Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• XTR
      Ni. Primerjaj ju v živo, po možnosti v isti barvi. 2015 si prilepil v najgrši "kičasti" barvi...    Ni zadel bistvo motorizma... povedal je le, da nima nekaj več, kar bi lastnika pripeljalo do zmage v merjenju pimpekov, če se že omenja pisoarje. Je le povprečen, kar pa ni dovolj za prodajni hit. Manjka še Versys H2... se pa bojim, da ga bo na poti do zmage ovirala teža...      
    • Snečer
      v glavnem, tak je
    • vandrovec
      Ja, v kategoriji enduro sta pa GS in Strom... GS je v obeh kategorijah, Versys samo v Adventure, čeprav so tudi tam nekaj pomešali, sto ljudi sto čudi. Po merah se jih lahko loči ...kako je tu vmes prišel Ducati Panigale pa ne vem
    • J.a.m.e.s
      Vidiš, tu se pa ne bi strinjal s tabo.  Preden sem se odločil, da grem delati izpit za motor, sem bil strasten ribič (večinoma krapar). Če delaš nekaj s srcem in dušo, postane zadeva del tvojega življenja. Letno sem prelovil caa. 50dni, s tem mislim, da sem tolikokrat za vodo tudi prespal, dnevni ribolovi tu niso zajeti. Lovil sem takoj, ko se je led na vodah stalil, tudi če je bil zunaj mraz. Nekje od februarja pa vse do decembra. Opremo sem nenehno dopolnjeval, kmalu sem imel za vsako zvrst ribolova po par komadov palic, samo za krapolov sem jih imel 5, gumenjak, elektro motor, sonar, 2 šotora, enega za daljše kampanje, drugega za hitre dvo, tro dnevne, plinsko peč, da o kvalitetnih oblačilih ne govorim itd. Tako da je klet postajala vedno bolj tesna.  Vedno kadar sem šel za vodo, sem moral mimo ribiške trgovine, kjer sem pustil kar nekaj denarja. Potem sem moral še sam nekaj pojesti, da o pijači ne govorim, sploh ko smo se s kolegi skupaj zbrali  Dnevna karta caa. 20eur, če si lovil par dni zapored je bil tudi to kar velik strošek. Hočem povedati, da če delaš nekaj za dušo, te to veseli, ti ni noben strošek previsok. Ker sem imel dolgoletno željo po motorju, sem naenkrat postal v dilemi, ali motor, ali ribičija. Oboje si tako stroškovno, kot časovno žal ne morem privoščiti. Zato sem se odločil za motor in večino ribiške opreme tudi prodal. Tako da, če danes pogledam nazaj, sploh zdaj ko imam vso potrebno opremo, motor le ni več tako hud strošek. 
    • Akito
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!