Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Dami ti bo pocen dal :D

Zame poceni za njega predrago. :D

@kruci 12.500 s kufri, pa sva zmenjena

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Zame poceni za njega predrago. :D

@kruci 12.500 s kufri, pa sva zmenjena

Ti bolj odgovarja japonska mašina? Bo spet SX? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ti bolj odgovarja japonska mašina? Bo spet SX? 

Ah...sej veš, če ne bi bila služba vprašljiva bi bil H2SX (25kek) tako pa se bom poskusil stegniti do novega GTja (cca 20, še ne vem točno koliko), zato ker v mojih letih človek nikol ne ve, kdaj bo zadnji moped kupil.

Kar pa se tiče kaj mi bolj odgovarja, ja 4 cilindri so bolj elastični in primernejši za določene zadeve ki jih včasih počnem (kruzanje po mestih 30km/h, šodranje in lep makedam tut 5km/h, pa seveda niizek sedež), ampak vse v oklepaju našteto lahko zanemarim, ker je ciklistika in fantastični pojemki (predvsem to) noro dobro na gtju. (+ pozicija sedenja mi konkretno dobro sede)

Z1000SX bi pa bolj bil rezerva, daleč od tega da je slab ima odlično ceno in full dobro opremo, predvsem pa je za 2 osebi, ker Z900 mi je celo bolj všeč po igrivosti, a je po uporabnosti za 2 osebi neuporaben.

Tak da, kompliciram, dejansko mam čist dovolj, ampak sej veš...ko vidiš te nekaj pali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, krucymucy pravi:

Na sliki sem se glih vnel od odobravanja. 

Resno, dober motor je. 

Sam jst bi dal spredaj kak zob manj, pa zadaj kak zob vec. Danes sploh nisem seste rabil. 

Da, kak zob manj bo ko bom verigo menjal, prej mi skoraj ni potrebe. Ketna pa tudi že drži 42kkm. V 6 butnem pri 105km/h, kruzam pa celo do 90km/h, ampak če hočem potem prehiteti moram vsaj eno, če ne 2 dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/27/2018 at 4:05 PM, DAMI34 said:

Da, kak zob manj bo ko bom verigo menjal, prej mi skoraj ni potrebe.

Vprasaj najprej serviserja kolk pride da ti tcs popravi oz. prilagodi na novo razmerje. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, krucymucy pravi:

Vprasaj najprej serviserja kolk pride da ti tcs popravi oz. prilagodi na novo razmerje. 

Ne rabi, vsaj kar vem. Sicer pa klapa daje spredaj zob manj in to je to.Oziroma bom drugače povedal, premal je moteče da bi se mi dalo prej menjavat. Enostavno 100 lahko normalno vozim v 6 prestavi. Če hočem prehiteti, pa šaltam eno dol.

Se pa strinjam, brez potrebe ima tak dolgo prestavno razmerje, oziroma bmk če gre 250 in več km/h, če teh hitrosti ne rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

1095047833_2019SDGTAMCNTestNov2018.jpeg(4).thumb.jpeg.481ab87d956bcf76f045322f5a7f638e.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ne bi menju na tvojem mestu...zase za igranje imaš Z900...ko se pa gresta v dvoje peljat z KTM,ko le ta ni na vpoklicu pa ne vem,ce ima smisu dat tuk EU poleg....jz ne bi dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49778124_10218135237636862_7080442986923819008_o.thumb.jpg.72096f587b7e39a185182a7107bb6892.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gasperX pravi:

@DAMI34 a si ze narocu :D

ne še :P

 

pred 15 urami, mladench pravi:

Grd fejsdown

v začetku je bil tudi meni, sedaj mi je pa čedalje lepši

pred 16 urami, luxsa pravi:

Ta ma zihr ze original bongl gor,da nou skoz crkvou.?

nope

Ma pa opcijo kot SD, da ga lahko izklopiš "kao" za potrebe RACE moda 

Ti raj pr tvojmu šice preveri, da nardijo PING :P https://www.motorcyclenews.com/news/2019/january/bmw-r1200gs-r-ninet-loose-spokes/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vedno meni top SD990...da imam pa tvojga dami pa ni sanse,da doplacam za novga...raje mu gume privosci prave,da bos ukisil čare motorja,ki si ga že davno privoščil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Se vedno meni top SD990...da imam pa tvojga dami pa ni sanse,da doplacam za novga...raje mu gume privosci prave,da bos ukisil čare motorja,ki si ga že davno privoščil...

Men si vsi motorji všeč, pa vse bi mel.

Zakaj me zanima novi: ker je top isto kot sedanji. To kar rabim. In zato ker ima sedanji 42jurjev, pri 55 bo spet velik servis, verižni set bo počasi za menjat. Že vzdrževanje bo 1-2jurja. Gume bodo pa enake blagovne znamke dokler mi bodo odgovarjale.

O denarju pa nima smisla izgubljat besed mar ne. Mopedi so dragi. Si ne privoščim dragega avta imam raje 2 motorja al pa vsake 3 leta nov moped. Da ne govorim, koliko letno zagonim za potovanja.

Ima se može se, neme se glumi se.

A bi dal 20 jurjev za GSa? Ne ne bi, ker mi  ni všeč, pa je dober moped. A bom dal 20 za GTja...najbrž :P

Ma pa novi kar marsikaj izboljšanega, preberi zgoraj , saj sem prilepil sliko.

Sicer pa ne vem kaj te tok sekira, če zamenjam. A misliš da bo sedanji večen? Če računaš da naredim 20-25 jurjev letno je to 4-5 let pa si na 100000km in več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Ti raj pr tvojmu šice preveri, da nardijo PING

BMK,bo mel pet letno garancijo.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, luxsa pravi:

BMK,bo mel pet letno garancijo.?

moj ma pa 2+2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

če premal wlejče, dodaš pa NOS :P

51863872_1203261016508957_4227014488106205184_n.jpg.44131ccf9cb358b824866a7365fbcfc9.jpg

 

ps. tip pravi da je dodal dodatne rezervarje za doooolge fure :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

https://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/ktm/1290-superduke-gt/2019/

"If you can stomach a KTM the revised GT is probably the best road bike you can get"

pa tega nisem jaz napisal, sem samo kopiral :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 3. 2019 ob 9:31, DAMI34 pravi:

https://www.motorcyclenews.com/bike-reviews/ktm/1290-superduke-gt/2019/

"If you can stomach a KTM the revised GT is probably the best road bike you can get"

pa tega nisem jaz napisal, sem samo kopiral :P

 

Pa saj ti (še) nimaš l. 2019! Torej se naj road bike na MS lahko išče naprej...:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, schwantz pravi:

Pa saj ti (še) nimaš l. 2019! Torej se naj road bike na MS lahko išče naprej...:jezik:

točno tako, bil sem pred dlemo ali menjam, ali na tem zagonim jurčka (oz mal več) za redno vzdrževanje in potegnem z njim še 2 leti.

 

Ker ko kupiš novega, so nove gume, pa nova veriga, pa ventilov ni treba čekirat in si avtomatsko prišparal pa še nov moped imaš v garanciji.

Kakorkol ostal sem na tem, ker mu nič ne manjka. :P

44000km in gremo dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 sm dons ga gledu v salonu tgale GT-ja in hudic ma za moje pojme leps prikaz na zaslonu kot moj ADV

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, gasperX pravi:

@DAMI34 sm dons ga gledu v salonu tgale GT-ja in hudic ma za moje pojme leps prikaz na zaslonu kot moj ADV

 

Verjamem, z vsakim updejtom posodobijo nekaj. A je tudi večji ekran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, gasperX pravi:

ne to mislim da je enak oba sta 6,5

Aja,potem samo grafika in resolucija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!