Skoči na vsebino

Dirkališče v Cerkljah


nsignific

Priporočene objave

Dvomim, da se bomo z motorji lahko peljali po progi. Izmikajo se odgovorom motoristom. V  izjavah in načrtih za prihodnost tudi ne omenjao motoristov..le varno vožnjo in avto dirke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 2. 8. 2018 ob 7:39, Zivnorc pravi:

...ekola... citiram samega sebe...

... še vedno nisem dobil nobenega odgovora.... torej so se resno spravili k stvari in si kot zgleda vzeli malo več časa za natančnejši odgovor...   :D

Zdravo, je na to temo že kaj novega?

Na netu našel tolele

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je vse staro, bil ravno včeraj pred vrati, trdno zaklenjena so pa bili tam iz Leme saj na kamionu je tako pisalo in trenirali z avti.Pošteno do nas vseh bi bilo da se da javna objava kako stvari stojijo je dovoljenje ali ga ni in kdaj v prihodnosti bi bilo kdaj za pričakovati kakšne aktivnosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm prebiral:

 

A dirkališče mora živeti skozi vse leto. Anderlič pravi, da mora biti dirkališče zasedeno vsaj 200 dni na leto, zato bodo na njem potekale še številne druge prireditve. Po vzoru na Nürburgring si bo mogoče izposoditi tudi avtomobile in bomo lahko na ta način sproščali adrenalin, tudi z motornimi kolesi, omogočena bodo tekmovanja za starodobna vozila, ki so v tujini izjemno popularna, na njem bi lahko imeli testne centre podjetja, kot sta Akrapovič, Revoz in podobni, zgradili bi progo za karting. Omogočal bo treninge varne vožnje, tako za voznike kot poklicne voznike (gasilce, reševalce, policiste …), še letos pa se bo po zagotovilih Anderliča začela gradnja terenskega poligona.

Več na: https://www.zurnal24.si/avto/dirkalisce-cerklje-gaj-slovenija-formula-294223 - www.zurnal24.si

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a mogoče vidiš, na kak način je napisano?

.A dirkališče mora živeti skozi vse leto. Anderlič pravi, da mora biti dirkališče zasedeno vsaj 200 dni na leto, zato bodo na njem potekale še številne druge prireditve. Po vzoru na Nürburgring si bo mogoče izposoditi tudi avtomobile in bomo lahko na ta način sproščali adrenalin,tudi z motornimi kolesi, omogočena bodo tekmovanja za starodobna vozila, ki so v tujini izjemno popularna, na njem bi lahko imeli testne centre podjetja, kot sta Akrapovič, Revoz in podobni, zgradili bi progo za karting. Omogočal bo treninge varne vožnje, tako za voznike kot poklicne voznike (gasilce, reševalce, policiste …), še letos (tako se bo prebralo v članku tudi naslednje leto)  pa se bo po zagotovilih Anderliča (nekam preveč znan priimek se mi zdi tole... naprejpanesmempisati) začela gradnja terenskega poligona.

... še zdaj nisem dobil nobenega odgovora.

Dobili so nekaj denarja, ga "porabili".... zdaj pa je poteza na domačinih, da z raznimi peticijami, civilnimi iniciativami ...itd. onemogočijo delovanje dirkališča....in potem bodo oni krivi zakaj stvar ne deluje...   :D

...simpl..   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je takšen problem postavit šikano ali dve iz gum...in zmanjšat hitrost na najbolj "nevarnih" odsekih? Glede na povpraševanje in cene "konkurence" bi lahko polno kasiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zakaj že Mobikrog sameva???? 1000x bolj varno kot cesta... 

 

20EUR štartnine in bo vsako soboto nabito polno motoristov...

20190324_144854.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, greg570 said:

20EUR štartnine in...

...pridem. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Zadnje dni se je v Sloveniji mudil Mohamed Ben Sulajem  predsednik FIA. Sestal se je z vsemi vodilnimi v Sloveniji in beseda je tekla tudi o dirkališču, ki ga Slovenija še nima. Ena redkih, če ne edina država v Evropi. Obljubil je sofinanciranje dirkališča s strani FIA, če bodo odločevalci v Sloveniji sprejeli sklep o gradnji dirkališča. Koliko sem seznanjen, sta tako PM Golob in PD Musarjeva soglašala s predlogom predsednika FIA o gradnji dirkališča. Kaj se bo iz tega izcimilo, bomo pa videli. Skrajni čas je že, da Slovenija dobi moderno dirkališče, kjer bo namesto na cesti, mogoče na dirkališču sproščati adrenalin. Upajmo v najboljše. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj bom objavil, ker ne vem kje drugje bi še lahko.
Danes sem slučajno naletel na ta posnetek, in ne spomnim se, ali sem vedel ali pa pozabil, da so bile v Škofji Loki cestno hitrostne  moto dirke, ko sem bil jaz star 9 let. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 5. 2023 ob 12:45, RobiRoberto pravi:

Tukaj bom objavil, ker ne vem kje drugje bi še lahko.
 

 

Tukaj, točno tega leta, sta se spoznala moja starša, naslednje leto sem bil pa že jaz prioriteta... 😄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!