Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

prebrali. Saj je link na prvi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigi. :ras:

 

brigam brigam :ras:

Po večini je 1290 Super Duke GT osnovan na modelu Super Duke R, kar v osnovi pomeni, da bo karakter motocikla mišičast in robusten, vseeno pa bo malenkost manj agresiven in bolj prizanesljiv. Ponudil bo tri načine vožnje, ponudil bo štirismerno prilagajanje polaktivno vzemetnje in jasno sistem nadzora stabilnosti (nadzor oprijema in sistem ABS). Na seznamu standardne opreme bodo celo tempomat, ogrevane ročke in funkcija "quickshifting", poseben "sladkorček" pa je tudi v osmih stopnjah nastavljivo vetrobransko steklo.
 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://motosvet.com/2015/10/09/2016-ktm-1290-super-duke-gt/

Super, da so v uredništvu Motosveta na naslovnici objavili novičko o noviteti  KTM Super Duke 1290 GT. Vendar pa ta novička ne prinaša niti toliko informacij, kot je zapisano na tej niti. Ob tem, da je na spletu o novem modelu, ki prihaja na tržišče prihodnje leto, najti že kar nekaj podatkov...

http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2015/october/ktm-1290-super-duke-gt-prototype-tested/

http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/ktm-1290-super-duke-gt---first-official-pics/28264.html

http://www.gazzetta.it/Passione-Motori/Moto/06-10-2015/ktm-1290-super-duke-gt-eicma-turismo-veloce-foto-130405348194.shtml?refresh_ce-cp

http://www.motorcyclistonline.com/motorcycle-reviews-2016-ktm-1290-super-duke-gt-sport-touring-motorcyclist-magazine-first-ride

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

wauuu što je jebački

moje mokre sanje :ras:

1290SuperDukeGT_3.jpg

1290SuperDukeGT_4.jpg

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jany pravi:

Lepa zadeva, velik razpon uporabe, samo cena in servisi niso na dobri strani tega motorja.

Servisi ,povej kaj te tu muči ?  

Drugače pa prvi konc čist mim tud men ....:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Servisi ,povej kaj te tu muči ?  

Drugače pa prvi konc čist mim tud men ....:sleep2:

15.000 km pregled in nastavljanje ventilov ? Sej ni problem naredim sam pol pa qrc pa garancija :-/ 

Kako so cenovno servisi na pooblaščencu ?

V kopru ne vem sicer kdo dela na servisu ma ne slovijo lih prav dobro kot prodaja ki je pa res porihtana.

 

Meni je pa lep celoten, dovolj agresiven a hkrati umirjen.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jany tudi sam sem bil malce v skrbeh zaradi servisa, ko pa sem obiskal Jamnika na Škofljici, je ta zaskrbljenost mimo. 

Tale GT, pa upam, da ni naslednik SMTja, ki je res lepotec, ta GT mi pa ne sede. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, point pravi:

Jany tudi sam sem bil malce v skrbeh zaradi servisa, ko pa sem obiskal Jamnika na Škofljici, je ta zaskrbljenost mimo. 

Tale GT, pa upam, da ni naslednik SMTja, ki je res lepotec, ta GT mi pa ne sede. 

 

To niso skrbi ampak ne vidim razloga pri japoncu se štelajo ventili po servisni na 30.000 km realno jih pri 60.000 samo pregledaš.

Pa ima manjše ploščice kot jih uporablja KTM ki ima neke svoje dimenzije in so podlagalne ploščice vedno večje napram konkurenci.

Servis je najmanjši problem osebno vedno stojim zraven ko se šara po motorju.

 

 

Meni je GT lep sploh ki so povzeli še dodatne luči ob straneh kot jih ima Adventure. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jany pravi:

To niso skrbi ampak ne vidim razloga pri japoncu se štelajo ventili po servisni na 30.000 km realno jih pri 60.000 samo pregledaš.

Pa ima manjše ploščice kot jih uporablja KTM ki ima neke svoje dimenzije in so podlagalne ploščice vedno večje napram konkurenci.

Servis je najmanjši problem osebno vedno stojim zraven ko se šara po motorju.

 

 

Meni je GT lep sploh ki so povzeli še dodatne luči ob straneh kot jih ima Adventure. :)

LED cornering lights with integrated LED indicators

The 1290 Super Duke GT has the segment´s first LED cornering lights integrated into its fuel tank. On the left and right side of the fuel tank, the cornering lights consist of three LED segments, using the lean angle sensor of the MSC system. Depending on the lean angle, the KTM cornering light can use up to all three segments, always giving the rider the perfect view to where he is going. Integrated in the cornering lights are the LED indicators, for a unique and exclusive look. Well deserved in a bike like this.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, jany pravi:

15.000 km pregled in nastavljanje ventilov ? Sej ni problem naredim sam pol pa qrc pa garancija :-/ 

Kako so cenovno servisi na pooblaščencu ?

V kopru ne vem sicer kdo dela na servisu ma ne slovijo lih prav dobro kot prodaja ki je pa res porihtana.

 

Meni je pa lep celoten, dovolj agresiven a hkrati umirjen.

 

 

Bom pogledal navodila sam mislim da ima prvo preverjanje na 30kkm ,govorim o 1190 in 1050 ,990 pa ja na 15kkm  in servis na 7.500km .

Primerljivi vsakemu japoncu ,če najdem kakšen račun prilimam,isto je veljala fama o bmflih kako drag servis imajo ,148evrčkov je bil servis in je preverljivo v temi GS kjer je uraden račun tudi priliman !!! Dragi servisi so na italjanskih skropucalih ,to pa ja !!!

Prodaja v Kopru je ena boljših ,sploh zaradi bratov Vadnov ki swo profesionalni ,korektni in imajo čut pristopit korak bližje k dogovoru ,res lahko samo pohvalim. Servis ki ga imajo je ločen od firme Axel in nima z njimi nič ,to je povsem druga firma ki je pač poblaščen servis za KTM .............tudi sam nisem bil zadovoljen !

Škofljica,Jamnik...boljšega serviserja nisem imel ,pedanten ,pošten in izredno natančen ob vsaki stvari ki se je loti ,če bi bil bogat bi bil moj osebni serviser :P(motorjev ,da ne bo kdo zašel ):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prickat se o znesku za en servis je brezveze.... Dejte racune vseh, do 100.000km, pa se bo splacal debatirat. :) 

 

Drgac pa na 15k vrze sam uc na ventile, da bi jih na 15 razdiral pa menjal je sam strah... :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2  dej malo računov prilepi ali pa na zs pošlji da vidim.

Servis olja na 7500 km je kar v redu osebno delam na 5000km.

 

Kako je pa kej z elektroniko pri ktmih ? Dela brez problema ?

 

Glede bratov vadnov se strinjam pa tudi očeta poznamo prodaja je res kapo dol.

Servis je torej v izoli ? Jah tam pa ni nevem kaj sem mel že znance z yamahami tam.

 

Uradna cena gtja je kej znana kdo ve ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, jany pravi:

Kmet2  dej malo računov prilepi ali pa na zs pošlji da vidim.

Servis olja na 7500 km je kar v redu osebno delam na 5000km.

 

Kako je pa kej z elektroniko pri ktmih ? Dela brez problema ?

 

Glede bratov vadnov se strinjam pa tudi očeta poznamo prodaja je res kapo dol.

Servis je torej v izoli ? Jah tam pa ni nevem kaj sem mel že znance z yamahami tam.

 

Uradna cena gtja je kej znana kdo ve ?

cena pod tracer pa pol ne bo! :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, jany pravi:

Okoli 17.000 sem zasledil na netu. Če bi bla okoli 14.000 bi blo za razmislit :-) 

18.590* je v zgornjem linku Vezalke

sicer pa za 172 konjičev 144Nm navora, polaktivno vzmetenje, šop elektronike, čisto pričakovana cena 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepoto :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!