Skoči na vsebino

Sodelujte pri testiranje sistema za avtomatski izklop smernikov na mot


Rok - STS

Priporočene objave

A je treba usako slovensko inovativno stvar spljuvati? Fantje se trudijo, da naredijo sistem, ki avtomatsko izklopi smernik pa koncanem zavoju in ne po dolocenih metrih.

Fantje, ce bote rabili kaksne testne motorje za yamaho/aprilijo mi kar posljite pvt in se ne pustite motit takim negativnim komentarjem!

 

A je treba toplo vodo izumljat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba toplo vodo izumljat???

 

Če obstaja trg in jo je možno prodati, zakaj pa ne. Naj fantje (in dekleta) zaslužijo.

Na vsak način koristnejša zadeva, kot prodajanje navadne (mrzle :grim ) vstekleničene vode po trgovinah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, temo sem zasledil na FB. Tukaj je govora o sistemu za motorje. Kaj pa za ATV, tudi teh nas je stalno več na cestah in ko gledam bi tudi tukaj bilo kaj takšnega dobrodošlo. Namreč sam kar dostikrat pozabim po mestu na izklop smerokaza po zavijanju in vrjamem da za ostale odeležence na cesti zna bit to včasih precej nerodno. Tudi tukaj bi bi mogoče bilo kaj takšnega zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, temo sem zasledil na FB. Tukaj je govora o sistemu za motorje. Kaj pa za ATV, tudi teh nas je stalno več na cestah in ko gledam bi tudi tukaj bilo kaj takšnega dobrodošlo. Namreč sam kar dostikrat pozabim po mestu na izklop smerokaza po zavijanju in vrjamem da za ostale odeležence na cesti zna bit to včasih precej nerodno. Tudi tukaj bi bi mogoče bilo kaj takšnega zanimivo.

ATV-all terrain vehicle....to ni za na cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

v podjetju ABCS sistem d.o.o. iščemo motoriste za sodelovanje pri testiranju inovativnega sistema za avtomatski izklop smernikov na motornih kolesih. Vse motoristične navdušence, ki jih zanimajo tehnične novosti in motoristični dodatki vabimo, da si ogledajo dokument v prilogi in nas kontaktirajo. Trenutno so za namestitev najbolj primerni vsi tipi motorjev znamke BMW narejeni po letu 2008, v sodelovanju z uporabniki pa želimo pripraviti tudi verzije za več drugih znamk in tipov motorjev.

 

Gre za edinstveno izkušnjo preizkusa pred-produkcijske verzije sistema STS, ki kot prvi sistem na svetu zanesljivo izklaplja smernike po končanem zavoju.

Za vsa vprašanja in pojasnila bomo na voljo na tem forumu in preko v prilogi navedenih kontaktnih podatkov.

 

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite in prispevate svoje izkušnje za nadaljnji razvoj.

 

Rok

 

 

Koliko ali na kaksen nacin boste poplacali testne voznike in uporabo njihovih vozil, ter poseg v le te za v testne namene? 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ali na kaksen nacin boste poplacali testne voznike in uporabo njihovih vozil, ter poseg v le te za v testne namene? 

 

LP

Pozdravljeni Nearrain,

 

hvala za vaše vprašanje. Glede na to, da gre za zagonsko podjetje z omejenimi sredstvi žal testnim uporabnikom v tem trenutku ne moremo ponuditi plačila za pomoč. Kljub temu se je ponudilo kar lepo število zainteresiranih motoristov, ki so pripravljeni sistem preizkusiti in podati povratne informacije. Vsi udeleženci bodo seveda primerno nagrajeni, ko bo pripravljena končna verzija za namestitev na motor. V kolikor bi želeli več in formacij o pogojih in poteku sodelovanja nas prosimo kontaktirajte.

 

Lepo pozdravljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanimivo ja...

 

Bmw K1300 S 2009 ce prau pride... je zastonj in na voljo :P zatestiranje seveda :)

Popravljeno . Popravil T
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali ni tako, da imajo novejši motorji že sami po sebi avtomatski izklop? 

 

Sorry, šele zdaj videl, da ste to nekateri že potrdili.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo Rok - STS!

 

F 800 GS, l. 2012, pripravljen za testno vozilo :smoke: , ker mi gre tisti tretji gumb, s svojim položajem, že močno na reproduktivni organ :BUA: .

Če morebiti pridem v poštev, me kontaktirajte na zasebca.

Hvala in lp, Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ali na kaksen nacin boste poplacali testne voznike in uporabo njihovih vozil, ter poseg v le te za v testne namene? 

 

LP

za nekatere je pomoč drugim, in biti del novosti ter pomagat pri izboljšavi samo po sebi plačilo. če bo zadeva delovala kot je opisano, se bo povečala varnost motoristov, kar pomeni manj nesreč in poškodb, kar pa je za nekatere motoriste več kot nekaj € v žepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je že kdo dejansko dobil sistem za testiranje in če ni, me zanima kdaj bo na voljo?

Zdi se mi, da podjetje le malo tipa kakšen je interes na tržišču in ne namerava dati sistema v test.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

se opravičujem za malce pozen odgovor, enostavno se je nabrala kar precejšnja gneča in nismo uspeli slediti objavam na forumih. Bom poskušal kar najbolje odgovoriti glede naših namenov. Dejansko želimo testirati sistem in ne gre za tipanje interesa na tržišču (to smo poskušali preveriti že v preteklosti z anketami, najboljši odgovor pa bo dal končni trg). Trenutno je sistem že nameščen na nekaj novejših BMW-jih, kjer smo imeli najbolj dodelano verzijo. Pri vseh drugih motorjih se prav tako trudimo a težava je pri mehanskih stikalih, ki jih je potrebno modificirati poleg tega pa ni enostavno dobiti vseh konektorjev, ki se precej razlikujejo od motorja do motorja. 

Še odgovor zakaj nam ne uspe pripraviti vseh verzij tako hitro kot bi si želeli. Trenutno pripravljamo prototipne verzije s proizvajalci, ki želijo preizkusiti naš sistem na svojih motorjih in nam to vzame kar veliko časa in pozornosti.

Ali je že kdo dejansko dobil sistem za testiranje in če ni, me zanima kdaj bo na voljo?

Zdi se mi, da podjetje le malo tipa kakšen je interes na tržišču in ne namerava dati sistema v test.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

 V prvem postu iščete motoriste za sodelovanje pri testiranju inovativnega sistema. V zadnjem postu pravite, da sedaj pri razvoju prototipov sodelujete s proizvajalci motojev.

 

Torej nihče iz tega forum ne sodeluje in ne bo sodeloval pri testiranju izdelka. Imam prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!