Skoči na vsebino

Priporočene objave

Zdravo družba. Na tej strani sem nov in se že vnaprej opravičujem, če bom kje "udaril mimo". Imam problem (pravzaprav zoprnijo). Kot novopečeni upokojenec sem presedlal na skuter (piaggio beverly 350 sport touring). Vse je OK, super se pelje, dovolj je močan, včasih še prehiter. Moti pa me zvok. Nič od nič. Akrapovič je predrag, najbrž pa tudi ne bi veliko spremenil. Ima mogoče kdo kakšno izkušnjo ali idejo kaj storiti, da se ne bi vozil naokoli kot kakšen zaspan brencelj (odgovori v stilu: kupi si motor mi ne bojo pomagali).

 

Hvala in živjo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si upokojenec si menda dovolj star, da bi take bedarije prerasel?

Ropotanje in paranje ušes (živcev) vsem okoli sebe je "hobi" za mularijo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si upokojenec si menda dovolj star, da bi take bedarije prerasel?

Ropotanje in paranje ušes (živcev) vsem okoli sebe je "hobi" za mularijo.

lp

Ma ne gre za hrup. Gre za poln zvok, ne da stalno mislim če se mi kje kaj ne odvija ali odpada (seveda mislim na motorju :) ). Ravno v tem je hec, da mi gre tisto "visoko" brenčanje na živce. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si zmer predstavlu, da k gre motorist v penzijo, da Harleya kup.... :P  Not a Scooter! :D

 

PS: Kaj pa kaksen drug lonc namest Akrapota, loh sam se svedr pa navrtas vrjetn... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si zmer predstavlu, da k gre motorist v penzijo, da Harleya kup.... :P  Not a Scooter! :D

 

PS: Kaj pa kaksen drug lonc namest Akrapota, loh sam se svedr pa navrtas vrjetn... :D

Hja, že na Viragotu sem izgledal kot da kobilica zajaha Krpana. Harley ima peveč pre-jev (predrag, pretežak, preCENJEN, ...).

Vidim, da bom moral počakat, da mi "preploza auspuh". Pa vseeno hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, že na Viragotu sem izgledal kot da kobilica zajaha Krpana. Harley ima peveč pre-jev (predrag, pretežak, preCENJEN, .. .).

Vidim, da bom moral počakat, da mi "preploza auspuh". Pa vseeno hvala.

Katalizator stran vrži  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si zmer predstavlu, da k gre motorist v penzijo, da Harleya kup.... :P  Not a Scooter! :D

 

 

 

Zakaj že do penzije čakat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že do penzije čakat ?

...hahahaa... odvisn kolk se starga počutiš....

 

oldi:

..drugače pa, ker si v penziji imaš čas, se uleži pod motor, poglej, kako je narejen auspuh... probaj odšravfat denfer, poglej kako je narejen not... poglej, če ima katalizator, kot so že omenili..... če sam ne dobiš kake ideje, kako narediti, poslikaj, pa mi kej pogruntamo.

Najenostavneje ti je s štemarskim svedrom (kronskim) preluknjat kako satovje v loncu... samo potem ni več povratka..  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.massmoto.si/piaggio/category/306-beverly

Pokliči imajo tudi za skuterje

Informacija iz Mass_a, če bo kdo iskal kaj podobnega (zelo prijazni):

 

"Na žalost nimamo lonca za vaš scooter. Za scooter program smo bolj revni, ker se lonci močno pregrevajo, ker morajo biti zaprti, drugače bi ropotalo kot kosilka. Če so tako zaprti, potem pa ne zdržijo preveč." 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-...v bistvu so ti na lep način med vrsticami povedali:

 

KUPI SI MOTOR !!!!

(kar so prebrali v rvojem prvem postu....da se ne sme naglas povedat...)

:P

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!