Skoči na vsebino

Ustavimo rekreativne bicikliste


Priporočene objave

Tehnicno gledano je kolesarska specialka ekvivalent moji tekmovalni krosulji.  Nobena ni za road use. Ni svetlobnih teles, ni gum etc.

 

 

 

Zakaj milicar mene vata in specialno medjunozno guralo tolerila?   

 

 

sam prasam?     :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe vata zaradi reka : za zdravo telo vsi na kolo ...

 

če bi biu rek tak: vozi motorno kolo za zdravo telo, te ne bi vatao

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Preden napadeš poskusi razložiti (z argumentom), v čem smo boljši. In šele potem vrzi kamen.

Vozimo po omejitvah, biciklisti pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se tule malce motiš. Za te površine ne plačujemo mi ostali s cestnino, registracijo ali trošarinami na gorivo, ampak vsi davkoplačevalci, tudi tisti, ki kupijo vstopnico za kino, gledališče, nogomet ali gredo k frizerju oz. na večerjo. Imamo namreč integralni proračun in ni več bencinskega dinarja za ceste, kot včasih. Torej tudi kolesarji prispevajo za "svoj" del ceste, kot prispevajo za vzdrževanje parka, kjer ti npr. sprehajaš psa ali obale, kjer se kopaš ali igrišča, kjer se tvoji otroci gugajo.

 

Sicer pa te ne razumem, saj smo motoristi na pol poti do kolesarjev. Ravno tako se vozimo za zabavo (redki iz potrebe), ravno tako kršimo predpise in zakone, ravno tako se silimo naprej na križiščih in mejnih prehodih, parkiramo tam, kjer avtomobilisti ne smejo in podobno. Ko se gremo skupinsko vožnjo, ponekod blokiramo križišča, da se ne bi raja vrivala. Zakaj? Zakaj si pes liže jajca? Ker lahko.

 

In oboji imamo občutek, da nam to pač pripada. Ker smo pravi dedci. Ker vozimo motor.

 

Preden napadeš poskusi razložiti (z argumentom), v čem smo boljši. In šele potem vrzi kamen.

At first, da nau kešne pomote. Tudi sam uporabljam kolesarsko stezo. In verjetno ti je jasno, da ne z motorjem ali avtom. Tako da mi je kar poznana zgodba o ustreznosti in neustreznosti le teh.

Kar se tiče financiranja. Ajde, lahko gledaš tudi tako, da vsi vplačamo v isti buđet o katerem govorimo in seveda lahko tudi koristimo, a le wannabearmstrongi to še posebej zlorabljate.  Pa še z eno razliko. Ostali rekreativci in športniki morajo za uporabo športnih objektov plačevati, vi si pa kar polastite javne površine. Lahko pridem jaz vozit motokros na Ljubljanski grad, vadit vleko uteži s traktorjem na obvoznico, mal potrenirat precizno streljanje po SLovenski, ta malga pripeljem na eno inline hockey tekmo na rondo pri žalah?

Zakaj torej pravim, da zlorabljate? Ker cesta je narejena zato, da se uporablja tako kot smo se zmenili. Po zakonu. Ker le tako zagotavljamo določeno varnost za vse. Pedalogonci bi jo seveda zahtevali le zase, ostale pa qrc gleda. Primerov sem in so ostali nanizali do sedaj že zvrhan koš!

 

Aja, da smo motoristi na pol poti do kolesarjev? Bemtiš, do sedaj sem še zmeraj, ko sem se skopal dol z motorja moral narediti celo pot do bicikla.  :kva1: A ti maš pa protekcijo? te počaka že nekje na sredi? Matr mam neuzgojen pecikl! :blush: 

Ravno tako kršimo zakone in predpise? Ma nemoj! Blokiramo križišča in podobne ovčerejne kozlarije?!

Lej, govor zase! Jaz se trudim, da jih ne bi kršil. Tiste grupne fure so pa itak sam za nedojebančke, ki se morajo za rokce držat!

Isti qrac kot peciklisti. 

 

Tole si pa tako tipical napisal, da moram citirat: 

 

In oboji imamo občutek, da nam to pač pripada. Ker smo pravi dedci. Ker vozimo motor.

 

Beeeeeeee, ovca si! Navadna!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30, brez zamere ampak mislim, da si tukaj povedal dovolj, da gres ze vsem pocasi na zivce s svojim skrajno neprimernim obnasanjem (pricakujem repliko v stilu, da mi ni treba brati teme.. ja, drzi, gre se samo glede izrazanja) in konec koncev, kot je ze bilo omenjeno s tem kazes da si isti oz. se slabsi, kot tisti katere obravnavas. Tukaj ne bos resil nic, samo sproscas svojo jezo, zato ti tudi v imenu drugih, ki si mislijo svoje (kot sem si jaz do te objave) priporocam, da naredis uslugo sebi in ostalim in se vsaj malo bolj kulturno izrazas (beri; npr. izpostavi svoja opazanja pristojnim ustanovam oz. organom, pisi na tv, kolesarski forum, ... ), ce ze ne zmores prenehati s svojim jamranjem. Pa ne potrebujem odgovora na ta post, saj ni vprasanje.

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

At first, da nau kešne pomote. Tudi sam uporabljam kolesarsko stezo. In verjetno ti je jasno, da ne z motorjem ali avtom. Tako da mi je kar poznana zgodba o ustreznosti in neustreznosti le teh.

Kar se tiče financiranja. Ajde, lahko gledaš tudi tako, da vsi vplačamo v isti buđet o katerem govorimo in seveda lahko tudi koristimo, a le wannabearmstrongi to še posebej zlorabljate.  Pa še z eno razliko. Ostali rekreativci in športniki morajo za uporabo športnih objektov plačevati, vi si pa kar polastite javne površine. Lahko pridem jaz vozit motokros na Ljubljanski grad, vadit vleko uteži s traktorjem na obvoznico, mal potrenirat precizno streljanje po SLovenski, ta malga pripeljem na eno inline hockey tekmo na rondo pri žalah?

Zakaj torej pravim, da zlorabljate? Ker cesta je narejena zato, da se uporablja tako kot smo se zmenili. Po zakonu. Ker le tako zagotavljamo določeno varnost za vse. Pedalogonci bi jo seveda zahtevali le zase, ostale pa qrc gleda. Primerov sem in so ostali nanizali do sedaj že zvrhan koš!

 

Aja, da smo motoristi na pol poti do kolesarjev? Bemtiš, do sedaj sem še zmeraj, ko sem se skopal dol z motorja moral narediti celo pot do bicikla.  :kva1: A ti maš pa protekcijo? te počaka že nekje na sredi? Matr mam neuzgojen pecikl! :blush: 

Ravno tako kršimo zakone in predpise? Ma nemoj! Blokiramo križišča in podobne ovčerejne kozlarije?!

Lej, govor zase! Jaz se trudim, da jih ne bi kršil. Tiste grupne fure so pa itak sam za nedojebančke, ki se morajo za rokce držat!

Isti qrac kot peciklisti. 

 

Tole si pa tako tipical napisal, da moram citirat: 

 

In oboji imamo občutek, da nam to pač pripada. Ker smo pravi dedci. Ker vozimo motor.

 

Beeeeeeee, ovca si! Navadna!

Hvala za mnenje, a ne vozim kolesa aktivno rekreativno v smislu tvojih postov (moje kolo je staro deset let, novo je stalo 200 €, v službo se vozim po kolesarski stezi, na redke rekreativne vožnje pa, če je le mogoče po kolesarski stezi, z motorjem se ne udeležujem skupinskih voženj (razen enkrat na poroki, kjer smo(so) dejansko blokirali križišče, na meji čakam v vrsti z avtomobili, ne prehitevam pri polni črti, vozim se za užitek in poskušam ne ovirati drugih, skratka ovca sem samo po značaju (pohleven). V prvi osebi sem pisal le zato, ker ne mislim, da sem pa jaz kaj boljši od drugih kolesarjev oz. drugih motoristov.

 

Verjamem, da se trudiš, da ne bi kršil predpisov, z V-max je to izjemno enostavno, saj je gotovo namenjen ležerni vožnji.

Eh težko je tako na daljavo v forumu pisati, da ne bi postal oseben in žaljiv, čeprav to ni moj namen (saj sem ovca). Gotovo pa ti nisi ovca, vsaj po profilu in avatarju sodeč (da ne omenjam tona postov).

 

Vidim, da je Gradbenik prišel do podobnih ugotovitev.

Popravljeno . Popravil Darko3g
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem bil pred dobrimi dvajsetimi leti aktiven kolesar. Lahko povem samo to, da se takrat kolesarji nismo "obnašali" kot se sedaj. Vozijo v gruči po dva-brez smene in če jim potrobiš, ker jih z avtom pač ne moreš prehiteti ti pokažejo fakiča. Je pa tako, da so danes najbolj "aktivni" rekreativci kolesarji od 45 naprej, ki so se v tistih letih, kot bi morali valjali po bifejih.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se pa zanalašč neum vozu v Brežicah po kolesarski stezi zi piciklom :jezik:

zreu si za na haubo

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa še kr zafire ne najdem.... :ninja:

ka ti je zadnji picajzl guzno da se obešaš na tako malenkost?

lej men so vsi opli enaka jajca ... drgač je pa to zafira family silver low ..

 

aja - do konc tedna bom prehiteval vštric kolesarje z minimalno hitrostjo na delih , kjer jih bom zatekel da se vozijo po cesti tam kjer je zraven kolesarska ...uidet mi ne more bremze mi pa tud delajo... pa še na policijo ga bom prijavil če me bo hotel po desni prehitet ko bom vštric zmanjšal hitrost..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ostali rekreativci in športniki morajo za uporabo športnih objektov plačevati, vi si pa kar polastite javne površine.

 

Lahko pridem jaz vozit motokros na Ljubljanski grad, vadit vleko uteži s traktorjem na obvoznico, mal potrenirat precizno streljanje po SLovenski, ta malga pripeljem na eno inline hockey tekmo na rondo pri žalah?

 

 

 

športni park Kodeljevo.... lahko tekaško stezo uporabljaš brezplačno.... nima veze, rekreativc, profesionalni tekač, lahk si tut profesionalni smučar, pa kr tko mal trimčkaš... đabe brko  :kva1:

 

vse to kar si naštel...DA, lahko.... kakšne so pa posledice, pa ti težko povem  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim avto, motor in KOLO....Vozim se tudi po kolesarskih stezah, pa zdaj ne vem če se še lahko, ker nič ne plačam? i30...a lahko? Aja, sem rekreativni kolesar in se vozim solo....

 

Ker nekaj mi ni jasno, ko nabijaš vse povprek (boš razumel to besedo, a raje napišem "ko nabijaš vse v pič..... mat...."...je bolj v tvojem besednjaku šank-intelektualca), a si jezen na vse kolesarje na cestah, ker jih ne plačujemo, a si jezen samo na tiste, ki se vozijo po polovici voznega pasu?....ker na te sem jaz tud jezen....jih ne morem prehitet...niti s kolesom!

 

Pa lep dan....pred spanjem pa kakšen persen in svet bo lepši!  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, kar je preveč, je pa preveč.

Zakon jasno piše kakšna je dovoljena vožnja teh JEBENIH ZBLOJENIH MED SAMO BLEBETAJOČIH NA KUP SE GUZVAJOČIH BREZOBZIRNIH KRETENOV, kateri se brezplačno REKREIRAJO po površinah za katere mi vsi ostali registrirani uporabniki vozil plačujemo registracijo, zavarovanja, cestnine, davke preko nakupa goriva in se MORAMO MI PRILAGAJATI BREZOBZIRNIM KRŠITELJEM, KI SE POD DOZO NABRCANEGA ADRENALINA OBNAŠAJO KOT GLAVNI NA SVETU.

Te golazni je na našem koncu vsako leto, čim posije sonce vedno več. Normalen promet praktično ni več mogoč kose kolone 5, 10, 20 ali še več pizd in kurcev na pedalih zaganja po trasi Franje. Včasih sem jih varoval in spremljal, sedaj razmišljam o nakupu hitrega traktorja in pluga.

MATER VAM JEBEM KOLESARSKO!!!!

 

 

ko se pelješ mim njega ga brcni....    sam da ne boš pol padu ker te bo nabutal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zreu si za na haubo

 

:krneki:

a si biu kdaj v Brešcah? Čeb biu, bi vedu, da se tam noben ne voz po koesarski stezi, tud ti se neb, vrjam, noben na tem forumu se neb, čeb pa hotli vedet zakaj, pa morte pridet v Brešce :grim

 

sama agresija vas je nekatere, mene na haubo :mellow: , da ni škoda zveriženga pleha :jezik: , pa morš me tak, da te neum lovo pokle :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj piše rekreativne? kaj so tisti ki grejo enkrat usako tolko na bicikl? uni so kr kul, ponavadi normalno oblečeni in nikol nista več kot par ponavadi med njma dost razmaka kr en ma kondicijo en pa ne.

Pol so jebeni uno kot opisujete tle gor uni ta zajebani rekreatiuci ki majo kolo za par jurju, oblečeni v dreske in v čredah od 5+ ki vozijo v obliki oblaka ali roja ki meri v dolžino cca vsaj 15metrov in če prehitiš si objetneš, trobit ne smeš (kr kot kolesar vem da to moti ker so troblje narjene da si motoristi drobijo med sabo in če ti avto trobi za ritjo te fukne od hrupa u jark) in pol se cjaziš za uno gmoto.

 

Pa da ostanemo pri ruljah, kot avtomobilista ma motijo skupine motoristov, ponavadi čoperistov, en za drugim u vrsti in če jih je 20 je to že dolžina 2 šleperjev, ki seveda vozijo počasneje kot jst ki sm tam domačin in bi rad še kaj naredil tisti dan in spet ne moreš prehitet ker med enim in drugim ni dovolj placa da bi lahko prehitel 2 po 2, ampak bi jih moral vseh 20 na enkrat. (zakaj pravim gor domačin, ko pridejo ljudje na obalo se dostikrat nobenmu ne mudi več če bi vozu tko kot vozjo ljudje na dopustu po obali po lublani bi me scbali po dveh semaforjih )

 

Evo dau vn stres za danes, prijeten spanec vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolesarji bi se lahko za zacetk normalno oblekl, ne pa da jim pajkice stisnejo mozgane....pol je pa drek po cest. K za zdravo telo je vseen, a bos prekolesaril 50km z napihnjenimi hlacami z vetrom, al 80 v pajkicah. Kot da eni rekorde podirajo za Tour de France. No....sej eni bi tut Marqueza radi prehitel po cesti.... :P  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolesarji bi se lahko za zacetk normalno oblekl, ne pa da jim pajkice stisnejo mozgane....pol je pa drek po cest. K za zdravo telo je vseen, a bos prekolesaril 50km z napihnjenimi hlacami z vetrom, al 80 v pajkicah. Kot da eni rekorde podirajo za Tour de France. No....sej eni bi tut Marqueza radi prehitel po cesti.... :P:lol1:

Marqueza tezko, za Lorenzota imajo pa že možnosti :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se pelješ mim njega ga brcni....    sam da ne boš pol padu ker te bo nabutal!

Tisti komarji v pajkicah še vijolice niso sposobni nabutat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih učer mi je ena baba priletela po nasprotnem kolesarskem pasu ... matr .. milimetri so manjkali, da je nisem na haubo dau ... pol je pa še neki krilila... je mela srečo, da sem moral v drugo smer it ... že tko sm ji jebu mater na glas ... zanimivo, sploh ni vedela, da se vozi v nasprotno smer ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem na malco. 
Pridem pol nazaj, da vam 'bem mat'r kolesarsko. Mam neki spet za pizdit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem na malco. 

Pridem pol nazaj, da vam 'bem mat'r kolesarsko. Mam neki spet za pizdit.

pri nicku ti manjka še q pred številko 30..... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko enga žolča .... Enega motijo kolesarji, drugega čoperisti, spet tretjega Marquez.

Yp, v prometu je polno pizdarij, egotov, slabe volje, babaneda, ipd....

 

Težko je biti strpen, najhuje pa je, ko se najdeta dva taka egota v konfliktu... neprecenljivo ;-)

 

Malo več strpnosti in spoštovanja predpisov...

 

Ajde, začnite pluvat... pljuc, pljuc .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti veš, da še ni odprta tema zakaj ne bi imeu HD-ja :jezik:

 

:lol1:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti veš, da še ni odprta tema zakaj ne bi imeu HD-ja :jezik:

 

:lol1:

 

:krneki:

 

Zato ker ni pooblaščenega prodajalca in servisa ...

 

Maus, ne toči pelina na rano  :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!