Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

pred 20 urami, Kroska pravi:

Prosim za mnenje tistih, ki ste že preizkusili oba Tracer 900 in Africa Twin 1000. Kaj bi izbrali, za 95% asfalta (ostalo nezahteven makedam) in pretežno vožnja v dvoje? Brez nepotrebnih komentarjev prosim ?, samo mnenje. Hvala!

TRA letnik 2015 sem imel. Africo imam sedaj. Kakšna je Nova verzija TRA, od 2018 naprej, ne vem . Africo izberem pred TRA 2015.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 9. 2020 ob 21:44, Kroska pravi:

Vsako mnenje šteje in pomaga. Kako si zadovoljen s Tracer-ko? Se voziš tudi s sopotnikom/sopotnico?

Vozim se več al manj samo s sopotnico. Moped se celo lepše pelje ko sva gor oba. Za ta denar sem zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 9. 2020 ob 21:44, Kroska pravi:

Vsako mnenje šteje in pomaga.

Nisem mislila komentirati...

AS Domžale ima testno Africo, Moto nautica pa Tracerja. Druga stvar je izklopljiv ABS na zadnjem kolesu v plus Africi. Tretja je pa enojni sedež; meni kot sopotnici mi enojni sedež naredi sive lase, verjamem pa, da se vsega privadiš. Africa je definitivno bolj komot za dva (s prtljago), je pa zelo adv naravnana - zato svetujem, da jo pred nakupom probaš. Glede na ceno (10k vs. 12k) pade glas Africi :)

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Afrika.. boljše plastike. Boljša končna izdelava. Boljše zavore. Vzmetenje za 2 že originalno boljše. Zelo dobro se obnese na asfaltu, pa tudi na makedamu zelo uporabna. Edina dva plusa, ki jih vidim pri TRA je cena in 3valnik, ki je odličen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Just now, JoeBradley said:

Zdravo,

samo povem, da sem že teden dni lastnik novega tracerja GT, ki gre  pravkar na prvi servis pri 1000kkm in da sem zelo vesel.

IMG_20200921_115547.jpg

Srečno vožnjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, JoeBradley said:

Zdravo,

samo povem, da sem že teden dni lastnik novega tracerja GT, ki gre  pravkar na prvi servis pri 1000kkm in da sem zelo vesel.

Jaz sem po 26.000km in dveh letih tudi se vedno vesel. 

Srecno voznjo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa po 3 letih in 38k km tudi več kot zadovoljen.

Tudi v imenu moje drage lahko to potrdim....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za želje.

Ne vem, če se bom tudi jaz po dveh ali treh letih lahko pohvalil z 26 ali celo 38kkm, se bom pa temu vsekakor poskušal približati. Seveda pod pogojem, da se čimprej resno pogovorim z odločno pretrdim in neudobnim sedežem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem vozil Tracerja, je sedež meprimerno bolj kul (udoben) napram nekaterim mojim motorjem. (SDGT, Z900)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Kar sem vozil Tracerja, je sedež meprimerno bolj kul (udoben) napram nekaterim mojim motorjem. (SDGT, Z900)

nimaš občutka, ker nonstop na prstih voziš :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, prvi servis pod streho, crashbari namontirani, da lahko padem, zdaj pa gasa, dokler je še toplo, pa še ročke grejejo.

Sedežu (oziroma riti) damo še nekaj časa, če ne, gre čez zimo na dodelavo (sedež).

 

IMG_20200930_172828.jpg

IMG_20200930_172851.jpg

IMG_20200930_172818.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

Lepo, sem pa mislil, da ima GT že tiste moderne blinkere.

Sej Tut ktm za 13 čukov nima led žmigavcev...da mi jih lahko kasneje vturijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snečer pravi:

Lepo, sem pa mislil, da ima GT že tiste moderne blinkere.

Ima, če hočeš.

 

Zajeta slika.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, sem lastnik MT09 Tracer-ja letnik 2015 pa me zanima ce je imel ze kdo tezavo z ABS enoto. 14 dni nazaj se je prizgala lucka za ABS, motor ima 45K km prevozenih. Uceri sem bil na servisu in na racunalniku mu je pokazal da zajebava ABS enota. Nova je pa 1700€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, 

upam, da ne, da to ni pogosta težava pri tem motorju. Zaradi istega sem leta 2018 za bagatelo na odpad prodal versysa letnik 2008, ki je drugače bil krasen motor. Najprej so postajale bremze vedno bolj trde, nato pa so ugotovili, da je crknil ABS modul, novi z delom bi takrat prišel približno toliko kot omenjaš ti. Upam, da se bo dalo rešiti s popravilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo je jokcu v temi tracer700 da mu oddaja cudne zvoke ko bremza ...in da bi lahko bil krivec abs... tud na yutub je video in spodi komentarji ...veliko njih... da je imelo podobne probleme in naj bi menjali abs enoto... nevem, a so res tolk slab naredl  da dost ljudi poroca o tem....al pa pride do tega zarad napacne menjave olja da ksna smet pride notr ...zrak ... oz ni bla nikol menjana tekocina... kdo bi vedu

mal cvikam tud sam kdaj bo krepal :D e jebiga nimas kj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!