Skoči na vsebino

Na trip v Afriko zdaj v maju 2015


matjaz505

Priporočene objave

semering, dober post, ti si clovek na mestu, s tabo bi bilo sigurno zanimivo. pa nimam malo kilometrine, XX potovanj po svetu, vendar nobeno z "motorjem". hvala za dobre zelje, javim vsekakor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že kam podajaš, bodi raje sam na motorju. Ko zagusti, imaš zadosti dela s tem, da natovorjen motor obvladaš, kaj šele, da bi koga gor imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebote, res sm mislu d si pod 30 po fotki sodec. Ravno u delat rudnik se na skuterju nisi vozu :)

z leti clouk mal bl tecn ratuje /oba spola mislm:)/ pa je tezje kompromise sklepat tko da u tem primeru svetujem mlajsi model sopotnice.

moja izkusna je d u 2je mors saj ene par koitusou dat cez, ker tisat se za al pa pred enim k ti hemijsko ne odgovarja je qurc.

pa povej kam si se zamislu, bos s trajektm plul al bi dol najemal...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UnionJack, hvala :) se strinjam popolnoma - z leti smo veliko bolj tecni kot prej. ze sam sebi grem vcasih na zivce. no, na poti pa nisem tak, sem zlo sproscen, verjetno zato, ker sem dalec od problemov (teh tukaj, ne govorim o motorju v blatu). ja res je, najboljs je, ce se s sopotnikom ujameta, vse drugo je katastrofa. dol bi najemal seveda, ce sploh nimam svojega motorja (se).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaz da se, pa tud brez izkusenj se bos peljal malo bolj pocasi in marsikaj dozivel.

Zelim ti veliko uspeha pri realizaciji, vrjetno je najtrsi oreh najti sopotnico.

Za offtopic pa bi reko da za tak trip je mogoce bolj primerna azija kjer mrgoli motorjev. Odlocitev je tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Matjaž, kaaaj bi šla. Prec se ti javim, če ne bi lih letalske za v Indijo kupla... Ko sem šla s Šerugo po afriških gmajnah zadi na motorju, sem si oblubla, da še grem na tak način... Sam vozt pa ne znam, to je res. Strah me tud neki ni, tk, da, če nisi lih lesen bi ti čist zaupala, še vedno pa lah kruzava okol del poti z drugimi prevozi?
( Za vse vas prdece ko pa pišete, da take babe ne obstajamo... jaz sem parkrat padla z njim na motorju, hodla peš po blatu, nosla opremo, da je motor lažje stekel. Po Indiji spala v kurbiščih, predelanih hlevih, na tleh brez strehe nad glavo in si nenormalno še želim tega. Nismo vse samo s  pink nohti, ko čakamo, da gremo v Kolosej v kino, lol :D
Aah,... a jeseni pa ne bi šel magar še 1x? Čak ti pišem v inbox za email.
 

Popravljeno . Popravil iza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Matjaž, kaaaj bi šla. Prec se ti javim, če ne bi lih letalske za v Indijo kupla... Ko sem šla s Šerugo po afriških gmajnah zadi na motorju, sem si oblubla, da še grem na tak način... Sam vozt pa ne znam, to je res. Strah me tud neki ni, tk, da, če nisi lih lesen bi ti čist zaupala, še vedno pa lah kruzava okol del poti z drugimi prevozi?

( Za vse vas prdece ko pa pišete, da take babe ne obstajamo... jaz sem parkrat padla z njim na motorju, hodla peš po blatu, nosla opremo, da je motor lažje stekel. Po Indiji spala v kurbiščih, predelanih hlevih, na tleh brez strehe na glavo in si nenormalno še želim tega. Nismo vse samo s  pink nohti, ko čakamo, da gremo v Kolosej v kino, lol :D

Aah,... a jeseni pa ne bi šel magar še 1x? Čak ti pišem v inbox za email.

 

No, pa si demantirala vse tiste, ki že vse prej vedo, preden je zastavljeno vprašanje :OK: .

 

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, evo ti flying pussy :)

pa glih sm ti hotu napisat d sta 2 s slikcami gor na novo definitivno za od uzad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kake mas, Podn.

Pa punce ki rade gremo po svetu tudi apriori ne dajemo nog narazen, samo zato, ker smo v moski druzbi. Flying pussy... Grdo.

A mate motorje med jajci tud tk mocne ko vas jezik?

Popravljeno . Popravil iza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf, ce si kao pogumna da gres na suho... in vsestranska pol valda poznas nakit slovenskih designerjev s tem imenom? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu sm jz misnla, da ti misls, da si je ta matjaz 2 profila zenska nrdil, da se brani.

Nisem rekla, da sem pogumna in vsestranska...sj pa na poti tud srecas folk in gres z njimi.. Ne vem, men je to res najmanjsi problem. Itak najraj sama potujm, za motor pa pac rabim enga, ker ga jz ne znam (se) vozit.

Kokrkol, mejte se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iza, skoda da ze potujes - kot vidim je tezko najt tako punco - ampak ni problema, pa jeseni ce bos se za. jaz imam v planu oktober, bo pa verjetno sel tudi moj kolega (sva se ravno danes pogovarjala). ideja je tajska ali madagaskar. pusti mail... hvala in srecno pot v indijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz se sedaj tudi uradno posipam s pepelom, kolikor sem dolg in širok!!! Sem bil prepričan, da ni šans, da se ti kdo tule javi na tem forumu, ampak tale iza me je demantirala čist :ninja:

 

Matjaž, glede na to, da sva soimenjaka in zelo podobnih let, ti tokrat resnično privoščim tole avanturo :OK:

Če bi že prej napisal malo več o sebi.....tudi jaz sem te imel za nekega 18-letnika.

 

Skratka, še enkrat se ti javno opravičujem ker sem dvomil in priznam, da sem bil očitno v zmoti :headbang: 

 

......no sedaj grem pa po nasvetu Union Jacka na trg pravljice brat otrokom, za drugo menda res nisem  :grim

 

P.S.

Ampak tema je pa res zabavna, tako kot sem napisal :grrr

Popravljeno . Popravil skalaprava
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo Matjaz :) Iza se je res javila, ampak kot vidis tudi ne gre z mano (se ne!). ce ne drugega, nas je ta tema zblizala hehe mene pa pomladila  :yea1: ... 18 res ne bi bil rad star, kakih 30 pa spet! aja Matjaz, si pa dolzn eno kratko voznjo s pravim motorjem, magari je 500 metrov, kavo, sok ali pivo pa castim jaz.  nekaj vam pa povem, vam, ki ne marate skuteristov (saj nisem, ampak samo to sem vozil). med smajliji imate pa tole  :scut: bo treba zbrisat  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zanimanjem spremljam temo. :D

Tudi jaz. Zanimivo. Se bom se kaj novega naucil o vozakanju po svetu brez izpita...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zdravo! Rad potujem in sem videl ze veliko sveta, ampak rajsi s sopotnikom, kot sam. Tokrat bi prvic sel na trip kjer bi se premikal z motorjem. Ker pa znam vozit samo skuter (motorja se nimam) in ker ne poznam nobene pametne punce ki bi bla za blato pa avanturo, sem pomislil, da bi se tule gor nasla kaka taka, ki bi sla recimo po Afriki, ne komplicira, je na easy, gres kamor te pot zanese, itd. Aja, pa da vozi motor oz. bi ga izmenicno, lahko pa tudi vsak svoj motor. Lahko nas je tudi vec, odhod kar zdaj v maju 2015, recimo 14-20 dni malo avanture. Je kdo za?

 

 

Živjo, ne se sekirat za komente. Je že kar nekaj črk stipkanih na temo. Mal preberi ... pupe ne bo neobene niti blizu ... sanje o cekinih razen porabljenih pozabi. Kupi, pelji in uživaj! Ne čakaj na support, ker ga ne rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi tako šel in sem nevoščljiv vsem, ki si lahko take "avanture" večkrat privoščijo.

 

...sedaj ni časa zaradi službe, v penziji pa denarja ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, vam nekaj povem. ko sem bil na tajskem lani okt je bil nek sejem motorjev pa sem jih gledal. joj moram priznat, da so zgledali super. prav tako za mene so se mi zdeli, ne tisti ogromni pa ne mali, ravno prav. in sem rekel kolegu, ki ima 2 motorja, da bi rad imel motor. me je peljal na nekem BMW 1200 kubikov (ce se prav spomnim), ogromen, srebrn pa mi govori da si naj takega kupim. mene pa bolj vlece malo manjsi, taki 700 kubikov (sej ne vem tocno). ampak nisem se sel delat izpita, ste me pa s to temo malo zrajcali... tako da mogoce bi pa moral it pa da naslednjic pridem v stilu - ne kot en ki je vozil skuterja, pac pa "ej bejbe... motorist tu, katera gre z mano? pa samo eno vzamem, ne deset..."  :yea2:

 

Efendi, pa se nasvet, ce bos kdaj v aziji brez izpita. ne naredi napake kot sem jo jaz v indoneziji (kjer vsi sprejmejo denar). grem s skuterjem, se mi je mudilo, pa me ustavi policaj. je videl da sem turist... "pa rece izpit pa identifikacijo". hmmm nimam, sem pozabil v sobi pa se mi mudi, prosim no ce me spustite. pa pravi on: "jahhhhhh brez izpita jojjjjjj to ni v redu pa bla bla bla pa ovinkari" (sem tocno vedel kaj caka). pa mu recem: ok kolk bo to stalo, kr povej, ker se mi res mudi (prisezem tako sem rekel in res se mi je mudilo). pa pravi on "50.000 rupij" (5 eur) ok odprem js tisto tasko okrog pasa, notri pa 100 bankovcev po 50k rupij pa mu dam enga pa pogleda on v tist kup bankovcev, pa pogleda mene pa rece "one more!". pa mu dam se enga pa pravi policaj: "srecno voznjo drugic pa le imej izpit"  :grrr  pa mi ni zal, da sem placal, ena izkusnja vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo Matjaz :) Iza se je res javila, ampak kot vidis tudi ne gre z mano (se ne!). ce ne drugega, nas je ta tema zblizala hehe mene pa pomladila  :yea1: ... 18 res ne bi bil rad star, kakih 30 pa spet! aja Matjaz, si pa dolzn eno kratko voznjo s pravim motorjem, magari je 500 metrov, kavo, sok ali pivo pa castim jaz.  nekaj vam pa povem, vam, ki ne marate skuteristov (saj nisem, ampak samo to sem vozil). med smajliji imate pa tole  :scut: bo treba zbrisat  :kva1:

 

Matjaž, nekaj bova morala res ukreniti glede tega...v bistvu je to še najmanj, kar lahko naredim zate....lahko tudi kak meter več narediva, po želji  :grim

Ampak brez osnovne opreme pa res nobenega ne vozim na motorju, to pa moram povedati :nono: Upam da imaš kako čelado!

To s skuteristi je pa tako......jaz jih na cesti pozdravljam, ampak če se razve, bodo še mene "čewlal"

 

Lp.M

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu sm jz misnla, da ti misls, da si je ta matjaz 2 profila zenska nrdil, da se brani.

ce bi to naredu bi bil pa res osebnostno skromn, osamlen :(

no, zakaj si se pa ti za na forum odlocla? gres u ashram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlocla za forum- mogla sem se registrirat, ce sem mu hotla odpisat. Ko pa sem v indiji grem v asram tud, ja. Ceprav zdaj mam relacijo goa-asram - spoznan folk, fajn meditacije s kakimi random ljudmi, fajn transendentne izkusnje/ ni mi dolgcas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaz, nimam celade. ko bo lepo vreme in bos vsaj v savinjski, sporoci. mi bo prijatelj posodil celado! pa prosim pocasi... ni treba noret. pa grema nekaj popit pa na kako tortico, imamo dobre v Velenju v Hotelu Paka ali pa v slascicarni Polonca v Mozirju. tako da, sporoci ko bos pribrnel mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Iza - U d man :) k prids nazaj pa enga old school modela in to je to :)

505 iz Velenja? k moja zena. jutr smo tm na zeloo zalostnem dogodku :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!