Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 14 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mappa SPORT e cativa :P

posso dire di si!!

Ahaha..

aja, poraba je nižja po AC kot pa preganjanje po ovinkih, ko je skozi 2,3,4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Benti, lep bo...že sanjam.

TFT, vizir zavihan navzgor, boljša veterna zaščita, kviki gor dol, revidiran agregat (titanium ventili, resonančne komore 175konjev, 144Nm,), LED lajtunge, upgrejdano vzmetenje, user mode (končno)...agrrrrrrrrr

244705_RSC1887wotrBflat.jpg

 

244710_RSC2090wotrBflat.jpg

244712_RSC2327wotrBflat.jpg

245732_1290SuperDukeGTMY19OrangeRear-Left.jpg

 

2019 KTM 1290 Super Duke GT: Supersport Touring Motorcycle 9 fast facts

The 2019 KTM 1290 Super Duke GT has arrived with a nice collection of updates to make it a faster and more efficient sport touring motorcycle. Let’s see what makes the new Super Duke GT stand out.

  1. The 2019 KTM 1290 Super Duke GT’s LC8 engine gets titanium intake valves, new mapping, and resonator chamber technology. With lighter valves, the 1301cc V-twin should spin up faster than ever, with the mapping to take advantage of the updates. 
  1. WP has updated the semi-active suspension for the fast sport tourer. There will be three settings—Comfort, Street, and Sport—and the damping rates adjust constantly as you ride.
  1. There’s a new 6.5-inch TFT dashboard. That’s big and bright, with integration with the KTM My Ride app that installs on your smartphone and stays in touch with the dashboard via Bluetooth.
  1. Cruise control has been updated with an improved user interface. The switches on the left handlebar communicate with the new TFT dashboard to make setting and changing speeds easier.
  1. The new windscreen offers improved adjustment and wind protection. 
  1. The 2019 KTM 1290 Super Duke GT gets more aerodynamic handguards. As with the windscreen, the goal is better protection for the touring rider.
  1. The headlight is new, and continues to use LED technology. According to KTM, the new headlight “provides optimal visibility and illumination.”  
  1. Everything else that we already liked about the 2019 KTM 1290 Super Duke GT returns. As always, we look forward to spending some quality touring time on this exceptional supersport touring motorcycle.
  2. The 2019 price and availability have not yet been announced. 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, prodam GT 2016, 39.500km, redno servisiran (garancija do April 2020), zrihtan u nulo. :D 

ps. danes dobi še novo zadnjo gumo

dodatna oprema: oiler :D

pss. napalil sem se na novega :(

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, ukica pravi:

Na teh slikah zgleda k da bos pri polaganju drajsu s taco po tleh.. :P  

V resnici greš pa prej v maline, kot s taco podrajsaš, preverjeno.

Edino, na prvi konec še ne morem navaditi, in ne vem a je tok grd da je že lep, al je samo grd. Efektiven je zihr bolj kot moj, ampak a je lepši? Hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, gasperX pravi:

Nevem no men zgleda precej lepsi kot pa tvoj. Le stvar okusa.

kul, kajti včeraj sem bral na FBju komentarje in krepal od smeha..99% not like. 

Drugače pa kot sem rekel, prepoznaven prvi konec, mogoče devil eyes preveč kopija SDja in preveč položno, vsekakor pa premišljeno, da odrine mnogo več vetra stran, definitivno bolj kot pri mojem. Vendar, če bi jaz dizajniral prvi konec bi ohranil čiste linijie in obliko puščice (gledano s strani), torej vizir in luč v isti liniji rahlo zaobljeni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

kul, kajti včeraj sem bral na FBju komentarje in krepal od smeha..99% not like. . 

Tud H2.. marsikomu vizualni not go...men pa top....in tudi ta dukec bo po moje top zgledu...

Saj fajn,da je vecini grd....vazno,da lastniku TOP

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, sesir pravi:

Tud H2.. marsikomu vizualni not go...men pa top....in tudi ta dukec bo po moje top zgledu...

Saj fajn,da je vecini grd....vazno,da lastniku TOP

važno da se pelje TOP in to se, že moj...peršing, bi napisal moj frend @pik1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

važno da se pelje TOP in to se, že moj...peršing, bi napisal moj frend @pik1

V Persingu mene motlo,da not ni stojna visina....verjemi v colnu zelo cenjeno zame..cena pa ojoj...na temu ktm pa vsaj po sliki ni videt napak...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, lukec pravi:

Tok je hudddddd de kr stran gledam.......drugače bi kr šparat začeu............

mojga kupi (bo dobra cena) :P bom raj jaz za novga šparal :D

 

pred 5 minutami, sesir pravi:

V Persingu mene motlo,da not ni stojna visina....verjemi v colnu zelo cenjeno zame..cena pa ojoj...na temu ktm pa vsaj po sliki ni videt napak...

sam povem, peršing je tudi balistična raketa :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 tut mene je dons mal moj prodajalec ktm-ov zjebu.... pomoje naslednih par dni nam normaln spal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, gasperX pravi:

@DAMI34 tut mene je dons mal moj prodajalec ktm-ov zjebu.... pomoje naslednih par dni nam normaln spal :D

sam ti pa tut ne veš kaj bi. No razlika je med enduro in SDjem, 2 različna svetova. Drugačna drža, drugačni pospeški, drugačno gibanje, drugačna vetrna zaščita. Sta pa oba bombe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sam ti pa tut ne veš kaj bi. No razlika je med enduro in SDjem, 2 različna svetova. Drugačna drža, drugačni pospeški, drugačno gibanje, drugačna vetrna zaščita. Sta pa oba bombe.

Nenenenene SD pr men nima sanse... me je zjebu z ADV 1290R ... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, gasperX pravi:

Nenenenene SD pr men nima sanse... me je zjebu z ADV 1290R ... ;)

če že, bi raj Sa. Sicer pa že malo smetiva. Najraje bi GTja, sam moram tega prej prodati. Kaj ko cifre padajo ko kuglce. 2 leti pa sem skoraj na pol vrednosti novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

če že, bi raj Sa. Sicer pa že malo smetiva. Najraje bi GTja, sam moram tega prej prodati. Kaj ko cifre padajo ko kuglce. 2 leti pa sem skoraj na pol vrednosti novega.

To ti pa verjamem... neverjetno kolk padejo cene KTM-u no za ostale nevem, vem za ktma ravno zaradi prometne nesrece.... letnik 2016 nov je bil baje nekje 15jurckov cena po evro taksi pa dobrih 7 jurckov ta trenutek ( cene za avstrijo)... 

Tako da ti res verjame,.... upam da ti uspe zrihtat ti privoscim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, sesir pravi:

V Persingu mene motlo,da not ni stojna visina....verjemi v colnu zelo cenjeno zame..cena pa ojoj...na temu ktm pa vsaj po sliki ni videt napak...

.

... stari, pol ne poznaš tapravih peršingov ... :eek:

... z njimi se da vse ... :P

... tud stat ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 10. 2018 ob 12:14, DAMI34 pravi:

Aja, prodam GT 2016, 39.500km, redno servisiran (garancija do April 2020), zrihtan u nulo. :D 

ps. danes dobi še novo zadnjo gumo

dodatna oprema: oiler :D

pss. napalil sem se na novega :(

 

 

 

Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, T 120 pravi:

Cena?

primerna :D

če si resen in če te zanima na PM

pa dodatna oprema:

temen vizir,

spodaj zaščita puig

cevna zaščita sw motech

vsi pokrovčki oranžna barva in logo ktm

aftermarket ročice

flap valve dongle

pa še kaka drobnarija bi se našla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

primerna :D

če si resen in če te zanima na PM

pa dodatna oprema:

temen vitir,

spodaj zaščita puig

cevna zaščita sw motech

vsi pokrovčki oranžna barva in logo ktm

aftermarket ročice

flap valve dongle

pa še kaka drobnarija bi se našla

Iščem, imel sem SD 990, pa prodal in ugotovil, da še nisem prestar za adrenalin

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, DAMI34 said:

pa še kaka drobnarija bi se našla

Ce rabs je men se neki stvari od bemflna ostal da bos lazje prodal. :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 10. 2018 ob 8:00, luxsa pravi:

Ce rabs je men se neki stvari od bemflna ostal da bos lazje prodal. :kva2:

nope, rejtinga mu pa ne bi nižal :D Sicer so mi pa že trgovci ponudili pripelji odpelji varianto, in to preden je 2019 sploh ugledal luč sveta :ras:

ps. pa veš kaka je razlika med mano in tabo, ti skus kupuješ različne BMweje ker si nezadovoljen, jaz pa grem samo na novejši model ker sm full zadovoljen :fyou:

Vidiš, pa sem ti pojasnil, kaj ima tako kracanje veze po moto temah. Če hočeš ti lahko celo isto napišem v vseh bmw temah, sam da bom mau smetil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!