Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

Tudi jaz sem včeraj vidu tistih 20 roza ritk, sem jim prletu za rit pa so se lepo umaknile, da mi še pasu ni blo treba menjat pri prehitevanju.  ...

Če si pa besni. So se te ustrašle :kva2: . Sej je prow!

No pa še ena zgodba iz teh krajev, ki se sicer ne nanaša striktno na tematiko, pove pa nekaj o mentaliteti kolesarskih samozvanihprofijev.

Pelam jest lepo počas, (je že v naselju) proti centru naselja. Mal ovinka, hiše ob cest, pred mano ritka (ne rit, da ne bo pomote) na biciklu. Okej, bomo prehitel ob prvi priliki. A to ritko (sicer iz druge strani, torej joške) zagleda domači pedalogonc, ki je bil že v polni opremi in s pobritimi nogami (in višje po mojem) pred hišo. On s tarzanovskim skokom na bičiklet, se odrine z dvorišča na cesto pred ritko ...

.

.

.

.

in fukne ke po cest kolikor je bil dolg in debel. :OK:  :lol:  :lol:

 

(po cestišču na desnem voznem pasu - copyrajt Borutt)

 

Evo to je to, taki so večinoma smisli teh grupnih gonitisov na biciklih in temu primeren njihov odnos do drugih. Saj jaz kadar s qrcem mislim, tud nisem glih za med ludi ampak kvečjem za u pojstlo al pa za grm.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

DImno zaveso se naredi tako, kot se to dela na akrobatskih letalih:

 

..diza v krivino od auspuha (cca 0,8-1mm) ....črpalka za gorivo ...in brizgaš not parafinsko olje (za v vinske ode) ali pa navaden dizel. Za še boljši efekt bi namotal tanko bakreno cevko okoli auspuha in povil s keramičnim pletenim trakom, skozi katero bi se olje segrelo, preden se ga vbrizga v izpuh.

... samo bi moral verjetno to vgraditi za katalizatorjem....

...samo pol bi bil dim bel in ne črn :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofurat vse po spisku! 

 

Vštric z njimi gas do daske nabijat!

 

Jebat jih je treba pizda jim materna!

 

Peš naj hodijo banda kolesarska!

 

hahahahaha... se že dolgo nisem tak nasmejal...

 

ena najboljših tem ever!

 

Bravo avtorju!   :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, kar je preveč, je pa preveč.

Zakon jasno piše kakšna je dovoljena vožnja teh JEBENIH ZBLOJENIH MED SAMO BLEBETAJOČIH NA KUP SE GUZVAJOČIH BREZOBZIRNIH KRETENOV, kateri se brezplačno REKREIRAJO po površinah za katere mi vsi ostali registrirani uporabniki vozil plačujemo registracijo, zavarovanja, cestnine, davke preko nakupa goriva in se MORAMO MI PRILAGAJATI BREZOBZIRNIM KRŠITELJEM, KI SE POD DOZO NABRCANEGA ADRENALINA OBNAŠAJO KOT GLAVNI NA SVETU.

Te golazni je na našem koncu vsako leto, čim posije sonce vedno več. Normalen promet praktično ni več mogoč kose kolone 5, 10, 20 ali še več pizd in kurcev na pedalih zaganja po trasi Franje. Včasih sem jih varoval in spremljal, sedaj razmišljam o nakupu hitrega traktorja in pluga.

MATER VAM JEBEM KOLESARSKO!!!!

 

Ista scena danes.

 

Gledam debila na specialki po Limbuški v MB, kjer je tabla, da je za pešce in kolesarje skupen pločnik.

 

Ded pa hara v jutranji konici po cesti, ki je itak malo ožja pa še po sredini vozi.

 

Ne jebe žive sile

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se povem sedaj moje subjektivno mnenje kot kolesarja, ki se prav tako veliko vozi na relaciji Lj Vrhnika, cez Log ali pa cez Horjul.

1. Stvar kolesarske steze na relaciji Lj-Log-Ljubljana:

Sam se vedno vozim po kolesarski, saj imam treking kolo.

Deloma pa razumem voznike cestnih koles ki se NE vozijo po kolesarski:

-ogromno smeti - pesek, glazune itd. na kolesarski stezi je strup za cestne tabularcke.

- na splosno na vseh cestah so prehodi plocnikov cez uvoze oz. krizanja izvedeni z zelo ostrimi prehodi, kar je za (nas) kolesarja, ki se vozi z vsaj 25km/h zelo zoprna zadeva!

2. Horjul - Lj:

Tudi sam se velikokrat peljem vzporedno se s kom ampak vedno opazujem za sabo in ko vidim da se bliza vozilo se umaknem nazaj pred ali za kolesarja.

Ne me razumeti narobe, saj vam zelim samo predstaviti pogled iz druge luci!

Tudi sam obsojam vedno vec "pametnih", pa ne samo kolesarjev, ampak tudi vse ostale, ki ne kazejo spostovanja do drugih in mislijo, da so glavni na svetu.

(Malo za opomnit: ne pricakujte, da vas bodo spostovali drugi, ce jih tud sami ne - in ja, vem, eni zal mislijo da so bogovi, takim je pac resnicno treba povedat kar jim gre, pa ceprav vecinoma naletimo na gluha usesa)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je @gradbenik, treba tudi iz drugega zornega kota pogledat, pa včasih tudi pred svojim pragom pomest.

Zdaj pa grem malo tečt, da malo mišice in sive celice sprostim. Mogoče bi še komu to pomagalo, da ne bo tako zategnjen. :whistle:

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Stvar kolesarske steze na relaciji Lj-Log-Ljubljana:

Deloma pa razumem voznike cestnih koles ki se NE vozijo po kolesarski:

-ogromno smeti - pesek, glazune itd. na kolesarski stezi je strup za cestne tabularcke.

- na splosno na vseh cestah so prehodi plocnikov cez uvoze oz. krizanja izvedeni z zelo ostrimi prehodi, kar je za (nas) kolesarja, ki se vozi z vsaj 25km/h zelo zoprna zadeva!

 

 

Tako kot ti se tudi jaz vozim veliko na tej relaciji pa še nisem opazil glažun. No vsaj v taki meri ne da bi bile katastrofalnega pomena. Morda 2× letno kaka flaša, pa še to se da obvozit. Pesek je tudi na cesti in če te že tako moti ta pesek potem pojdi na drugo relacijo kjer ga ni ali pa ni kolesarske in se legalno vozi ob robu ceste. Poleg tega me zanima če je vredna ena pnevmatika tega da predčasno zaključiš svoje življenje??? Sam sem komaj čakal kolesarsko stezo ker me je bilo kar malo strah na tej relaciji po cesti se peljat do odseka kjer sem se jo rešil in šel na barje. Nevem kje majo eni jajca vozit po 3 v štric in to čez ovinek da te ja kdo odzadaj sname ker te ne vidi. Na barju imam vsaj mir razen kakega soseda s traktorjem. Resno??? Pa da je prehod na pločnik zoprna zadeva??? A nimate bremz na kolesih??? Sej če zmanjšaš hitrost se da lepo peljat čez te prehode. Pa še natreniral se boš bolj ko boš spet pospeševal. 150 odtenkov izgovorov da te lahko sname nekdo s ceste ... Dejte se met radi pa se spokite na kolesarsko stezo če jo imate in vozite v koloni če je nimate. Sej ni tolk težko. Sam dve pravili, ker za ostalo vas (še) ne štravajo policaji ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole

 

Lani je na SLO cestah umrlo 13 kolesarjev, kar se meni osebno ne zdi majhna številka v primerjavi s tem da je umrlo 15 motoristov (in 2 sopotnika) pa pravijo da smo motoristi norci in nas stalno po vseh medijih vlačjo takoj ko kdo od nas zapusti ta svet. Mogoče bi mogl glede na te cifre mediji še kaj o tem povedat in policaji še kaj na tem naredit. Nas takoj čopnt če smo brez čelade (čeprav že zelo zelo dolgo nisem nikogar videl brez kar je POHVALNO), kolesarji pa kljub zakonodaji po moji oceno vsaj 85% brez čelad. Če temle pokasirajo smo iz krize.  Sicer nimam podatkov zakaj so tisti kolesarji zapustili ta svet, ampak me prav zanima koliko od njih jih je imelo ponoči osvetlitev, čelado na glavi, koliko jih je vozilo čez cel pas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem lepo napisal da sam se vozim vedno po kolesarski, nastel pa sem nekaj primerov, ki jih opazim in predvidevam da so zmotljivi za tiste s specialkami. Glede tveganja se seveda strinjam, raje 100 pocenih zracnic kot zivljenje :)! Sam se sicer ze v osnovi izogibam tem prometnim cestam, grem seveda raje tam, kjer je cim manj prometa, ker mi ze v osnovi ne odgovarja vohat vsa vozila, ki se vozijo mimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem lepo napisal da sam se vozim vedno po kolesarski, nastel pa sem nekaj primerov, ki jih opazim in predvidevam da so zmotljivi za tiste s specialkami. Glede tveganja se seveda strinjam, raje 100 pocenih zracnic kot zivljenje :)! Sam se sicer ze v osnovi izogibam tem prometnim cestam, grem seveda raje tam, kjer je cim manj prometa, ker mi ze v osnovi ne odgovarja vohat vsa vozila, ki se vozijo mimo

 

Sem še enkrat prebral moj post in se ti iskreno opravičujem ker sem pisal v 2. osebi ednine. Bolj je to letelo na vse tiste ki ga serjejo po cesti in ne nate

 

PS.: zdej grem pa tut jaz na kolo :D

Popravljeno . Popravil Lokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu, ma kje se vi vozite ... Tuhtam, če se spomnim kakega dogodka, da bi se jezil na kolesarje, pa se ne spomnem.  :hmm:  

Sem pa videl že policiste, ki so ustavili skupino kolesarjev.

 

Tisti, ki tolče po drugih se more zavedat, da palica ima vedno dva konca. Zato malo več strpnosti in kulturnega nivoja izražanja. Preden obsojaš najprej pometi pred svojim pragom. 

 

Pa ne zagovarjam ravnanja kolesarjev, samo obsojam jih ne, ker tudi sam nisem O:-).

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo iGORKR!

 

....kulturni nivo!

 

Torej ne jih pofurat kolesarjev! ... Ne jim jebat mater!

 

poseksajmo jih kulturno!   V grmovje z njimi in kondome gor!  ...Da jih orenk zapeče rit... pa ne bojo mogli več na kolo...

 

 

:kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, poseksat a ne poseksat, imam ravno svežo nocojšnjo dogodivščino iz relacije proti Horjulu.

Že tema. Nasproti strnjena fruča 5 pedalogoncev brez vsakršne osvetlitve. Zgleda, da je bilo preveč pira pr brunarci, pa je čas ušel.
Mislim, da jih tudi kaj dosti seksat ne bo treba, se bodo kar sami samozadovoljili v kakšen grabn al pa pod kakšen odbijač.

 

In kultura gor ali dol. Če koga pošljem v mamino rodilo, to še ni izgovor za njegovo nepravilno dejanje. Transport u 3 one, je le posledica. In če misli kdo, da se vzroke zdravi z odstranitvijo posledic, kar naj še naprej tako misli. Bo kulturno lep pa mrzu.

 

Ja pa še to. Lažna solidarnost, ker smo sami krvavi pod kožo je sploh fajn. Še posebej, če nikogar nič vest ne peče, ker se nič ne spremeni, ker bi lako opozoril in spremenil, pa ni tega storil. Še ena oblika slovenceljskega pizdontarstva! Sam da mamo sami gmh, pa de se komu ne zamermo. Beeeeeeeeeeeeeeee!!!!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30, tole ti je pa dons zutri ko si šu na šiht en orenk na jajca stopu... Žensko sm na kauču zbudu k sem se tko smejal  :kva2:

 

Do dve leti nazaj sem bil kolesar. (zdej me je končno srečala pamet, ko sem pogruntu da če bi bil človek narejen za šport bi mel pogon 4x4. Poleg tega da je lenoba gibalo človeškega razvoja itd...)

S predniki in ožjim sorodstvom vsakega motorista, ki je padel mimo mene z 32 000 obrati sem imel namišljene spolne odnose, proti katerim je 50 odtenkov sive pravljica za male otroke. ( saj to tko al tko je ampak pustmo to.) Enako je veljalo za voznike kamijonov, avtobusov, avtodomov, prikolic, seratorjev ki so me prehitevali tako na ozko da sem skoraj šel dol s ceste. Ali pa tišastih temnih audijev A4 z LJ tablicami. Ti so poglavje zase. :BUA:  Vglavnem, ko sem bil na biciklu sem bil na cesti taglaven in so se vsi morali prilagajat meni. Čeprav moram priznati da čisto vsega živega vseeno nisem izsiljeval, ker majhno trohico osnovnega samoohranitvenega nagona sem pa vseeno imel.

 

Zdaj mam motor in prazne gume na biciklu, ker se mi jih tudi napumpati ne da, ker ga tako ali tako ne rabim. Niti za v štacuno ne. Pa vsaj ketno bo treba namazat da ne bo čisto rjava.

 

Zdaj mi grejo na (spolni organ) vsi egoistični presrani dripci na pedalih ki se obnašajo točno tako kot sem se jaz včasih. Moj otrok bi temu rekel Karma is a bitch.  :glare: Pol slabo preglednih ovinkov sploh ne moreš zvozit tako kot bi jih lahko ker veš (predvidevaš) da bo zadaj verjetno kakšen od teh presrancev, po možnosti dva vštric, če je v rahlo strm klanec tako expresno hitra, da bosta skoraj pri miru, ti boš pa ali žlajfal na sredi ovinka ali pa šel čez na nasprotni pas v nasproti vozeči šleper KI SPLOH NEBI SMEL BITI TAM, ker bi moral biti na AC prokl... banda romunska turška škrtaroška, treba bi mu bilo kamjon zaplent če je preohern za plačat AC, pol ko si nekak po čudežu zvozil vse skupaj brez kakšnih bušk in prask ali kaj hujšega se pa spomniš da je dol v grapi fabrika in je bil vseeno preklet turk, ma kaj se ma sploh lih zdaj tle za vozit v tisti fabriki. Pa kater bedak jo je šu postavljat dol v tisto grapo, bohganimaradjazpašemanj.

 

Evo obe plati še od mene. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 ti si tako lepo slikovito prelil tudi občutke našega householda o uniformiranih voznikov specialk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je z vami? Razumem, če dva kretena barvno usklajena vozita vsepovsod. Pač nismo sami na cesti. "Plug in gasa!", ... ne vem če to reši problem. Pred 2 tedna sem šibal z Mtb prot Poreču in nazaj, pa sta dva na specialkah - dedec je vijugal tudi na drugo stran, da je nasprotivozeči avto vozil po bankini - balansirala naokol.

 

Sam tud trajbam pedala. Če ni 19 posto plus se ne teturam po cesti. Pa tudi tam ni nekega prometa. Strpnost, bi morala biti vrlina. Če pa imate nekateri fobijo, da je treba vsak ovink nagnt do konca, pol pa ni več nobene debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni nikoli ne bo jasno, zakaj cepci (v mislih imam specialkarje, najde se pa tudi kakšen z gorskim), vozijo po glavni cesti, če je pa vzporedno kolesarska steza.... To mislim na relaciji Mislinja-Otiški vrh, kjer je olesarska steza speljana po trasi bivše železnice in resnično brez flik. Ceste na Koroškem pa tako vemo, kakšne so... Aja, pa ne peljejo več kot 20-30/uro.... Razumi jih, kdor more...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sadisti, banditi .. med sabo se pobijte, če je tko pomembno kdo je kdo ... pr nas tut ključnce lomjo, pa jih zato ne pustimo ležat med kamenjem :BUA:  ker vozjo prehitr po klanc dol :P

prešteješ do tri, počakaš da je frej, jih prehtiš in dan je precej lepši :D

 

in ena za podporo kolesarjem :P

 

 

post-21285-0-51313200-1428734792.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nimam prav nič proti ljudem, ki grejo na kolo za zdravo telo. ampak tej se praviloma vozijo po lepih stranskih cestah in normalno obnasajo v prometu. taki si zasluzijo prej pohvalo, kot kaj drugega.

popolno nasprotje pa so klubski pol profiči na specijalkah. tam je pa slika tocno taka kot jo je opisal i30. popolna aroganca, bog ne daj da kdo moti njihov trening (pa ne tisti organiziran z avtomobilom). tukaj pa ne velja za njih nobeno pravilo vec, ne rdeca v kriziscih, ne prednostna ne popolnoma nic. njihova mentaliteta je: naj si me samo poskusa kdo zbit ga bom tako stožu, da joj! seveda se potem na vseh socialnih omrezjih dajejo se korajzo med sabo in lepijo zakone, kateri jim kao to njihovo pocetje omogocajo.

recimo njihova razlaga voznje v stric: nabijes balanco svojemu pajdasu prav skupi in pol itak nisva sirsa od metra! oba pa konkretna dedca s rameni od 70cm + :slap: vozijo seveda vsi po sredi ceste, ne pol metra od roba kot so nas v šoli učili. njih je nujno potrebno obvozit vsaj meter od njih, ce ne je takoj zuganje. kar mi pa res dvigne prtisk je pa da si dobijo se enga prjatla k pred njimi lepo pocasi fura z avtom, da gonijo v zaveterju! seveda tak trening ni nikjer prijavljen itd.

sej je popolnoma res, da moramo bit strpni in tako naprej, ampak po drugi strani se clovek tudi vprasa zakaj? zakaj naj bom jst strpna, ce se vi popolnoma pozvizgate na ostale udelezence v prometu, jim kazete primerne prste in nasploh "ugrabite" celotno glavno cesto za svoje veselje.

drgac pa bog ne daj se tem obritonožcem kaj pačit ali kazat primerne prste iz avtov, ker pokličejo policijo in vam bo potem prekrškovni organ že kaj najdu, da bo pokasiral. seveda tega, da so njihovi bicikli za na cesto popolnoma neizpravni policije ne zanima.

tako da nam itak drugega ne preostane kot sproščanje ventilov v kakšni taki temi.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, sem vzel naznanje tvojo spolno usmerjenost in v ravnanje, da ti ne bom kdaj kazal hrbta. Si pač genetsko zgrešen za moje okuse. Imaš en X kromosom premalo. :)

 

In kaj pa je razmišljanje o nakupu hitrega traktorja in pluga kot odstranjevanje posledic.  :hooray:   :slap: 

 

Skratka I30 in somišljeniki, razmišlajm če niste slučajno v sorodu s tistimi, ki posipajo pesek in polivajo olje po Ridah. Se metode so druge, mentaliteta pa ista. Za razliko oni vsaj kaj naredijo, ne pa samo nabijajo, jamrajo in jokcajo po forumu. Sami junaki izza domačega ekrana. 

 

Mislim, da bi bili kandidati za kako slovensko reprizo filma Life of Brian. :)

 

 

 

Evo bicikl sem že potegnil na plano, da ga počasi zrihtam, samo še čelado in kako lepo uniformo si nabavim.

 

Zdrav duh v zdravem telesu. Zato na kolo za zdravo telo in zdrav duh.  :grim

 

Jah, tudi specialka more bit rdeča.  :D

post-25300-0-25906500-1428773921_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolno nasprotje pa so klubski pol profiči na specijalkah. tam je pa slika tocno taka kot jo je opisal i30. popolna aroganca, bog ne daj da kdo moti njihov trening (pa ne tisti organiziran z avtomobilom). tukaj pa ne velja za njih nobeno pravilo vec, ne rdeca v kriziscih, ne prednostna ne popolnoma nic. njihova mentaliteta je: naj si me samo poskusa kdo zbit ga bom tako stožu, da joj! seveda se potem na vseh socialnih omrezjih dajejo se korajzo med sabo in lepijo zakone, kateri jim kao to njihovo pocetje omogocajo.

recimo njihova razlaga voznje v stric: nabijes balanco svojemu pajdasu prav skupi in pol itak nisva sirsa od metra! oba pa konkretna dedca s rameni od 70cm + :slap: vozijo seveda vsi po sredi ceste, ne pol metra od roba kot so nas v šoli učili. njih je nujno potrebno obvozit vsaj meter od njih, ce ne je takoj zuganje. kar mi pa res dvigne prtisk je pa da si dobijo se enga prjatla k pred njimi lepo pocasi fura z avtom, da gonijo v zaveterju! seveda tak trening ni nikjer prijavljen itd.

sej je popolnoma res, da moramo bit strpni in tako naprej, ampak po drugi strani se clovek tudi vprasa zakaj? zakaj naj bom jst strpna, ce se vi popolnoma pozvizgate na ostale udelezence v prometu, jim kazete primerne prste in nasploh "ugrabite" celotno glavno cesto za svoje veselje.

drgac pa bog ne daj se tem obritonožcem kaj pačit ali kazat primerne prste iz avtov, ker pokličejo policijo in vam bo potem prekrškovni organ že kaj najdu, da bo pokasiral. seveda tega, da so njihovi bicikli za na cesto popolnoma neizpravni policije ne zanima.

tako da nam itak drugega ne preostane kot sproščanje ventilov v kakšni taki temi.

zakoni , predpisi in njihova razlaga lepo kaže , da se oni malce motijo - je točno napisano  v katerih izjemnih primerih kaj lahko in kako lahko ..

 

sem tudi že videl na cesti dva na tleh zaradi tega ... 

 

eno je strpnost ostalih udeležencev do njih ..drugo je pa množično neupoštevanje zakonov na njihovi strani.. če bi skozi domžale - kjer so narisali kolesarsko pot po pločniku tako široko , da pločnik enostavno ne izpolnjuje več zakonske širine za pešce - naredili 2 urno akcijo kaznovanja kolesarjev bi pokasirali 10 jurjev e ...

 

enak znesek bi lahko pokasirali v industrijski coni trzin v 2 urah zjutraj in dveh urah popoldne...

 

ta kao strpnost do kolesarjev nam je bila umetno vsiljena cca 20 let nazaj ko so se začeli pritoževati , da ni kolesarskih stez in ustrezne signalizacije ... 

a ta strpnost je prinesla samo navaden kaos .. po kolesarskih stezah v domžalah se vozi mogoče 5% vseh kolesarjev - ti so se vozili tam po pločnikih tudi že prej zaradi svoje varnosti...

 

moti me tudi njihova vožnja po kolesarski stezi v nasprotno smer...zavijaš v desno , seveda pogledaš na levo da bi šel kolesar mimo , ko je prazno spelješ pa ti prileti en bebo z desne v kontra smer ...

 

to da jaz v tem primeru pogledam tudi v desno se reče strpnost ...

 

to pa , da se tisti kolesar z desne jezi name kaj ga ne čakam da bi šel mimo je pa kaj ???

če kateremu koli drugemu udeležencu - res so izjeme samo so telo redke ki tega ne bi upoštevale - rečeš , da vozi v enosmerni v nasprotno prepovedano smer se pač nekje kulturno obrnejo in gredo po pravilni poti...

 

ne - ti pa vztrajajo pri svoji zahtevi po strpnosti... noup hvala ne rabim ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naselju vidiš malo rekreativcev, večinoma so otroci, mladina in tisti, ki se vozijo po opravkih. Če bi kolesaril, bi vedel, da vožnja po naselju ni všeč nobenemu pravemu kolesarju. Isto velja za motoriste. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naselju vidiš malo rekreativcev, večinoma so otroci, mladina in tisti, ki se vozijo po opravkih. Če bi kolesaril, bi vedel, da vožnja po naselju ni všeč nobenemu pravemu kolesarju. Isto velja za motoriste. 

skozi domžale se vozi veliko število rekreativnih "specialcev" .. 

kaj je komu všeč nikogar od nas , ki se moramo voziti po luknjastih cestah skozi naselje ter ustavljati pred rdečimi semaforji in prehodi za pešce in se nasploh držati prometnih predpisov NE ZANIMA  - ker se pač moramo in ker tako je !

 

in to vse kar velja za nas velja tudi za kolesarje - vse ostalo je kršenje prometnih predpisov - tukaj ni nobenega izgovora , olajševalne okoliščine ali izjem ... 

 

ravno včeraj stojim z avtom na semaforju izhod iz domžalskega hofer-ja ... kreten fotrovski nas prehiti s kolesom po nasprotnem pasu in zavije na levo prek prehoda za pešce na pločnik / kolesarsko stezo v NASPROTNO SMER VOŽNJE !!! 

aja a sem omenil brez zaščitne čelade ? ma ja nima veze ...

a sem omenil našo rdečo luč in zeleno za tiste ki zavijajo noter k hoferju z glavne ceste ? aja nima veze..

a sem omenil vožnjo mimo po nasprotnem pasu na oni strani polne neprekinjene črte ? rh to nima veze s kolesarji ane..

a sem omenil da z nobeno kretnjo ni nakazal nobene svoje spremembe smeri ali namere? aja to ni važno..

 

bom pa omenil nekaj pomembnega :  KRETEN JE IMEL NA KOLESU ZADAJ 2-3 LETNEGA OTROKA V SEDEŽU !!! 

 

še pogled na samo stuacijo - jaz sem stal na mestu za zafiro :

https://www.google.si/maps/@46.148342,14.61067,3a,75y,72.49t/data=!3m4!1e1!3m2!1sTWgIbZNl1Q-fCexCbOtgyg!2e0?hl=sl

 

in še nepreglednost iz drugega zornega kota kjer so imela vozila zeleno luč  za zavijanje v desno:

https://www.google.si/maps/@46.148469,14.610576,3a,75y,90h,72.49t/data=!3m4!1e1!3m2!1sMzyo93ZuJmj2CLGKbSzBmg!2e0?hl=sl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!