Jump to content
  • Sign Up
  1. Bostjan L

Bostjan L

2. IF7

IF7

3. HyperJack

HyperJack

4. MiNa

MiNa

5. DinDiin

DinDiin

6. Hytech

Hytech

7. tomaz69

tomaz69

8. GucciSLO

GucciSLO

9. Andrejcer

Andrejcer

10. DAMI34

DAMI34

11. mladench

mladench

12. tourer

tourer

13. Vito23

Vito23

14. Kugelschreiber

Kugelschreiber

15. Quest

Quest

• Recently Browsing   1 member

• maxf1

• Zadnje objave na forumu

• marincspeedshop
      Ce se nemotim morajo biti zmiguci 18cm narazen.
    • amateur
      Robi lahko nardiš krožno pot, pa pojdi poleti, ko bo +35C, se boš kopal v Nadiži pa tudi v Idrijci ali pod železniškim mostom ali pa na Kurnku. Boš lažje prenesel 7 ur vožnje.
    • jokl81
      E, po cca. 25 letih ponosni lastnik dučeta, s2r 800, belo-rdeč. Zanima pa me, če bi kdo vedel kaj povedat o "tail-chop-ih". Na netu sem našel: https://www.ducatimonstertailchop.com/collections/ducati-monster-fender-eliminator-tailchop-gen1/products/tail-chop-integrated-taillight-combo Tega bi se kar lotil, ampak ne vem, ali naši "organi" prebavijo npr. žmigavce, integrirane v štop lampo itd. Kolikor jaz vem je treba samo pazit, da je nosilec za tablico fiksen, pod kotom najmanj 30st.
    • Vin
      V kakšnih izrazito kolesarskih mestih, kot so Dunaj, München ali Amsterdam, kjer kolesarijo kot na Tour de France, je teh spletov okoliščin toliko, da se enostavno moraš ustaviti pred prehodom in to tako, da z ogledalom in pogledom pokriješ cel potreben vidni spekter. Tour de France počasi prihaja tudi k nam. Morali se bomo naučiti voziti s kolesarji. Zdaj pač peljemo malo na pamet, ker se obremenjujemo s tem, da bodo sicer za nami živčni.
    • Vin
      Glede na izkušnje, organ ne bi nič povedal, samo par žaljivk bi navrgel. V policijski šoli jih ne učijo odgovarjati, samo spraševati.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!