Skoči na vsebino

Točenje alkohola na moto prireditvah


motofrik

Priporočene objave

Ko je že v večih temah izpostavljena tematika konzumiranja alkohola. Nekateri si žejo pogasijo s pivom, drugi z brezalkoholnimi pijačami... Vaše mnenje -sodi alkohol na moto prireditve ali ne? Sam osebno na teh zadevah le brezalkoholno. Pa tudi drugače, v privat življenju... ;) Po moje je povsem normalno, da si postaviš šotor in prespiš, če že piješ. Sicer pa je vožnja motorja dokaj zanimiva reč -pijan se po parih metrih zvrneš... Kar je dobro.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moto zborih mora bit alko!!!  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi moral že vsak zase vedet da pitje in motor ne gre skupaj.

 

Recimo če bi že šel na motozbor in da bi imel namen pit bi sigurno vzel šotor s sabo in tam prespal. in tako mislim da bi morali vsi.

 

Ali pa res pobrat ključe in to je to.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najslabša so tela žegnanja ... na poti do Ljubljane iz Mirne peči, bodo spet v vsakem drugem ovinku maline nabirali (na žalost). P ne mi rečt, da ni res... poznam ničkoliko primerov, ko se iz žegnanja peljejo domov ornk "požegnani". ... vsa čast organizatorju ... če bi iz moje zabave kdo poskušal pijan peljati domov, mu ne bi dovolil.

 

na tapravih motozborih, pijanim motoristom poberejo ključe, na telih varških prireditvah, ki z moto zbori nimajo nobene veze pa jim župnik dovoli piti pivo in kristusovo kri (očitno je imel kristus kar veliko koncentracijo alkohola v krvi) in, kot sem v eni temi bral, celo do 120 km/h, ne glede na alkohol v krvi.

 

Me prav zanima, če pri žegnanju župnik poleg varne vožnje opozori na točenje alkohola na taki verski prireditvi :? ... ne vem, ker ne hodim na take prireditve.

 

:krneki:

 

 

post-39886-0-70575000-1427794859_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he...sem se spomnil leta 1993, srečanje Škorpijon, Kostanjevica na Krki. Sredi noči smo šli v en disko malo pogledati. Peljemo nazaj, je (ne bom napisal kdo, se bo pa prepoznal) zgrešil ovinek in zapeljal naravnost v koruzo. Po celi njivi, do naslednjega uvoza nazaj na cesto in peljal naprej. Policijska patrulja, ki je bila tam, je bila tako presenečena, da ga niti poskušali niso ustavljati...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj nosijo zraven ... to pa res ni več problem prireditelja

 

moram pa povedat, da sem tudi sam že spau u kombinezonu, ker sem spiu alkohol .. ponavad se to men dogaja na Kolpi :P

 

takrat je fajn da maš grbo, sm jo uporabu za poušter

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he...sem se spomnil leta 1993, srečanje Škorpijon, Kostanjevica na Krki. ...

No, nekega drugega leta, ko sem se tja pripeljal dopoldne, so pa bili vsi poparjeni, ker se nekdo prejšnjo noč iz takega izleta ni več vrnil.  Nikoli ...

Tako da zame so ti vaški "motozbori" kar nekaj in me tam ne najdete več.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem... saj debata je še vedno vidna tistem na forumu. Žal je v glavah premarsikaterega, da mora biti pivo vedno in povsod. Ko vidiš, kaj alko naredi... začneš malo drugače premišljevati. Mogoče za v kakšno drugo temo, pa vseeno... -pohati je prepovedano, alko je pa povsod dostopen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tisti, ki je dal idejo za Novo Štifro alkohol frej. Skregal smo se na žive in mrtve, pa še na privat sem dobival veliko sranja. Pač, pa naj crkujejo, Darwin vedno zmaga.

 

 

p.s. Dalj časa, ko sem na mopedu, bolj se mi jebe za "oldschool prijateljstvo" "respect" "bratstvo" in ostala sranja k nam probajo fopat v glavo.

 

A to pomeni, da mi ne boš pomagal, če bom ostal kje kraj ceste s pokvarjenim motorjem? :unsure:  :?

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se dogaja nekaj čez noč, brez alkohola ne gre

Peesdaa, a pol se men n'č ne dogaja?  :kva1: 

Takole na ušesek ti prišepnem. Več se mi dogaja, kot takrat, ko sem ga žlampal.

Pa še ena prednost je. Možakarji 1731.gif drugi dan n'č ne vejo in ne pomnejo, deklce, so pa le čutile!  O:-)

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da mi ne boš pomagal, če bom ostal kje kraj ceste s pokvarjenim motorjem? :unsure:  :?

Kaj, a misliš da se mam čas pa voljo ustavljat vsake 30 sekund??? A si pozabu kter moped maš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

na tapravih motozborih, pijanim motoristom poberejo ključe,

 

:krneki:

 

 

so nam ženske pobrale ključe motorjev i

 

 

Sicer pravilno postopanje in primerna rešitev v danem trenutku....ampak....če je treba pobirat kluče je nekaj že v defaultu zelo narobe. Če se brihtnež nasut odpele iz moto dogodka, se bi upal stavit, da se ga v lokalni krčmi večkat nalije.  

 

Kaj, a misliš da se mam čas pa voljo ustavljat vsake 30 sekund??? A si pozabu kter moped maš :P

 

Dej, mamute, ne sodi sveta po sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden izmed razlogov za točenje alkohola na moto prireditvah je verjetno tudi finančni. Izpeljava takega dogodka (na katerega pride npr. 1000 ljudi) je kar soliden logistični zalogaj. Zraven spada kar veliko dela (postavljanje miz, roštilj, sanitarije, bend, ozvočenje, varnostniki, čiščenje.. .). Izid srečanja pa je lahko zaradi slabega vremena tudi negotov. Vsak organizator si želi, da bi tako zadevo kar najbolje zaključil, in da bi na koncu v klubski blagajni ostal še kakšen sold. Kar je seveda tudi prav in razumljivo. Če bi točili samo brezalkoholne pijače, bi bil na koncu v žaklju sigurno kakšen krajcarček manj... Ne vem, samo ugibam. Kljub volunterskemu delu se (hočeš ali nočeš) vedno pojavijo tudi neki stroški. Zato srčno upam, da na tistih prireditvah, ki v svoj program dodajo še božji žegen, lokalni župnik to procesijo opravi Pro bono...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še nebi striptiza prepovedli ?

 

al pa točenja alkohola v gositlni, saj vseeno od kot greš domov greš na svojo željo in odgovornost.

 

Na večini motozborov prinas okrog je tak opaziti, da pridejo motoristi na panoramsko vožnjo spijejo 1-2 rundi, kupijo eno srečko(Po možnosti dobiš nekaj takega da sploh domov nemoreš pelat) in odpeketajo proti domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Dej, mamute, ne sodi sveta po sebi.

 

S tem sm rahlo podjebaval Igorja, midva sva oba špagetiriderja pa se lohk interno podjebavava, ti tega ne razumeš rižotar! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a misliš da se mam čas pa voljo ustavljat vsake 30 sekund??? A si pozabu kter moped maš :P

Ha ha taprava dva se podjebavata vsak ma jajce v garaži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a misliš da se mam čas pa voljo ustavljat vsake 30 sekund??? A si pozabu kter moped maš :P

 

Ej nisem pozabil ...  :wacko:

 

Jst morem italjana cel teden šraufat, da lahko grem v nedeljo z Yamaho na izlet.  :bike:   :D:P

post-25300-0-62672400-1427823117_thumb.jpg

 

 

 

Dej, mamute, ne sodi sveta po sebi.

 

 

Cartman, to je bil res interni štos z enim mojim dobrim prjatlom in sotrpinom.  :D

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!