Skoči na vsebino

Točenje alkohola na moto prireditvah


motofrik

Priporočene objave

Se trezen komi obvozim vse jame na cesti... da bi bil pijan nimam sans pridt cel dam... ni to avto ko si napol mrtu pa se vseen nekak kr prguras dam.

Niti 1. pira ko si na mopedu .. no way

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem proti vsaki prohibiciji.

Fajn je če poješ čevape, da potem splahneš z hladnim pivom.

Ne maram pa pijanih in zadetih voznikov ampak za to so organi pregona. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, zakonska meja je 0,5

 , se pa živmu človeku marsi kaj zgodi, najprej pa tistemu, ki trdi, da se mu ne bo :kva2:

opažam pa, da nekateri žalite in zmerjate, me zanima, če bi to počeli enako na 4 oči :grim , je pa res, da taki ne smete pit, ker se ne znate obnašat trezni, kamoli ko ste pod vplivom substanc :smoke:

-btw če pihaš ; zakonska meja je 0,24 .. tko da malo smanji dožovljaj...

 

Če bi pohali bi bili še vsi živi !!!

men je pa zdravnik rekel da holesterol - sploh pohanje - ubija ljudi... alkohol pa sam jetra ..pa še ta se obnavlajo v nekih okvirih ...

 

Kaj bi rad :P

čez 20 let mogoče ..zdej pa še nisi tist "kompetenten" ..

 

 

Mavti in thumper nisem proti alkotu in tudi proti pitju ne. Prosim začnita brati vse kar piše in ne le tisti del ki vama pašejo. Imam pa proti alkoholu in vožnji. Ker se mi ne da še enkrat razlagat si lepo prosim preberita le del moje objave izpred treh strani potem pa nehajta pametovat kaj sem in kaj nisem ... Hvala

berem kar men paše .. če preberem kej k mi ne paše sm si pa res sam kriv ...sam pol ne grem tega še enkrat brati ..

 

nihče zase ne ve k spije mau preveč ...

 

najjači, vse kupu, vse prefuku, najboljš pelju itd ...

 

ne govorim na pamet, ker sem že kar nekaj časa na svetu in vse to probu  :whistle:

 

:krneki:

ej starina poznam to .. k si nis nobene za prefukat pustu na stara leta .. temu še jeba ne morš rečt k ni..

 

...in če se pir ne bi točil na motoprireditvah... kje bi se pol motoristi zbirali?

jaz zase priznam, da pijem pir... skoraj vedno in povsod... tudi na vožnjah. Recimo na vroč celodnevni motodan jih lepo razporejeno na 12 ur spijem ene 4, 5 zagotovo... na zboru, če grem pol na motor tudi ziher 2, ampak vedno tut kaj pojem... in večina ki se skup vozimo nas je takih... in zdaj me naj kdo prepriča, da je to za 80 kilskega deca preveč?

aja... in še vedno napihal 0.0!... pa tudi pik nimam še nobenih...

Ja, poznat je treba samega sebe in kje je meja! ... ne pa iskat uteho v zakonih in preovedih!

4-5 na 12 ur ? pametno poba ..pravzaprav genialno ...

 

80 kil je dec ???  :lol1:  :lol1:  :lol1:  jst jih mam ene 86 pa sm pussy ... aaaahahaha kaplca  ledvičnga izločka mi je ušla skoz glavco   :lol1:

 

Pa tuki gor so sami delikventi hihihi,drugače pa Ferek se strinjam s tabo,isto je ko čistuni nabijajo o telefonih med vožnjo,ja lej če si motorični debil je tud hoja naravnost že umetnost in taki so največji brihtneži oz. brihtne;-)

a ti se pozeguješ za članstvo v klubu ??

aja ..skener je ogret ..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še pa druga možnost. Ne prepovedat alkota na žegnanjih (saj pol še župnik ne more imet maše, če ne bo imel vina), prepovedat je treba motorje. Vsak naj pride peš ali pa s taxijem in problem rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še pa druga možnost. Ne prepovedat alkota na žegnanjih (saj pol še župnik ne more imet maše, če ne bo imel vina), prepovedat je treba motorje. Vsak naj pride peš ali pa s taxijem in problem rešen.

Eh, kdo pa govori o prepovedi?

Na motorzboru pij kolkr ti duša da, pol pa se zlekni v šotor, odspi tisto rundo pa pejt naslednji dan popoldan domov.

Na žegnu pa tud nobene prepovedi, sej je ni treba. Samo z gostincem se zmeniš, da ponuja samo dobro ohlajen UNI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kdo pa govori o prepovedi?

Na motorzboru pij kolkr ti duša da, pol pa se zlekni v šotor, odspi tisto rundo pa pejt naslednji dan popoldan domov.

Na žegnu pa tud nobene prepovedi, sej je ni treba. Samo z gostincem se zmeniš, da ponuja samo dobro ohlajen UNI.

Kar zmeni se. Te podpiram.

Sicer bolj od daleč, ker na takšna jajca ne hodim, ampak ja, držim s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako smo si različni ... pa vseeno enaki ...

 

Če bi bili vsi isti in bi vsi vozili isti motor z isto čelado in bi vsi isto pili bi bil pa res živ dolgčas. Mišljenja tako ene, druge in tretje strani ne bo spremenil nihče kar je pravzaprav dobro. Vsak ve zase kaj in kako. Dejstvo da se bo pivo točilo ostaja in prav je tako. Koliko ga kdo spije in potem poje in prespi pa mora vsak zase vedet. Mislim da nam je pa vsem skupno to, da vemo, da kome ne bomo vozil, ker nas to pelje v maline. Pa sej cilj je vsem enak samo pot je druga. Ne razumem zakaj se potem prerekat ali točit ali ne pivo. 

 

Pa na zdravje  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-btw če pihaš ; zakonska meja je 0,24 .. tko da malo smanji dožovljaj...

 

men je pa zdravnik rekel da holesterol - sploh pohanje - ubija ljudi... alkohol pa sam jetra ..pa še ta se obnavlajo v nekih okvirih ...

 

čez 20 let mogoče ..zdej pa še nisi tist "kompetenten" ..

 

berem kar men paše .. če preberem kej k mi ne paše sm si pa res sam kriv ...sam pol ne grem tega še enkrat brati ..

 

ej starina poznam to .. k si nis nobene za prefukat pustu na stara leta .. temu še jeba ne morš rečt k ni..

 

4-5 na 12 ur ? pametno poba ..pravzaprav genialno ...

 

80 kil je dec ???  :lol1:  :lol1:  :lol1:  jst jih mam ene 86 pa sm pussy ... aaaahahaha kaplca  ledvičnga izločka mi je ušla skoz glavco   :lol1:

 

a ti se pozeguješ za članstvo v klubu ??

aja ..skener je ogret ..  :P

Ti pohaš tobak,treba pohat indijsko domačo travo  :grim

Upam da ne bom tud čez 20 let kompetenten :grrr

Nimam črednega nagona in nisem v nobenem klubu in nikoli ne bom ,sam še to se mi manjka da postanem član kluba ki se gre hirarhijo kot  v tolpah itd....ne hvala mam že šefe dost butaste ne rabm še predsednikov klubov gledat ki mislijo da so generali v glavi pa 3 pike pa mal liqvorja :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi prepoved točenja prinesla še večjo uporabo alkohola na teh zadevah. Torbe in kufri bi bili polni piva, ko se pakira za srečanje. O.K., bi pregledovali na kapiji, če kdo nima pira s sabo. Bi pa meh z žgano pijačo prišvercali noter. Če bi prišlo do prepovedi (za kar pa niti teoretične možnosti ni). Če ima kdo namen piti, bo pil in amen. Saj pravim, dokler nimaš podstrešja poštimanega in veš, da en pir in to je to. Če misliš voziti nazaj. Če je šotor...pa ''udri brigu na veselje''.... Vsak je polnoleten in ve, kaj dela. Če bi pa bil Uni in 'null komma Joseph', bi ga pa še jaz kakšnega obrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če se pir ne bi točil na motoprireditvah... kje bi se pol motoristi zbirali?

jaz zase priznam, da pijem pir... skoraj vedno in povsod... tudi na vožnjah. Recimo na vroč celodnevni motodan jih lepo razporejeno na 12 ur spijem ene 4, 5 zagotovo... na zboru, če grem pol na motor tudi ziher 2, ampak vedno tut kaj pojem... in večina ki se skup vozimo nas je takih... in zdaj me naj kdo prepriča, da je to za 80 kilskega deca preveč?

aja... in še vedno napihal 0.0!... pa tudi pik nimam še nobenih...

Ja, poznat je treba samega sebe in kje je meja! ... ne pa iskat uteho v zakonih in preovedih!

 

Na ladji si po moji oceni malo več popil :) (že zgodaj zjutraj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunac pijanstva:
Uđeš u taksi i taksista te pita:
- "Gde ćeš?"
A ti mu kažeš:
- "Šta te briga!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne strinjam. Kot se ne strinjam s prepovedjo točenja alkohola na športnih prireditvah. Postajamo bolj papeški od papeža. Bedarija! Ne smeš kadit, ne smeš pit, ne smeš v gozdu pobirati sadežev, ne moreš na moto zbor, če nimaš na lajbiču pravega našitka...... Na koncu samo še čakam, da ne bom smel več fukat. Ta družba je postala total bolna in mi gre že na kozlanje. 

 

Ajd živeli!  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-btw če pihaš ; zakonska meja je 0,24 .. tko da malo smanji dožovljaj...

 

0,5g alkohola/kg krvi ali 0,24mg alkohola/l izdihanega zraka (oboje je pravilno, na balonček ali frula, stara ali nova)

 

jest nisem pijan, dokler lahko ležim na pojstli, brez, da bi se držu :grim  

 

dokaz, da sm ekspert za to področje :010  :beer2:  :grupni:  O:-)  :jezik:

post-45006-0-54582500-1427967952_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca Snecer... na ladji je vedno zajebano... če se ob pol šestih vkrcaš je ob 10ih že liter sadjevca mim!

 

Drgač pa... res je... sem jaz tut pussy... pijan ne grem na motor niti v avto...

 

Aja, kaj pa 4 veliki piri čez cel vroč poletni dan? ...ker voda je fuj, v njej ribe sexajo!

 

Takole pravi stroka:

 

Alkohol se razgrajuje v jetrih. Za ta proces je potreben čas. Zdrava jetra potrebujejo za razgradnjo in odstranitev 10 gramov (ali ene enote) alkohola približno eno uro. Oseba, ki popije 5 enot alkohola, za presnovo te količine alkohola potrebuje 5 ur. Tega procesa ni mogoče pospešiti, niti s pitjem črne kave, hladno prho ali sprehodom na svežem zraku ne. Za streznitev je torej potrebno dovolj časa.

 

Alkohol v alkoholnih pijačah lahko merimo tudi v enotah. 1 ENOTA alkohola vsebuje približno 10 gramov čistega alkohola. Toliko alkohola je v enem decilitru vina, 2,5 decilitrih piva ali enem šilcu (0,3 decilitra) žgane pijače ali v 0,5 litra »lahkega« piva.

 

 

Če znam pravilno preračunat bo ob 12 urni razporeditvi in dveh izdatnih obrokih, "omenjeni 80 kilski pivec" ves čas veliko pod zakonsko določeno mejo, tudi če si ob zajtrku pred štartom privošči še šilce slivovke?  Al se morda motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunac pijanstva:

Uđeš u taksi i taksista te pita:

- "Gde ćeš?"

A ti mu kažeš:

- "Šta te briga!"

* Ej mudel, kwa si bil zadnjič na žurki pjaaaaan!!

- Mah, sej nism bil tolk, no.

* Ja, taxi si si naroču za domov it.

- In, a ni lepo, da sm odgovoren in da po nepotrebnem ne ogrožam življenj drugih udeležencev?

* STARI, ŽURKA JE BLA PR TEB!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijača je nevarna, vam rečem, če je je preveč... En znanec je imel navado po šihtu spiti en pir, ko je prišel domov, je pljunil skozi odprto okno in se vrgel na kavč. En petek je pa spil ...en malo več. Ko je prišel domov, je pljunil na kavč in se vrgel skozi okno.... Vam rečem, pijača je hudič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ladji si po moji oceni malo več popil :) (že zgodaj zjutraj)

Pa ne mi rečt, da ste toti krivi, da je Costa ostala v položaju za polaganje ovinkov.

 

 

 

Se ne strinjam. Kot se ne strinjam s prepovedjo točenja alkohola na športnih prireditvah. Postajamo bolj papeški od papeža. Bedarija! Ne smeš kadit, ne smeš pit, ne smeš v gozdu pobirati sadežev, ne moreš na moto zbor, če nimaš na lajbiču pravega našitka...... Na koncu samo še čakam, da ne bom smel več fukat. Ta družba je postala total bolna in mi gre že na kozlanje. 

 

Ajd živeli!  :beer2:

Počaki še dve leti, pa tak ne boš več mogu. Prepoved gor ali dol.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da je malce zahebano ampak, zakaj pa sploh morate piti alkoholne pijače? Jemo, ker smo lačni, pijemo, ker smo žejni, spimo ker smo utrujeni, seksamo, ker nam delajo hormoni.

Ampak zakaj potrebujete alkohol? Ima UNI zanič okus, je Coca cola za otroke?

Za pravo fešto moramo biti zadeti, sicer je zabava zanič.

Otroci se znajo najbolj zabavat, pa nikoli ne pijejo, kaj se zgodi z odraslimi, da ne morejo brez?

Za odžejat so gotovo bolj primerne pijače (najboljša je voda), vse ostalo so kulturne in družabne značilnosti.

 

Torej smatram, da šele s pitjem postanete pravi dedci (malce provokativno, ampak dokažite nasprotno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da je malce zahebano ampak, zakaj pa sploh morate piti alkoholne pijače? Jemo, ker smo lačni, pijemo, ker smo žejni, spimo ker smo utrujeni, seksamo, ker nam delajo hormoni.

Ampak zakaj potrebujete alkohol? Ima UNI zanič okus, je Coca cola za otroke?

Za pravo fešto moramo biti zadeti, sicer je zabava zanič.

Otroci se znajo najbolj zabavat, pa nikoli ne pijejo, kaj se zgodi z odraslimi, da ne morejo brez?

Za odžejat so gotovo bolj primerne pijače (najboljša je voda), vse ostalo so kulturne in družabne značilnosti.

 

Torej smatram, da šele s pitjem postanete pravi dedci (malce provokativno, ampak dokažite nasprotno).

 

Sploh ne. 

 

Pijemo zato, da lazje prenasamo taksne čistune kot si ti in tebi podobni. 

 

Svet je takoj znosnejsi.  :smoke:

 

PS: sej ti noben ne brani ne pit...torej... LIVE AND LET LIVE

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot vedno smo malce zašli, kajne

 

alkohol naj se toči .. ok .. svobodno podjetništvo, polnjenje proračuna s trošarinami ... itd itd...

 

nihče me pa ne bo prepričal, da alkohol in vožnja z motorjem gresta skupaj ... pa ne mi spet, da po odojku paše par pirov ... paše, če se ne gre na furco ...

 

alkohol in vožnja z motorjem ni nobeno ogrožanje ... jaz k se pa po kolenu peljem (pa čeprav po omejitvah) sem pa za ubit :cry:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da je malce zahebano ampak, zakaj pa sploh morate piti alkoholne pijače? Jemo, ker smo lačni, pijemo, ker smo žejni, spimo ker smo utrujeni, seksamo, ker nam delajo hormoni.

Ampak zakaj potrebujete alkohol? Ima UNI zanič okus, je Coca cola za otroke?

Za pravo fešto moramo biti zadeti, sicer je zabava zanič.

Otroci se znajo najbolj zabavat, pa nikoli ne pijejo, kaj se zgodi z odraslimi, da ne morejo brez?

Za odžejat so gotovo bolj primerne pijače (najboljša je voda), vse ostalo so kulturne in družabne značilnosti.

 

Torej smatram, da šele s pitjem postanete pravi dedci (malce provokativno, ampak dokažite nasprotno).

 

  veš, nekatere alkohol zasvoji... tako kot čiki, droga itd. nekateri žal morajo pit..... sicer pa, ti srkaj zdrave coca cole, jaz bom pa kakega pivaka ruknu  :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus

 

se 100% strinjam s teboj.

 

Vendar... s tem, da prepoves alkohol ne resis nicesar. Kdor se ga bo hotel prheftat z alkoholom, se ga bo pac iz drugega "izvira".

 

Dokler pa vecina Zlovenjceljnev misli, da ima po 5 pirih iste reflekse in isto dojemanje okolice bo zal verjetnost, da nabases na enga tazga kar precejsnja.

 

ŽAL

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš da sm nažgan pa težek, kot težek zarad tega ker sm trezen ...

V alkotu je rešitev ldje !!! Pit, razbit pa kozlat; vmes pa še kej posvinjat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Dokler pa vecina Zlovenjceljnev misli, da ima po 5 pirih iste reflekse

 

 

Ne iste reflekse, boljše; ker več k spijem, bolš mi gre motorika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!