Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

13 hours ago, DAMI34 said:

s. pa veš kaka je razlika med mano in tabo, ti skus kupuje različne BMweje ker si nezadovoljen, jaz pa grem samo na novejši model ker sm full zadovoljen :fyou:

Brcnu u temo,kupujem tisto kar mi je vsec in nisem nezadovoljen ker kar kupim dela in zakaj nebi kupil drug model ce lahko,kupil bi tudi novega RS,pa verjetno pride ven sele pomladi.:eek::fyou:

Pa spet bos kupoval razen bonglne pa donglne da bo delal:kva2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

nope, rejtinga mu pa ne bi nižal :D Sicer so mi pa že trgovci ponudili pripelji odpelji varianto, in to preden je 2019 sploh ugledal luč sveta :ras:

ps. pa veš kaka je razlika med mano in tabo, ti skus kupuje različne BMweje ker si nezadovoljen, jaz pa grem samo na novejši model ker sm full zadovoljen :fyou:

Vidiš, pa sem ti pojasnil, kaj ima tako kracanje veze po moto temah. Če hočeš ti lahko celo isto napišem v vseh bmw temah, sam da bom mau smetil.

On prijazen in ti ponudi pomoc pri prodaji...ti pa hudi nanj....Dami34 ne se jezit zaenkrat se lepa sobota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, lukec pravi:

zelo noblih............

sd1.jpg

2018 oz 17 črn, meni je tudi ful kul barva

pred 5 urami, luxsa pravi:

Brcnu u temo,kupujem tisto kar mi je vsec in nisem nezadovoljen ker kar kupim dela in zakaj nebi kupil drug model ce lahko,kupil bi tudi novega RS,pa verjetno pride ven sele pomladi.:eek::fyou:

Pa spet bos kupoval razen bonglne pa donglne da bo delal:kva2:.

men žena ne da denarja za nov moped, potem moram pa kak dong kupit. Ampak rezervnih delov od BMW še vedno ne rabim :P

 

pred 4 urami, luxsa pravi:

Pa da noumo sam sral,moped zgleda hudo,a se ga da ze narocit,kaksna je cena.

se da in cena je visoka, če govorimo o 2019 letniku. 

ps. cene niso še znane, nižje pa zihr niso. Potem pa še računaj da moraš kakih 45€ več dat za flapvalve dongl :D

2018 SD ima opcijo izklop zaznavanja lopute že na kompjuterju, tako da bo tudi GT tole imel.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

On prijazen in ti ponudi pomoc pri prodaji...ti pa hudi nanj....Dami34 ne se jezit zaenkrat se lepa sobota...

ker ne maram da preveč smetimo po moto temah. Nič posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne zgleda "več" slabo, nekako sem se ga že navadil.

Pa dobro ga žge stric :P

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 10. 2018 ob 16:54, DAMI34 pravi:

sploh ne zgleda "več" slabo, nekako sem se ga že navadil.

Pa dobro ga žge stric :P

 

 

 

TT legend Michael Rutter discovers the real definition of sports touring with a unique tour of the famous island riding the new KTM 1290 SUPER DUKE GT in an incredible new video.

Michael Rutter: “The GT is a world away from what I usually ride, I was amazed by the performance – particularly the engine; the torque and drive is phenomenal. Very impressive. Comfort is a big factor; the seat and bar position were spot-on at speed on track and on the road. For a bike designed to tackle a variety of riding types – having a blast and all-day touring – it works fantastically in all situations, even ridden hard on the fast and bumpy Jurby circuit. Best of all, it has heated grips – a big thing for all year riders and even for summer in the UK!”

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Lipstick pravi:

ni za hitet kupvat, bo bolš počakat kakšno leto  ....

 

pa tokrat ne, ker ni nov model ampak fejsliftan :P pri tem so šele stare napake (če lahko tako rečem) odpravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

pa tokrat ne, ker ni nov model ampak fejsliftan :P pri tem so šele stare napake (če lahko tako rečem) odpravili.

če boš dal za kufe do konc leta, bi ti ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 10. 2018 ob 17:44, Lipstick pravi:

če boš dal za kufe do konc leta, bi ti ......

dal, na jadranki :P

Se pa strinjam, nobenga mopeda, ki pride nov na trg ni prec za kupit, čez kako leto je bolje, to je splošno pravilo.

Drgač pa moj je bil nov kupljen, takoj ko je prišel ven.

Problemi:

1.2x flap valve (garancija) za 45€ je končno narejen dongle, ki odpravi problem (problem rešen)

2. sklopka, je bila kriva aftermaket ročica, ki je čisto malo pritiskala na batek (problem rešen)

3. pojav "front brake switch error, samo napis na armaturki, nobenih posledic. Zadeva se je pojavila po reševanju vpoklica brembo zavore. Finta, preveč stisnjene vezice in druga pot kabla, ki daje "fauš" signal. Odpikal sem vezice, postavil kabel na identično pot, kot je bila in problema nema

4. pa sej ne vem, kaj naj si zmislim več...to je to.

Da pa ma nov model, pa tudi že 2017 novejši in boljš e vzmetenje (revidirano), daleč od tega da moj nima dobrega ampak se pozna, da ma nov model TFT, ki je že kako leto prisoten pri ostalih modelih, je praktično vse ostalo isto. Luči, ok, le te so na movem LED vendar preiskušene že na SD in ADV.

Titanium ventili? Mah, al so al niso mi je ista pašta, quiki za dol..bmk :D Ma pa nov model izboljšano zračno zaščito, kar je še kako pomembno.

Tkole, to so vsi problemi, moped ima 40kkm, še vedno oem baterija in veriga.

IMG_20181123_132416.thumb.jpg.e3913861c6a70779c639e9b8195d3154.jpghdr_00329_0.thumb.jpg.161919082ed6dc6608104fab828e1648.jpghdr_00328_0.thumb.jpg.d9c466084181ce2849945c8ea30f92ca.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
On 10/29/2018 at 5:44 PM, Lipstick said:

če boš dal za kufe do konc leta, bi ti ......

Še enkrat..... ( ne govorim o GT -ju, ampak o SD-ju )... ne kupovat , v novem PS- ju so že slikice čisto novega .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Lipstick pravi:

Še enkrat..... ( ne govorim o GT -ju, ampak o SD-ju )... ne kupovat , v novem PS- ju so že slikice čisto novega .....

Vem, oziroma si mi pokazal slikice. Čez 2 leti bo pa tudi GT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Borutt said:

Na sliki ni videti nekega odobravanja :jezik:

Na sliki sem se glih vnel od odobravanja. 

Resno, dober motor je. 

Sam jst bi dal spredaj kak zob manj, pa zadaj kak zob vec. Danes sploh nisem seste rabil. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, krucymucy pravi:

Na sliki sem se glih vnel od odobravanja. 

Resno, dober motor je. 

Sam jst bi dal spredaj kak zob manj, pa zadaj kak zob vec. Danes sploh nisem seste rabil. 

Uf uf. Res je raketa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, krucymucy pravi:

Sam jst bi dal spredaj kak zob manj, pa zadaj kak zob vec. Danes sploh nisem seste rabil. 

Ni to obvezno na vsakem motorju...

Razen! Kar vozil ducati ne rabi zoba manj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Za pametne solde bi kupu. Za na kofe :)

Dami ti bo pocen dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!