kljub testni vožnji in preizkušanju zmogljivosti, poraba goriva ni presegla 4,7 litrov / 100 km. 

Elektronika omogoča tri stopnje prilagajanja moči tako lahko vse divje konje hitro udomačimo s preprostim pritiskom in nastavitvijo motorne elektronike v funkcijo B ali STANDARD…

Se nadaljuje…

Ker si vozil tudi GS in GSkiller, bi lahko še malo primerjal z obema :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Snečer pravi:

Ker si vozil tudi GS in GSkiller, bi lahko še malo primerjal z obema :) 

Hmm, lahko naredim primerjavo vs. GS800 in GS1200. Sicer niso isti segment, ampak lej, zakaj pa ne. Ko bom imel kakšno uro viška napišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Hmm, lahko naredim primerjavo vs. GS800 in GS1200. Sicer niso isti segment, ampak lej, zakaj pa ne. Ko bom imel kakšno uro viška napišem.

video bo tudi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

video bo tudi? 

Seveda, smo šele prejšnji teden snemali test in potrebuje zadeva svoj čas. Čez kakšen teden bo na razpolago. Objavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, HyperJack pravi:

Seveda, smo šele prejšnji teden snemali test in potrebuje zadeva svoj čas. Čez kakšen teden bo na razpolago. Objavim.

dokazno gradivo, da so res delali :P

20200103_120000.thumb.jpg.48f4739070976358fc11c85cb8b2068e.jpg

ps. pomaranča je zgolj slučajno zraven 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, HyperJack said:

Se spomnite kako smo se v študentskih letih z nekaj euri v denarnici odpravili na izlet in doživeli najlepše trenutke. V žepu morda res nismo imeli veliko, smo se pa imeli nepozabno in to obdobje nam je za vedno ostalo v lepem spominu.

Tracer študentski moped?

Brez težav Yamaho Tracer 900 primerjam s študentskim življenjem. Za “malo” vloženega denarja nam ponudi veliko zabave.

RIDECREW-YAMAHA-TRACER-2-960x540.jpg

Že ob prvem pogledu motorja, sem dobil občutek, da je Yamaha pripravila nekaj novega, mladostnega, igrivega.

Preverjeni osnovi MT-09 so dodali višje krmilo, oblikovno dodelane plastike in tako so ustvarili sport touring motor, ki navduši vsakega, ki mu nameni vsaj nekaj časa med ovinki.

Pred vožnjo sem iz prebranih podatkov pričakoval motor, ki ima z vsemi tekočinami “le” 210 kg. Ob premikanju motorja na mestu, pa mi je bilo takoj jasno, da nizka teža ni ostala samo na papirju.

K skupni nizki teži seveda pripomore okvir, ki je narejen iz aluminija v katerega je vgrajen “biser” (agregat), ki izstreli voznika iz vsakega ovinka.

RIDECREW-YAMAHA-TRACER-3-960x540.jpg

Trivaljni agregat pri svojih rosnih 850 ccm3, pridela “le” 115 konjev. Zaradi visokega navora pa imaš občutek, da jahaš Mustanga (Mustang je pasma divjega konja iz Amerike). Agregat zvezno brez “lukenj” vleče že od najnižjih obratov. Bi rekel, da je to eden iz med boljših agregatov, ki sem jih vozil v zadnjem času. Kljub testni vožnji in preizkušanju zmogljivosti, poraba goriva ni presegla 4,7 litrov / 100 km. 

Elektronika omogoča tri stopnje prilagajanja moči tako lahko vse divje konje hitro udomačimo s preprostim pritiskom in nastavitvijo motorne elektronike v funkcijo B ali STANDARD…

Se nadaljuje…

 Tegale pa jaz ne bom vozil... Imam raje da se peljem skozi ovinek, ne da me izstreli ven...  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
10 hours ago, GucciSLO said:

Sprašuje za service manual, ne owner-manual ..

 

12 hours ago, Domen L said:

Ma kdo service manual za tracer 2018+?

A je tolko različen od 2017? Mislim, 2017 ne pomaga?

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Domen L pravi:

Ma kdo service manual za tracer 2018+?

na vrhu je pripet 2017 če kaj pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

na vrhu je pripet 2017 če kaj pomaga

Mislim da oni link zgoraj že nekaj časa ne dela ..

Se pa da dobiti 2017, če kdo strašno hrepeni po njem .. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Tex pravi:

Mislim da oni link zgoraj že nekaj časa ne dela ..

Se pa da dobiti 2017, če kdo strašno hrepeni po njem .. :rolleyes:

benti, men ga potegne :P mislim, gre dol :D

preveri če ta deluje, pripet tule:

MT-09-TRACER-2017.pdf

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega vleče, je, one pa ne .. ?;)

Zanimivo, meni prvi link dela, pri drugem in tretjem pa me vrže na stran: 

 

Sorry, there is a problem

We could not locate the item you are trying to view.

Error code: 2S328/1

 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc mi ni jasno. Pa ni to prvič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!