Skoči na vsebino

Predelave, Cafe Racer, Brat, Bobber, Scrambler, itd.


Noise

Priporočene objave

kaj pa je potem tole ? saj ima vse , kar si naštel http://www.motosvet....ttach_id=172675

4. PRAVILA ZA IZDELAVO BOBBRA:

- izgled bobbra spominja na motocikle 40 - 50-ih let

- vse mora biti izdelano enostavno in funkcionalno

- na bobbru so vgrajeni samo deli, ki so nujno potrebni za vožnjo

- bobber mora biti ,,čist,,, skrita el. napeljava, akumulator, brez velikih stikal na krmilu, raznih okraskov...

- zadnja pnevmatika NE SME biti široka, največ tam do 160, kar je že skoraj preveč. Sam uporabljam okoli 130.

- ovezno enosed s sedežem pod višino zadnjega blatnika

- ,,pravi,, bobber ima springer ali indian sprednjo vilico, je pa slabša lega in strošek okoli 1000€, zato je to kompromis, ki zame ni nujen...

- okvir bi moral biti zadaj trd, brez vzmetenja z vzmetmi na sedežu. To je neudobno in povzroča neprimerno slabšo lego, saj morata te dve vzmeti

na sedežu prenešati velike vzmetene mase. Ker so naše ceste ,,bog pomagaj,, sam vgrajujem zadaj centralni amortizer.

vse ostalo je za pussy-je ki se zgovarjajo na varnost na cesti in vozijo bobber-je z 270 diski spredaj ( brez zamere samo tistih nekaj kilometrov kolikor jim je bobber namenjen lahko prevoziš tudi tako kot je treba - verjemi mi , res pa potem malo težje hodiš , toda noge na O in boleč križ so prva vizuelna podoba pravega bobber-ista ko se ustavi na pir)...

pa še original NSU katerega osnova je bila uporabljena za izdelavo bizona ... http://www.google.si...=1t:429,r:2,s:0

vseeno lepi motorji in bravo vam fantje za vaše vztrajanje pri izdelavah teh lepotcev !! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Ta slikica mi je malo ušla med ostalimi. Ta je OK, detajli pa so stvar okusa posameznika.

Bi pa se malo ustavil pri varnosti. Ravno teh nekaj kilometrov ,,samo do prvega kafiča,, je lahko usodnih.

Sem bil priča grozljivemu dogodku...

Sicer pa naj o svoji varnosti vsak odloča sam, le, da ne poškoduje zraven še koga drugega!!!

Osebno grem v teh primerih kar se tiče zadeve med izgledom in varnostjo v kompromis in to predvsem glede zavor in vzmetenja, žmigavcev, torbe za prvo pomoč, pa še kaj bi se našlo.

Ja, križ pa drevenenje rok je pa na bobbru obvezno trplenje. V primerjavi z ženskim lovljenjem stila in lepotnimi posegi pa je mačji kašelj ha-ha.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se strinjam s tabo, kar se tiče varnosti .... je pa tako , da so danes te predelave delane na dokaj močnejših mašinah katerih performance daleč presegajo osnovni konstrukcijski koncept bobber-ja ter posledično zaradi voznikovih želja po izkoriščanju vseh teh konjev in hitrosti zahtevajo posodobitve na podvozju in zavorah izven osnovnega okvira izdelave ...

res pa je tudi to , da je danes že težko dobiti 1 ali 2 cilindra motor za nizko ceno in v takem stanju , da ti ga ni nič škoda prežagati in prevariti ...to so bili namreč na začetku edini motorji , ki so se uporabljali v bobber-jih , saj v 40 in 50-ih letih še ni bilo masovne proizvodnje vrstnih štirivaljnikov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slikah ni bobbra!!!

So pa zanimivi cafe racerji in street fighterji...

Nič hudega, tudi sam sem kar nekaj časa potreboval, da sem razumel motocikel BOBBER.

Angleščino na strani bomo ,,pošlihtali,,. Hvala.

Lp

NSu je čisti bobber. Viragota sem dal, ker je nekdo spraševal za viragota in ta predelava je zelo lepa.

Kar se tiče pravil, ni nujno da bobber ima springer ali indian vilico. To je old skul razmišljanje in že s tem da uporabljaš 4cilindre nisi več old skul in lahko uporabljaš tudi usd vilice. :rolleyes: (angleška bobber scena) O tem, da namesto hard taila uporabljaš mono amortizer tudi ni v stilu old skul bobber in to se mi zdi fajn. :whistle: Dimenzija gum, hm, spet odvisno ali delaš old skul ali kaj novega.... Hellcat - Confederate je tudi na en način bobber, križan z cafe racer.....Najboljše se mi zdi, ne se obremenjevati s "pravili" in delat po svoje, kar je bistvo custom scene. :whistle:

post-11340-0-04230800-1295178134_thumb.jpg

post-11340-0-75637600-1295178168_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, razumem tudi tiste, ki se zgrozijo ob misli, da je strašen greh predelati originalen starodobnik. Saj imajo po svoje prav. Sem pa se sam naučil, da ni vsem všeč to kar je všeč meni. Nekateri uživajo v restavriranju, drugi v vožnji s starodobniki. Meni je všeč izdelati bobbra (ker pri tem čutim osebno zadovoljstvo) in se z njim zapeljati na pir kot praviš (če se da vsak dan, ampak na brezalkoholnega ha-ha). Res je tudi, da je predelava okvirja za te zmoglivejše motocikle v bobra malo zahtevnejša. Saj veš glede napetosti materijala po varjenju in popuščanu le tega pa spreminjanje težišča in podobno. Sicer pa v Holandiji tudi izdelujejo okvirje za take metrične tipe japonskih motociklov bobber in jih lahko kar kupiš. Kar se pa tiče agregatov zame ni moteče ali en, dva al pa štirje cilindri. Le da je zračno hlajen. Seveda je bolj ,,pravi,, z enim ali dvema cilindroma ni pa to za umret. Prejšnji teden sem iz Nemčije pripeljal dve Yamahi SR 500. Letnik 79 in 81. Našel sem jih na ebay.de. Tam se da dobro ,,shandlat,, ceno, pa še v Nemčiji za razliko od Italijanov, vse štima in so motocikli res v takem stanju kot prodajalec zagotavlja. Tudi s papirji je vedno vse štimalo. Vsaj kar se mojih izkušenj tiče. Najbolj aktualen model za predelavo v bobbra, kar se tiče metričnih motociklov je po moje Yamaha sx 650. Pokončen agregat, dva cilindra, špic felge... Vendar so ,,skužli,, zadevo in imajo kar visoke cene. Uporabni kar krepko preko 2000€ pa še potni stroški, ki jih pri nabavi moraš vračunati. Dočim SR-ko 500 dobiš že za pod 1000€. Ravno včeraj sem zasledil primeren motocikel na: http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4404155.

Xt 550 je dobra osnova za bobbra in ima zadaj že centralni amortizer. Pa še cena 649€ (se verjetno da še kaj shandlat) in pravi, da ima vse papirje. Če štima z agregatom je to zelo ugodno, ker toliko stane samo cilinder brez bata. Evo ti naslov za nove dele starodobnikov. http://www.cmsnl.com Mogoče ti kdaj pride prav. Na sliki Bobber Yamaha SX 650, ki je meni osebno zelo všeč.

post-30686-0-52413300-1295181426_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xt jka je na avtonetu pod starodobniki 649€. Zgleda da sem z linkom neupravičeno oglaševal...Drugače, pa ja vsakemu je pač všeč svoj stil. Pred vsem pa na to žal vplivajo tudi stroški. Kot vidiš na mojem www-ju ravno končujem SR 500 z dvema amortizerjema odzadaj. Ni glih po pravilih. Je pa bilo precej ceneje. Moj prijatelj, pač ni imel možnosti tako razvezat vrečo s cekini. Tudi sam nimam springer vilice. Smo pač tu kjer smo. Evo slike z dvema SR na poti iz Nemčije in še SR-ka z dvema amortizerjema... kaj praviš? Ps. za sedaj je to to, pridem pa na forum še kaj proti večeru

05012011146.jpg

16012011157.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon slika z dvema pa je žal samo ta... Koga zanima moj hobby le lahko vedno oglasi. Vabljeni. Samo predhodno kretek klic na 031 51 81 61, da bom v garaži. Še bomo kako rekli proti večeru. Ajde.

05012011150.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo meni je pa srebrn zelo všeč! :worship:

Za koliko si ga prodal, če si ga. Če ga pa nisi me pa zanima cena.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, da sem čisto paf, da se tudi take stvari dogajajo v Slo. :worship:

Imate eno od najbolj zanimivih garaž v Slo. :)

Še več in boljših fotk!

Priporočam ogled Bike Exif, pa še dobr koledar imajo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo meni je pa srebrn zelo všeč! :worship:

Za koliko si ga prodal, če si ga. Če ga pa nisi me pa zanima cena.

Lp

Če bi srebrnega pogledal od bližje ti verjetno ne bi bil več tako všeč. Nisem si še upal odrezat okvirja na pravem mestu in je zato sedeež višji od zadnjega blatnika, posledično pa sta tako ostala zadnja amortizerja. To sem probal ,,bolj slabo,, skriti s usnjeno torbico. Skratka vse skupaj za en dre.. Tega nisem niti poskušal prodati. Zavihal sem rokave in napravil iz njega tega BANDIDOS-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, da sem čisto paf, da se tudi take stvari dogajajo v Slo. :worship:

Imate eno od najbolj zanimivih garaž v Slo. :)

Še več in boljših fotk!

Priporočam ogled Bike Exif, pa še dobr koledar imajo. :whistle:

Hvala za kompliment, to mi vliva voljo!!! Se bom trudil še naprej...

Nove fotke pa ko bo kakšen bolj proti koncu. Če hočem narediti dobro gre vse zelo počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še kratka zgodbica...

...takšnega Suzukija gs 500 l.81 (1.slika) je kolega kupil v SLO z certifikatom in vsemi dokumenti za 800€.

...tako (slika 2.) sem na hitro na osnovi kupljenega GS-a pripravil okvirno fotko kako bi naj izgledal.

... tako pa izgleda sedaj, ko je delo v teku. Guma 240 ni po pravilih bobra in sploh ne po mojem okusu, ampak ,,stranka je car in ima (žal) vedno prav,,.

Pa še zadnja slika. Najlepše delo pri izdelavi bobbra je takrat, ko ga razstavljaš ha-ha. Potem se pa začne...

post-30686-0-26633300-1295201751_thumb.jpg

post-30686-0-73596400-1295201993_thumb.jpg

post-30686-0-17664000-1295202262_thumb.jpg

post-30686-0-48857000-1295202289_thumb.jpg

post-30686-0-20565600-1295202397_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da se nekaj dogaja tud v tej smeri pri nas :)

sam kje ste pa našli ceno 10k eur za tega Suzukija :rolleyes: brez zamere, ampak za tak denar imaš že lepega HDja v bobber stilu, res da Sportsterja ampak vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 1. 2011 ob 19:26, 503bobber pravi:

...Pa še zadnja slika. Najlepše delo pri izdelavi bobbra je takrat, ko ga razstavljaš ha-ha. Potem se pa začne...

A to ma avtomobilsko feltno + distančniki zadi?

A bi lahko dal še mal slikic mašin v delavnici? Sploh za krivit cevi me zanima... Tud jst bom mal opremu mojo (mini) garažo pa mal špegam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo prijatelj, lepo pozdrav iz M.Sobote.

Vsaka ti čast - lepe slike - in sigurno te obiščem da kako rečeva.

O, hojla Branko in hvala za mnenje. Se pa končno res enkrat oglasi, da kako rečeva...

Tvoj ,,bivši,, je zaenkrat še v takem stanju (spodaj na slikah), ima pa že nove Firestonke in gre že ta mesec v izdelavo!

Lp

post-30686-0-81996900-1295267052_thumb.jpg

post-30686-0-26990000-1295267068_thumb.jpg

post-30686-0-01729500-1295267086_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi bajk je bil hardtail home made chopo, vse po pravilih stroke, springerce, 18 spredi 15 zadi, oglat rezervar. . . Zdej pa nočem bit več v strahu, kdaj bo kej odpadlo, in kje bo treba šraufat. :( zato sm vesel de majo ljudje še voljo in s svojimi rokami nardijo SVOJ motor.

Upam de bo kdo odkartal želeno ceno, čeprav se mi zdi za ta denar kanček preveč površno končan. fino bi blo da kako popoldne posvetiš izgledu elektro instalacije, bremzlajtung in podobne periferije ki povsod štrli.

Drgač pa total respect, in še mnogo mnogo zadovoljstva z izdelavo. naj denar ne kvari veselja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da se nekaj dogaja tud v tej smeri pri nas :)

sam kje ste pa našli ceno 10k eur za tega Suzukija :rolleyes: brez zamere, ampak za tak denar imaš že lepega HDja v bobber stilu, res da Sportsterja ampak vseen

Enostavno: 54 dni dela po 8h = 432h x 20€/1h = 8640€

1250€ nakup GSX-a + 70€ prevoz = 1320€

kupljeni deli in material cca = 800€

SKUPAJ = 10.760€

V ceni pa še ni vštet umetniški navdih in ideja ha-ha. Kaj praviš na ceno 20€/1h. Jo imajo še kje al samo še na luni.

Pa prosim brez zamere. Dela s predelavo je res veliko in živcev gre včasih za popiz...

Ja res je, da dobiš vrhunske nove motocikle že od 5000€ naprej. Vendar so to serijski motocikli ali kot pravimo po domače ,,massprodukt,,.

Najbolj ti bo razumljivo, če si boš izdelavo bobbra omislil sam in zavihal rokave. In če bo temu tako, sem ti pripravljen tudi do neke mere brezplačno pomagati!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ma avtomobilsko feltno + distančniki zadi?

A bi lahko dal še mal slikic mašin v delavnici? Sploh za krivit cevi me zanima... Tud jst bom mal opremu mojo (mini) garažo pa mal špegam :)

Avto felna 130€, 240 guma 180€, dobiš skoraj v vsaki avto/moto trgovini.

To orodje za krivljenje cevi ni ravno prva liga, se pa da z njim dosti napraviti do 90 stopinj. S vsemi nastavki za colske cevi sem jo kupil v SL.Bistrici (WD TEHNIK) za takrat, mislim, da cca 180€ z DDV.

Investicija v orodje ni poceni. Zato premisli kaj boš izdeloval. Včasih je ceneje dat komu kaj izdelat, sproti, kar pač potrebiješ.

Če pa bi hotel izdelato npr. bobbra sam, pa potrebuješ, razen ročnega in el. orodja še:

srtužnico, rezkalni stroj, stabilni vrtalni, krožno žago, varilne apar. MIG/MAG in TIG, dvigalko... boljše, da ne naštevam več.

Sam sem opremo kupoval sproti in počasi. Investicija mi ne bo povrnjena nikoli.

Pa le pogumno ne nameravam te prestrašiti, najpomembnejši so volja, znanje in vstrajnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi bajk je bil hardtail home made chopo, vse po pravilih stroke, springerce, 18 spredi 15 zadi, oglat rezervar. . . Zdej pa nočem bit več v strahu, kdaj bo kej odpadlo, in kje bo treba šraufat. :( zato sm vesel de majo ljudje še voljo in s svojimi rokami nardijo SVOJ motor.

Upam de bo kdo odkartal želeno ceno, čeprav se mi zdi za ta denar kanček preveč površno končan. fino bi blo da kako popoldne posvetiš izgledu elektro instalacije, bremzlajtung in podobne periferije ki povsod štrli.

Drgač pa total respect, in še mnogo mnogo zadovoljstva z izdelavo. naj denar ne kvari veselja.

Vsaka čast. Sem slišal, da ste v Postojni ,,hudi,, na tej sceni.

Je pa ravno, se mi zdi, tukaj zgodba bobberista/chopperista, da se kdaj pa kdaj, tudi na poti kaj ,,pošraufa,,. Si malo pomagamo in je bolj zanimivo.

Seveda pa ni to za neka daljša potovanja, da nebi imel trtice v tilniku in roke kot robocoop, ha-ha.

Kar se pa tiče prodaje mojega je res da ni sfiniširan in da bi se ga dalo še zelo ,,zglancati,, Ampak to ni moj namen. Na nek način sem v tega mojega bobbra vložil tudi sebe in svojo zgodbo... Zato mi prodaja v tem primeru sploh ni pomembna.

Ti pa moram čestitati za ,,dobro oko,,. Se vidi, da veš kaj govoriš.

Pa še slika mojega sanjskega, ki ni ravno nujno, da je HD, samo, da je občutek, kot, da si ga pobral na odpadu iz kupa starega železa, ga vžgal in se odpeljal...

Lp in še en krat hvala za mnenje!

post-30686-0-42275900-1295270770_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz pa bi vseeno rad nekaj vprašal. Saj sem nekaj razbral, da kao ker so ti motorji v bistvu starodobniki, da zato ni potrebno homologirat predelav. Ne me narobe razumet, ampak tega pa najbolj ne verjamem. Glede na to, da nas ima večina novejše ali celo nove motorje, pa moramo vsako bedasto malenkost homologirati in vpisati v homologacijski kartonček, na podlagi česa potem ta motor, ki ima kar nekaj delov izdelanih doma, zato seveda niso "a" testirani in jih sploh ni možnosti homologorati, ne potrebuje homologacije??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nekaj prijatelji se vozimo z bobbri za katere je v osnovi uporabljen motocikel, ki je starodobnik. Zato naši bobbri spadajo v kategorijo starodobnikov B2. To so predelani motocikli, za katere ni mogoče nabaviti originalnih delov.

Homologacija ali potrdilo o skladnosti za status starodobnika je potrebna le, če je motocikel uvožen iz tujine (sedaj do letnika 1986), seveda pa omogoča plačilo cestnine z 90% popustom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

če prav razumem , bi morali meni tudi brez certifikata ( motor je bil uvožen kot starodobnik ) obračunavati na cestnino 90% popust če to piše v prometni ??? tudi če ga registriram redno kot normalen motor z bonifikacijo na zavarovanje ( kolikor jo pač je ) ?... ali pa to velja le za predelane starodobnike B2 ? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nekaj prijatelji se vozimo z bobbri za katere je v osnovi uporabljen motocikel, ki je starodobnik. Zato naši bobbri spadajo v kategorijo starodobnikov B2. To so predelani motocikli, za katere ni mogoče nabaviti originalnih delov. lp

Torej, če zdaj jaz pravilno razumem, če na starodobnik daš kakršne koli izpuhe, pa magari bodo strelali z 200 dB, kakršnekoli luči, vzmetenje, okvir motorja, zavore, kolesa, gume,.... pa nebom več našteval, se s tem lahko LEGALNO brez kakršihkoli težav vozite v prometu, jaz pa ker sem na NOVEM motorju zamenjal izpuh, in ga ne morem homologirat, ker pač izpuh ni namenjen za cestno uporabo, bom pa moral plačat kazen in kaj vem kaj vse, če se bo policist v to zapičil?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2011 at 19:08, thumper pravi:

----- če prav razumem , bi morali meni tudi brez certifikata ( motor je bil uvožen kot starodobnik ) obračunavati na cestnino 90% popust če to piše v prometni ??? tudi če ga registriram redno kot normalen motor z bonifikacijo na zavarovanje ( kolikor jo pač je ) ?... ali pa to velja le za predelane starodobnike B2 ? lp

Če je motor uvožen kot starodobnik (za letos velja za starodobnika največ letnik 1986) potem potrebuješ:

-prometno dovoljenje od lastnika iz tujine (govorimo za članice EU)

-kupoprodajno pogodbo overjeno pri notarju s prodajalcem (zanimivo, da pri registraciji ne zahtevajo sledljivost lastništva) tore tisti ki je zadnji

vpisan v prometni kot lastnik ni nujno, da je prodajalec na omenjeni pogodbi

-mnenje o statusu starodobnika od ene od Slo. zvez starodobnikov (ki je članica FIVA), ki je potrebna za izdajo homologacijskega lista oz. potrdila

o skladnosti.

-nato od zveze dobiš še certifikat starodobnika

V temprimeru ti ob registracuji motorja vpišejo v prometno ,,starodobnik,, kar pomeni -90% na cestnino. Zavarovalnice pa zahtevajo za 90% popust le certifikat, da je vozilo starodobnik in ne potrdila o skladnosti oz homologacije.

Motocikli, ki pa so bili v Slo. že registrirani pred tem zakonom pa v prometni nimajo vpisanega statusa. Imajo pa certifikat. Torej 90% popusta na zavarovanje. Če bi v tem primeru hotel še popust na cestnino, pa bi moral, kot sam ugotavljaš opraviti homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!