Skoči na vsebino

Točenje alkohola na moto prireditvah


motofrik

Priporočene objave

a pravš toleranca, dobr si se to pozanimal :smoke: , a ni že dost, da nam devajo polovičke, zdej si pa še toleranco prjavu :kva1: , jest ti želim, da tistih 0.29 nikol ne napihaš :kva2:, če pa slučajno boš, pa neb bil na tvojem mestu, a bi te toleranca znala rešt :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pravš toleranca, dobr si se to pozanimal :smoke: , a ni že dost, da nam devajo polovičke, zdej si pa še toleranco prjavu :kva1: , jest ti želim, da tistih 0.29 nikol ne napihaš :kva2:, če pa slučajno boš, pa neb bil na tvojem mestu, a bi te toleranca znala rešt :grrr

taka je tudi moja želja , ki si jo stalno izpolnjujem ...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej še enkrat vprašanje... Ne mi prosim o tem "kako eni znajo pihat", pa tolerance itd... NORMALNO PIHANJE... :glare:

 

Če čez cel dan PAMETNO RAZPOREDIŠ 4 pire: 8.00 zjutraj zajtrk + brezalkoholna pijača + 0,3 štamperl dunje (a ne Kmet?)

                                                                             11.00 en pir za žejo!

                                                                             14.00 en pir zram čevapov!

                                                                             17.00 en pir za žejo!

                                                                             20.00 en pir zram obilne večerje "ispod sača"

                                                                             22.00 PARKIRAMO + 2 pira in gremo spat! :pos:

 

Kje se zdej tule "napiha" preko meje? ...definitivno nikjer! ...in pol bi naj "pravi bajker" VODO PIL?! :eek:  ... BLJAK! :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jaz kakšno Dunjo kar vmes ruknem,gre bolj v ovivunk  :P  :lol: če pa še na cesti ostanem pa toliko bolje  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tud ce gres v maline je boljs, ce je alkohol za dezinfekcijo ran ze instaliran v krvi.

 

Mas avtomaticno vec sans za prezivetje.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej še enkrat vprašanje... Ne mi prosim o tem "kako eni znajo pihat", pa tolerance itd... NORMALNO PIHANJE... :glare:

 

Če čez cel dan PAMETNO RAZPOREDIŠ 4 pire: 8.00 zjutraj zajtrk + brezalkoholna pijača + 0,3 štamperl dunje (a ne Kmet?)

                                                                             11.00 en pir za žejo!

                                                                             14.00 en pir zram čevapov!

                                                                             17.00 en pir za žejo!

                                                                             20.00 en pir zram obilne večerje "ispod sača"

                                                                             22.00 PARKIRAMO + 2 pira in gremo spat! :pos:

 

Kje se zdej tule "napiha" preko meje? ...definitivno nikjer! ...in pol bi naj "pravi bajker" VODO PIL?! :eek:  ... BLJAK! :beer2:

 

Mislim, da bo to tvojo matematiko alkotest drugače razumel  :lol1: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo to tvojo matematiko alkotest drugače razumel  :lol1: .

 

Ravno to ti pravim, da bo na alkotestu tole daleč pod dovoljeno mejo... ker vsaka od teh enot bo do naslednjega zaužitja alkohola padla nazaj na nulo!

 

PREVERJENO  tudi s strani meritve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakorkoli obračate in se sprenevedate, dejstvo je samo eno ... vožnja in alkohol, ne gresta skupaj.

 

PIKA

 

:krneki:

Vsak naj se za sebe brigha  :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak naj se za sebe brigha  :P  :lol:

tukej nabijajo kolk pirov spijejo na konc ga pa z unionom vidš ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Glede na to, da so pri nas skoraj vse moto prireditve povezane z žegnanjem, je logičo in normalno, da se na njih, toči alkohol.

 

Tu pa cerkev le ni falila.

 

Zdaj morajo samo še represivni organi dojet, da sta motor in motorist žegnana, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkohol & motor??   :slap:  :BUA:

En moj slogan, pa ga razumite, kakor želite:

 

"Bolje je (pijan) noč preležati v seniku, :hmm:kot večnost pod rušo!!"  :O

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!