Skoči na vsebino

Dirkališče v Cerkljah


nsignific

Priporočene objave

pred 23 minutami, billy pravi:

To je zato da je bolj zanimiv ko te zadrifta čez ovinke...

 

kašen dogodek se je sploh odvijal in kdo je bil organizator ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

organizator aš2005 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

organizator aš2005 ?

pojma nimam .. sam link sem najdu ;) 

hotu sm pomagat, zdj me pa jebeš z detajli :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v koledarju nimajo zapisane prireditve v crklah za minuli vikend ..a kdo ve kdo je bil organizator prireditve in kakšna prireditev se je odvijala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

v koledarju nimajo zapisane prireditve v crklah za minuli vikend ..a kdo ve kdo je bil organizator prireditve in kakšna prireditev se je odvijala?

Mogoče imela asfalna baza NM fešto :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista je bila zakupljena, ni bil javen dogodek. Sicer pa upravitelj steze je AŠ2005, zveza za avtošport Slovenije. 

Brez zamere, ampak to da je šel organizator težit policajem so zame bučke in popolnoma nič ne verjamem temu. 

Track dayev pa zaenkrat še ni, tako da boste morali še malo počakat. Pa nehajte že prevale delat, pista je taka kot je bila pred leti, samo nov asfalt je in dodane peščene izletne cone. Če se vam ne zdi primerna za motorje, boste morali zgleda drugam. Pred 10 leti je bila okej tudi za motorje.

Popravljeno . Popravil skopusnik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom šel z avtom kake gume poradirat k bo možno. Je blo fajn. Pa upam, da spet pride kak DTM stroj na pisto. Tist pa je letel :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Torej, kateri? Zdaj pa tudi mene že zanima. Kolikor jaz vem, se je namreč zadeva z linka dogajala tor/sre (4.-5.7.) in še za vikend (8.-9.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kor13 pravi:

Aha. Torej, kateri? Zdaj pa tudi mene že zanima. Kolikor jaz vem, se je namreč zadeva z linka dogajala tor/sre (4.-5.7.) in še za vikend (8.-9.).

Flikanje novih lukenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se jaz pred mesecem dni zanimal za vožnjo z motorjem, sem dobil od njih odgovor, da steza (še) ni primerna za motorje, takrat je napisal tudi, da še ni vseh dovoljenj za obratovalnje, da so samo posamezni dogodki.

Vožnja z motorji zaenkrat še ni možna, vsaj ne na tak način, da prideš dol, odšteješ denar (Novi Marof princip) in voziš. Če se lahko pa kdo na črno vozi, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, skopusnik1 pravi:

Matr ste firbčni. Kaj ima veze, kdo je imel dogodek dol? Ni bil Mini, je bila druga znamka.

Ker je voznikom,če že misliš,da državljanom ni pomembno,če so glede na pomankljivosti izgradnje uveljavljali garancijo in že po mesecu prenavljali.???

Al ti misliš,da ljudje uveljavljamo garancijo tudi za stvar,ki stane 10eu,za državo,ki pa je zapravila "naše" milijone za dirkališče pa nas seveda zanima ali uveljavljajo garancijo in ali bodo dobili od izavaalca penale za čas,ko bo moralo biti zaprto????

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skopusnik1 pravi:

In kaj točno ima to, kdo je najel pisto, veze s tem, ali bodo reklamirali poškodbe podlage? 

Ja pač...vsaj mene zanima če bil popravljalni vikend...oz kdo je lahko najel progo,kjer bi bilo nujno uveljavljati napako v izgradnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎9‎.‎7‎.‎2017 ob 10:42, billy pravi:

Še orenk se ni začel dogajat so že pizdarije...v neposredni bližini so se sanirale neke bejbike ki so sodelovale kot hostese na mbikrogu. ena mrtva ena pa v kritičnem...Potem pa pride organizator dogodka do policaju ki obravnavajo nesrečo, če lahko mal pohitijo da bi lahko nadaljeval z prireditvijo.....Pa folk je že čist fukjen do kraja.

 

pred 15 minutami, sesir pravi:

Ja pač...vsaj mene zanima če bil popravljalni vikend...oz kdo je lahko najel progo,kjer bi bilo nujno uveljavljati napako v izgradnji!

ja kaj? Da nisi mogoče mal zamešal, zakaj se je pogovor o organizatorju sploh začel? Kolikor razumem se navezuje na zgoraj odebeljen stavek..

Niti ne vem, kaj ima organizator eventa z asfaltom na stezi + tista slika je stara malo več kot 1 mesec, verjetno jim je tisti luknjo že uspelo sanirati. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, blazzarss pravi:

 

ja kaj? Da nisi mogoče mal zamešal, zakaj se je pogovor o organizatorju sploh začel? Kolikor razumem se navezuje na zgoraj odebeljen stavek..

Niti ne vem, kaj ima organizator eventa z asfaltom na stezi + tista slika je stara malo več kot 1 mesec, verjetno jim je tisti luknjo že uspelo sanirati. :) 

Malo...mogoče...

Če bila po prvi dirki že slikana ena luknja in moje predvidevanje,da je nekvalitetna asfaltna zmes in je teh lukenj že veliko...plus ekstremno nevarno,ker se pojavljajo kar med dirko več ko utemeljena in logična al ne?

Cela zadeva je vredna velikega,ekstremnega zgražanja !!!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skopusnik1 pravi:

Matr ste firbčni. Kaj ima veze, kdo je imel dogodek dol? Ni bil Mini, je bila druga znamka.

ima.. ker je nekdo vzel skupno državno lastnino v upravljanje in trženje..

Ob ‎11‎.‎07‎.‎2017 ob 14:36, skopusnik1 pravi:

Pista je bila zakupljena, ni bil javen dogodek. Sicer pa upravitelj steze je AŠ2005, zveza za avtošport Slovenije. 

Brez zamere, ampak to da je šel organizator težit policajem so zame bučke in popolnoma nič ne verjamem temu

 

Ob ‎09‎.‎07‎.‎2017 ob 10:42, billy pravi:

Še orenk se ni začel dogajat so že pizdarije...v neposredni bližini so se sanirale neke bejbike ki so sodelovale kot hostese na mbikrogu. ena mrtva ena pa v kritičnem...Potem pa pride organizator dogodka do policaju ki obravnavajo nesrečo, če lahko mal pohitijo da bi lahko nadaljeval z prireditvijo.....Pa folk je že čist fukjen do kraja.

 

Ob ‎10‎.‎07‎.‎2017 ob 0:49, thumper pravi:

torej bi se moral lastnik javno distancirati od takega organizatorja.. če se ne se strinja z njim.

 

Ob ‎10‎.‎07‎.‎2017 ob 10:19, skopusnik1 pravi:

Od kje pa vam ta informacija, da je organizator težil policajem naj pohitijo? Ker tole je malo za lase privlečeno ....

zdaj - boš rekel , da so policisti domnevni lažnjivci ? saj ne da bi bil skopusnik zadnjič na forumu 01.06.2016 , istega datuma pa prvič skopusnik1 ..

Ob ‎10‎.‎07‎.‎2017 ob 12:52, billy pravi:

Od policaju ,zdej pa če oin men lažejo pol pa jest tud....Res pa da sam lastnik dirkališča nima s tem neč,jest sem sam dejstva povedu.

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že napisal kdo ima pisto v upravljanju. Mislim pa da ne  rabijo za vsako ko nekdo za vikend zakupi pisat kdo je bil? Še vedno ne verjamem, da bi se organizator tako obnašal, če so bili v nesreči udeleženi "njegovi". Saj veš, baba čula, baba rekla, pa pride marsikaj drugače razumljeno. Trdil pa ne bom, tako kot ne verjel. Sem pa to prebral samo tukaj, in dvomim da organizator dogodka in upravitelj steze bereta ta forum, da bi podala svoje mnenje. 

 

Pa da ti še razložim zakaj imam nov račun - ker so admini tukaj neodzivni, sem imel težave s prijavo na forum pa nihče ni znal/hotel pomagat, meni se pa tudi ne da za vsako prijavo resetirati gesla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

billy-ja si vprašal od koga je slišal..rekel je , da od policistov .. napisal je tudi , da tudi on laže , če so se zlagali policisti..

te pa razumem - dvom v policiste je pač glede na splošne razmere čisto upravičen..

dvom o tem , da upravitelj steze - ali vsaj kakšen iz aš2005 - ne bere te teme pa je malce neupravičen..

trženje takega projekta je v teh časih kar zahteven projekt .. del tega je tudi sledenje mnenj potencialnih kupcev .. skoraj zagotovo ciljajo tudi na motoriste, ki sedaj nosijo svoj denar na tuja dirkališča ..in potem je tukaj še sponzorski denar .. 

ko sešteješ vse skupaj je kar realno , da zapiske v tej temi nekdo sledi glede na število članov in ogledov na tem forumu - ka ima razmerje preko 100 ogledov na odgovor je zanimivo ..kot ta tema .. 

preko 40000 registriranih vozil ki so izven osnovnih okvirov slovenske družbe in vsakodnevnega življenja predstavlja neko maso ljudi in potencialnih strank , ki lahko nekaj zapravijo .. 

in krepko dvomim , da si aš2005 ter dirkališče gaj pod vodstvom bivšega z vsemi žavbami namazanega politika ter podjetnika zamišja nekaj v smeri "z dirkališčem bomo zmanjšali število nesreč na cesti pa četudi bomo delali z nulo" .. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!