Skoči na vsebino

honda silverwing 600 povratna vzmet


Priporočene objave

Predvidevam,da hitrost povzpenjanja oziroma suščanje variomata.Se pravi hitrost pospeškov če je mehkejša vzmet ali hitrost če je trša vzmet...

Povej mi, kako si kaj drugače zadovoljen z tem motorje ker si ga jaz nameravam kupiti.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam,da hitrost povzpenjanja oziroma suščanje variomata.Se pravi hitrost pospeškov če je mehkejša vzmet ali hitrost če je trša vzmet...

Povej mi, kako si kaj drugače zadovoljen z tem motorje ker si ga jaz nameravam kupiti.

Lp

ja, izgleda da nekako tako, samo kontra vse skupaj . Kolikor sem ugotovil je s tršo vzmetjo boljši pospešek, ker teče jermen po večjem obsegu jermenice in napravi manj poti. To je moja drugi Silverwing. Moram reči, da je to super maxi skuter brez večjih problemov, z malo stroški vzdrževanja. Konkurira mu samo Suzuki Burgman 650 ampak je malce dražje vzdrževanje paziti pa treba pri burgiju, da je redno srvisiran zaradi občutljivosti menjalnika, kateri je v oljni kopeli, pri neservisiranju pa lahko pride do velikih stroškov popravila. To sta zame dva najboljša skuterja glede udobja, odlagalnih površin, zmogljivosti.... Dober je tudi T- max, gilera  nexus ampak ta nista tako udobna, sta trša in z malo odlagalnih prostorov, slaba vetrna zaščita.... Pri silverwingu je zelo fajn, če ima povišano vetrno šipo, ker potem gre veter preko čelade in je vožnja precej tišja in mirnejša.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!