Skoči na vsebino

Dirkališče v Cerkljah


nsignific

Priporočene objave

Še orenk se ni začel dogajat so že pizdarije...v neposredni bližini so se sanirale neke bejbike ki so sodelovale kot hostese na mbikrogu. ena mrtva ena pa v kritičnem...Potem pa pride organizator dogodka do policaju ki obravnavajo nesrečo, če lahko mal pohitijo da bi lahko nadaljeval z prireditvijo.....Pa folk je že čist fukjen do kraja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, billy pravi:

Še orenk se ni začel dogajat so že pizdarije...v neposredni bližini so se sanirale neke bejbike ki so sodelovale kot hostese na mbikrogu. ena mrtva ena pa v kritičnem...Potem pa pride organizator dogodka do policaju ki obravnavajo nesrečo, če lahko mal pohitijo da bi lahko nadaljeval z prireditvijo.....Pa folk je že čist fukjen do kraja.

no mene verjetno ne bodo videli dol ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

no mene verjetno ne bodo videli dol ..

No...jz moram rečt,da bi šel malo zjale past,si ogledat Slovensko nesposobnost pri gradnjah,spil kavo in šel domov!

Na pisto pa nikoli!Luknje in pasti so na cesti!Na pisto se gre,da si,če padeš sam kriv!Zato sem tudi na Grobniku vozil le l.2005 pa mi je slabo postajalo na koncu ciljne ko sem bremzal na punkljih...

Tu v Cerkljah pa po prvi dirki luknje v ovinku...Pa,da greš z motorjem tja si ga res moraš želeti razbiti!

Thumper je pa pista primerna za apn...tak,da ti bi jo res lahko obiskal...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir, moj KTM se bo menda prebil skozi luknje :hmm:?

Sicer pa bom šel zadevo pogledat, zakaj pa ne, saj sem tam pustil kr nekaj kompletov gum, diske, disk ploščice za avto, na motorju pa sem odvozil nekaj malega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, bikez pravi:

@sesir, moj KTM se bo menda prebil skozi luknje :hmm:?.

Tisti dan preden greš le pokliči,če še možno s cestnimi gumami ali že kros...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, sesir pravi:

Tisti dan preden greš le pokliči,če še možno s cestnimi gumami ali že kros...

Erzbergrodeo Mobikrog. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot nisem bil na stadionu v ljubljanskih stožicah  na nobenem koncertu ali dogodku (pa bi načeloma zelo rad šel)  zaradi goljufov , zaradi katerih sta si dva izvajalca vzela življenje , ker sta se zaradi neplačil s strani investitorja znašla v brezizhodnem položaju in je posledično ostalo brez službe kar nekaj ljudi - tko ne bom šel v crkle zaradi odnosa organizatorjev do nesrečnega dogodka in požrešnosti .. basta .. pa da jim vse crklo pezdetom ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

tako kot nisem bil na stadionu v ljubljanskih stožicah  na nobenem koncertu ali dogodku (pa bi načeloma zelo rad šel)  zaradi goljufov , zaradi katerih sta si dva izvajalca vzela življenje , ker sta se zaradi neplačil s strani investitorja znašla v brezizhodnem položaju in je posledično ostalo brez službe kar nekaj ljudi - tko ne bom šel v crkle zaradi odnosa organizatorjev do nesrečnega dogodka in požrešnosti .. basta .. pa da jim vse crklo pezdetom ..

Organizator in lastnik ni isto. Drug organizator bi ali pa ne bi ravnal drugače.

pred 5 urami, sesir pravi:

Tisti dan preden greš le pokliči,če še možno s cestnimi gumami ali že kros...

Bojo cestne kr OK ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bikez pravi:

Organizator in lastnik ni isto. Drug organizator bi ali pa ne bi ravnal drugače.

Bojo cestne kr OK ;).

Če so za naše ceste bodo že še za to kr neki v Cerkljeh...se strinjam...mislil sem gume za pisto ali za naše ceste...motokros verjetno res vsaj kaki dve leti še ne bo potrebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bikez pravi:

Organizator in lastnik ni isto. Drug organizator bi ali pa ne bi ravnal drugače.

Bojo cestne kr OK ;).

torej bi se moral lastnik javno distancirati od takega organizatorja.. če se ne se strinja z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

torej bi se moral lastnik javno distancirati od takega organizatorja.. če se ne se strinja z njim.

Žal denar vedno zmaga. Če se razbijeva ti ali jaz ne bo trpel nihče drug kot tisti, ki naju imajo radi. Sosed bo npr. naslednji dan nabijal muziko -> meni to ne bi na pamet prišlo. Občutil na lastni koži. Tak je ta svet, če si priznamo ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

tako kot nisem bil na stadionu v ljubljanskih stožicah  na nobenem koncertu ali dogodku (pa bi načeloma zelo rad šel)  zaradi goljufov , zaradi katerih sta si dva izvajalca vzela življenje , ker sta se zaradi neplačil s strani investitorja znašla v brezizhodnem položaju in je posledično ostalo brez službe kar nekaj ljudi - tko ne bom šel v crkle zaradi odnosa organizatorjev do nesrečnega dogodka in požrešnosti .. basta .. pa da jim vse crklo pezdetom ..

pol se odreč tudi avtocestam, saj je SCT oguljefal mnogo podizvajalcev :P

...

če bi bil tam kje okol, bi šu zihr enkrat pogledat, mogoče še kakšn krogec zapelat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od policaju ,zdej pa če oin men lažejo pol pa jest tud....Res pa da sam lastnik dirkališča nima s tem neč,jest sem sam dejstva povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8. 7. 2017 at 9:46 PM, Spider™ said:

Kaj zdj, kdaj se gremo lahko pelat z motori? 

še vedno nisem dobil odgovora, razen vašega nabijanja čez vse živo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Spider™ pravi:

še vedno nisem dobil odgovora, razen vašega nabijanja čez vse živo ...

Kak ne @bikez bo šel sprobat a s supermotom in cestnimi gumami....se pač zaveda,da suzuki ni tako primeren za naglo umikanja novim luknjam,ki se pojavljajo iz kroga v krog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Spider™ pravi:

še vedno nisem dobil odgovora, razen vašega nabijanja čez vse živo ...

po mojem bom moral temo premakniti v "grand enduro slo" :P

pss. čist resno, vsaj meni po slikah sodeč ni to moto dirkališče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎07‎.‎2017 ob 7:42, bikez pravi:

Žal denar vedno zmaga. Če se razbijeva ti ali jaz ne bo trpel nihče drug kot tisti, ki naju imajo radi. Sosed bo npr. naslednji dan nabijal muziko -> meni to ne bi na pamet prišlo. Občutil na lastni koži. Tak je ta svet, če si priznamo ali ne.

žal pri meni mu to ne uspeva.

pred 23 urami, maus pravi:

pol se odreč tudi avtocestam, saj je SCT oguljefal mnogo podizvajalcev :P

ne seri. Denar za ac se je zbiral z bencinskim dinarjem in tolarjem iz naših žepov. ac niso v lasti in upravljanju sct-ja..

pred 19 urami, billy pravi:

Od policaju ,zdej pa če oin men lažejo pol pa jest tud....Res pa da sam lastnik dirkališča nima s tem neč,jest sem sam dejstva povedu.

domnevno lažejo. 

kašen dogodek se je sploh odvijal in kdo je bil organizator ???

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

pss. čist resno, vsaj meni po slikah sodeč ni to moto dirkališče

bo to še en projekt pri katerem se bo polagalo 1,5cm asfalta na pisto  ostalih 4,5cm pa na dvorišča okoli tajkunskih vil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, thumper pravi:

ne seri. Denar za ac se je zbiral z bencinskim dinarjem in tolarjem iz naših žepov. ac niso v lasti in upravljanju sct-ja..

buci buci :jezik: 

ne seri .. ne hodiš niti v Mercator, niti v Merkurja ... pa še kar nekaj velikih okradenih in osiromašenih firm je ;) 

kar se tiče zbiranja .. vse je bilo izplačano v obliki unih papirjev, ki smo jih dobili ... eni so jih znali unovčiti, za ene je bil pa papir za rit obrisat ... skratka ... nateg vseh nas :P 

vsi samoprispevki so sedaj last nekoga in ne nas, ki smo to državo z žulji gradili :P

bomo vidl, kaj bo s tem drirkališčem .. vseeno je kdo je lastnik, če vam bo fajn ke hodt... bo super .. če ne pa pejte na Grobnik in dajte tujcu denar, ki je ravno tako oraubau njihovo državo :lol1:

tok zaenkrat :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

.....bo to še en projekt pri katerem se bo polagalo 1,5cm asfalta na pisto  ostalih 4,5cm pa na dvorišča okoli tajkunskih vil?

Sem nekje zasledil, da je taglavni šef, upravitelj, kapo.... dirkališča v Cerkljah Tone Anderlič. Možakar je bil dolgoletni prikoritnik pri LDS. In znan po povezavah s tajkuni tipa Zidar SCT...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Steza je ista ko prej razen novga asfalta ,razširjenih izletnik con s peskom, pa novimi ograjami ....za neke brzinske rekorde sevede ni,za razne wanabe racerje je pa čist super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso smeli vtrat lukenj v obstoječo podlago pa so dali tak asfalt , da se lušči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!