Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

Cesta je itak javna,mene me ne motijo tolko bičiklisti ki se normalno vozijo ob robu ceste(itak se pred vsakim nepreglednim ovinkom premaknem bol na sredino pasa da nebi naletel na kakega sredi ovinka)ampak ko se vozita 2-3-je,in pred tabo je avto oni se pogovarjajo vstric ,avto hoce it mimo prileti kdo kontra avto na polno na bremzo ti isto,bičiklisti pogledajo in ne da bi se vsaj za tistih 5 sec umaknili veselo čakulat naprej.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@luxa, medčloveški sindrom v tej skupni poti k "uspehu" je problem. Marsikaj reši lepa beseda, ne psovka. Pač smo si različni. Jest švicam na bajku skrajno ob robu, so pa modeli kateri se ciazijo v paru tudi po drugi strani. Priporočam obisk "teroristov" iz Arabije (če upate) in vsega ostalega sveta, da dobite mal feelinga kaj je prijaznost in gostoljubnost. V Sloveniji ga boste precej težje našli, če ga sploh iščete.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta je itak javna,mene me ne motijo tolko bičiklisti ki se normalno vozijo ob robu ceste(itak se pred vsakim nepreglednim ovinkom premaknem bol na sredino pasa da nebi naletel na kakega sredi ovinka)ampak ko se vozita 2-3-je,in pred tabo je avto oni se pogovarjajo vstric ,avto hoce it mimo prileti kdo kontra avto na polno na bremzo ti isto,bičiklisti pogledajo in ne da bi se vsaj za tistih 5 sec umaknili veselo čakulat naprej.. :glare:

Tako kot na motorjih,so tudi na biciklih vse sorte budale in cirkusanti.preverjeno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta je itak javna,mene me ne motijo tolko bičiklisti ki se normalno vozijo ob robu ceste(itak se pred vsakim nepreglednim ovinkom premaknem bol na sredino pasa da nebi naletel na kakega sredi ovinka)ampak ko se vozita 2-3-je,in pred tabo je avto oni se pogovarjajo vstric ,avto hoce it mimo prileti kdo kontra avto na polno na bremzo ti isto,bičiklisti pogledajo in ne da bi se vsaj za tistih 5 sec umaknili veselo čakulat naprej.. :glare:

Vse sorte,kod povsod. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam sodelavca kolesarja, pa ma ogromn za povedat cez nas ostale udelezence.... :lol1:  Pa tepejo se po cestah pa ne vem kaj..... :lol1:  To je tko, k se omejenci skp najdejo na kupu.... :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Pa tepejo se po cestah pa ne vem kaj..... :lol1:

ah, pr men se nikol ni zgodilo, da bi se tepli, zmeraj je blo tak, da sm nekoga tepu :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam sodelavca kolesarja, pa ma ogromn za povedat cez nas ostale udelezence.... :lol1:  Pa tepejo se po cestah pa ne vem kaj..... :lol1:  To je tko, k se omejenci skp najdejo na kupu.... :baa:

Qrba, je zanimiva reč... Ko smo za volanom, so nam kolesarji napoti, -ko smo na motorju, nam avtomobilisti pijejo živce... Ko smo na kolesu, pa bentimo čez oboje.... :eek::whistle::hmm::angryrant1::angryrant2::angryrant1: :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se bi vozu z biciklom tko kot z motorjem,bi bil ze zdavnaj ploscat pa na britof. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa traktoristi, črnci, muslimani, kristjani, ateisti, geji,.. in ostale neodprte teme?

Mogoče kar avtor te teme, se mi zdi najbolj kompetenten za začenjanje tem z nestrpnostjo do drugačnih in drugače mislečih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@i30, pred štirimi leti si kupu motor, pa pršu na ta forum..........ja taki ste tanarbol pametn. A na motozbore pa žegne se voziš kaj? Čredni nagon pa to  :drunk: 

Popravljeno . Popravil CAPI
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@i30, pred štirimi leti si kupu motor, pa pršu na ta forum..........ja taki ste tanarbol pametn. A na motozbore pa žegne se voziš kaj? Čredni nagon pa to  :drunk: 

Brihtn  je tok da sem mislu da že 40 let goni motor,zdej pa praviš ,da je še zelen  :kva1: ja taki so vsevedi in vseznalci...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@i30, pred štirimi leti si kupu motor, pa pršu na ta forum..........ja taki ste tanarbol pametn. A na motozbore pa žegne se voziš kaj? Čredni nagon pa to  :drunk: 

To maš informacijo od CIE? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sem kolesar in tudi recimo motorist,na kolesu sem..

bla, bla, bla itd. ipd .... :grim

 

Ja, prow maš to je samo "recimo" motorist.

Bičiklist pa bmflar?! A je lohk še slabš? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihtn  je tok da sem mislu da že 40 let goni motor,zdej pa praviš ,da je še zelen  :kva1: ja taki so vsevedi in vseznalci...... :grim

Dej Kmet, odloč se že enkrat! Rdeč al zelen?!

 

Drgač pa CIA so šalabajzerji. OZNA je tista ki sve dozna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Kmet, odloč se že enkrat! Rdeč al zelen?!

 

Drgač pa CIA so šalabajzerji. OZNA je tista ki sve dozna!

Roko dvigni ,če hočeš kaj povedat:-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, pr men se nikol ni zgodilo, da bi se tepli, zmeraj je blo tak, da sm nekoga tepu :kva2:

 

grobijan bajkerski :O

 

ćewl u kolesarje 

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj grem iz Krasa proti Vrtojbi domou in na ovinkih po krasu 2 pajacota v štric. Vozim en kratek čas za njima,ker se nista in nista hotla umaknit,popiskam jim jebem sam pri sebe vse po vrsti...in ta pametnjakoviča imata faco še neki mahat... Zapeljem v štric odprem okno in seveda jim zapizdim nazaj,ko pogledam boljše vidim da je moj brat in njegou frend! Še bol sem popizdiu jih pošlau v.............. :angryrant2:  in odpeljau domou.  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@i30, pred štirimi leti si kupu motor, pa pršu na ta forum..........ja taki ste tanarbol pametn. A na motozbore pa žegne se voziš kaj? Čredni nagon pa to  :drunk: 

on je še dobr, jest sm to naredu 2013, kar se pa tiče črednega nagona je pa tak, da v skupini ne morš falit, "vsi za enega , eden zase" :grim , cilj je začrtan in ta najbolj pameten je udspred, cilj je tako bolj ali manj vedno dosežen. Vidim da ti nisi takšen in se voziš sam, pa se zgubiš :kva2: . Enako je tudi s kolesarji :grim , v skupini si na varnem, edino moraš sledit tistemu, ki je poleg tebe, ta pa sledi tistemu, ki je pred tabo, je pa boljše, če ste trije vštric, in si ti v sredini, pol se nikakor ne more zgodit, da bi zalutu, kot si ti :grim. Predlagam ti, da se čimprej pridružiš skupini in začneš obiskovat žegnanje, nato pa drug dan na kolo za zdravo kolo, pa najmanj trije vštric, saj veš, da ne zalutaš :grim

 

 

 

:yea1:  :OK:  :hooray:  

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavu 200 decibelsko trobljo (tisto iz Tominđerija)... od zdej se vsakim piciklnlistom ki se vštric jajcata prikrradem od zadaj in na polno :pos: HHHOOOOOOOOOOOOONNNNNKKKK! :kva2:

 

Pa da jim vidim mamicu ko bodo zakrivoritili po cesti.... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, pr men se nikol ni zgodilo, da bi se tepli, zmeraj je blo tak, da sm nekoga tepu :kva2:

To zato, ker mene in mausa še nisi uspel spoznati :kva2:  :fight1:  :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zato, ker mene in mausa še nisi uspel spoznati :kva2:  :fight1:  :naughty:

nehi zdj mene mešat tlele zravn ... pol jih bom pa js namest tebe uzdignu :angry:

 

kar se pa črednega tiče .. poznam motoriste, ki so tut iz skupine zalutal :whistle:

 

kar se tiče pa čred.. večinoma se sam vozim ... in to od leta 1980 ... nekateri si pač ne morejo drugače družbe dobit in se vpišejo v kakšn klub ... (MC-ji imajo pri meni malo drugačen status, saj sem stara šola YU in rock&roll-a)

 

kolesarji pa itak ćeul :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehi zdj mene mešat tlele zravn ... pol jih bom pa js namest tebe uzdignu :angry:

 

kar se pa črednega tiče .. poznam motoriste, ki so tut iz skupine zalutal :whistle:

 

kar se tiče pa čred.. večinoma se sam vozim ... in to od leta 1980 ... nekateri si pač ne morejo drugače družbe dobit in se vpišejo v kakšn klub ... (MC-ji imajo pri meni malo drugačen status, saj sem stara šola YU in rock&roll-a)

 

kolesarji pa itak ćeul :krneki:

maus, nemoja da se bojiš, ja sam uz tebe :lol1:

 

jaz nobenega ne poznam, da bi kdaj iz skupine zalutal :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus, nemoja da se bojiš, ja sam uz tebe :lol1:

 

jaz nobenega ne poznam, da bi kdaj iz skupine zalutal :whistle:

a nisi reku, da si za enim biciklistom diujou .. do Ankarana :? ... skupina pa drugam zalutala :O

 

a sm kj zmešou :hmm.

 

souzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol1:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi reku, da si za enim biciklistom diujou .. do Ankarana :? ... skupina pa drugam zalutala :O

 

a sm kj zmešou :hmm.

 

souzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol1:

 

:krneki:

 

nč se ne spomnim :whistle:

 

je pa res, da jaz grem dostikrat na izlet, pa pridem na končno točko, po drugih straneh... vmes vidim malo ankarana, najdem omw, itd :lol1:

 

:smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!