Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

matr kako lepo poje :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

matr kako lepo poje :D

 

 

Ta preluknjan plehnat zvok ti je všeč? Meni pa niti najmanj ne. Če bi bili vsi enaki, bi vsi vozili iste motorje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Čist mal mi je prišlo, sam ne okrog govort :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, je tole najboljši upgrejd na SDGT 2019 :D

54457952_10210790987889841_781918145064468480_n.thumb.jpg.5767e4a0509abe47e96f9b5987f13c31.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je blo tut men vsec ko sm vidu... samo.... odpiranje je pa zelo zelo mehko tako da sva se z prodajalcem sprasevala koliko casa bo to drzalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, gasperX pravi:

tole je blo tut men vsec ko sm vidu... samo.... odpiranje je pa zelo zelo mehko tako da sva se z prodajalcem sprasevala koliko casa bo to drzalo.

EU quality

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še mal pa bova na 50.000km

59359871_2178166832252808_7654401766158499840_n.jpg.1ce77bae59fc374ed4ddc02dc7cac254.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

KTM je izdal posodobitve vzmetenja za SDGT , tudi za letnike 2016-2018

https://www.fastbikesmag.com/2019/05/27/ktm-releases-digital-upgrade-for-super-duke-gt-leccy-suspension/?fbclid=IwAR2Y2ZVpyQbX1nGQlLRMlR_U5a0W97ASVRnqcEfrVuM8RKLQJzBbRYeTmHU

The future isn’t as good as it used to be. We’ve not got flying cars, holidays on Mars, or chicken dinners in a pill just yet. But KTM has brought out a little taste of the Bright New World that awaits us, with a digital suspension upgrade for the 2016-18 Super Duke GT.

Essentially, the firm has honed and improved the ECU programming for the WP semi-active suspension package. And rather than just giving it to 2019 buyers, the firm has managed to make it available as a free digital upgrade – all you need to do is get along to the dealer and pay half an hour labour for the download and test.

According to KTM, “The reaction, response and accuracy of the semi-active suspension has been drastically improved, with software development moved completely inhouse to KTM. New algorithms now see triple the number of damping curves than previously available, meaning the bike’s ECU has less calculations to do in rapidly creating a ride quality to match the current surface.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bentiš, tole moram nabaviti :)

 

IMG_20190604_091442.jpg

IMG_20190604_091433.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil pri Selesu. 

Naložili novo motorno elektroniko, sedaj moped pri 3000 obratih ne cuka in je spodaj bolj polikan, kviki je hitrejši, vzmetenje se pa najbolj pozna, saj je moped v vseh režimih bolj miren. Skratka qul.

Predvsem pa pohvale Selesu in fantom. Cca 1 uro dela so častili :)

ostalo pa časti Ktm, v sklopu posodobitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Jajca,kup bmw.

Samo što nije :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 6. 2019 ob 16:56, Vito23 pravi:

Kaoswakija versys more kupit!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve zakaj ni novih gt 2019 nič v salonih?So tako prodajni ali je kje drugje težava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, johan pravi:

A kdo ve zakaj ni novih gt 2019 nič v salonih?So tako prodajni ali je kje drugje težava?

zakaj jih ni? Ker ga moraš naročiti, ne prodaja se količinsko kot ostali modeli in trgovec noče zaloge verjetno. Salona sta pa 2. 

Seles vem da ima enega iz prve serije v salonu, drugače pa ga ni problem naročiti. Če bi ga pa hotel pogledati ima Seles enega (vsaj v torek je bil) na servisu. (oziroma v delavnici ampak registriran)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je Seles boljši serviser kot primorci? Sem bil prepričan najprej, da ima Axle vse to čez tle pri nas samo sem pri prvem servisu potem videl, da ni tako. Če ga že moram nekam peljat in čakat je pa potem vseeno kam grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, rkasteli pravi:

Ti je Seles boljši serviser kot primorci? Sem bil prepričan najprej, da ima Axle vse to čez tle pri nas samo sem pri prvem servisu potem videl, da ni tako. Če ga že moram nekam peljat in čakat je pa potem vseeno kam grem.

s primorskim servisom ima kar nekaj ljudi slabe iskušnje. Na hitro ti lahko samo 2 motosvetovca naštejem. Baje so precej šlampasti, ko omeniš večji KTM moped se kar nekaj izogibajo itd...Ne nima nič Axle z njimi, vsaj kar vem. Na primorskem hudo šepa tale del, kajti s prodajo bi moralo biti povezano tudi vzdrževanje, saj tako lahko hitro izgubijo kupce.

Jaz sem mojega vozil k Mihatu, ampak on ni več pooblaščen. Šraufa pa še, kar vem. Zato sem se dogovoril s Selesom in do sedaj sem bil že 3x pri njih (vpoklic, servis, servis) in sem z njimi zadovoljen. Kar se dogovorim to drži, to uredijo in tudi odnos do dela se mi zdi profesionalen.

Moja beštja ima RD čez par dni, bo 50.000 km dopolnila :D

ps v tej temi je kar nekaj informacij o prodajni podpori in servisih

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 6. 2019 ob 14:38, DAMI34 pravi:

zakaj jih ni? Ker ga moraš naročiti, ne prodaja se količinsko kot ostali modeli in trgovec noče zaloge verjetno. Salona sta pa 2. 

Seles vem da ima enega iz prve serije v salonu, drugače pa ga ni problem naročiti. Če bi ga pa hotel pogledati ima Seles enega (vsaj v torek je bil) na servisu. (oziroma v delavnici ampak registriran)

Prva serija mi ne sede.Za ta denar bi vseeno raje zadevo videl prej v živo prej ko se naroči.Da pa si morem ogled prilagajat tako,da je možen ogled motorja takrat ko ga nekdo pripelje na servis pa se mi zdi neresno od prodajalcev.Se ne čudim,da so prodajne st. potem takšne kot so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, johan pravi:

Prva serija mi ne sede.Za ta denar bi vseeno raje zadevo videl prej v živo prej ko se naroči.Da pa si morem ogled prilagajat tako,da je možen ogled motorja takrat ko ga nekdo pripelje na servis pa se mi zdi neresno od prodajalcev.Se ne čudim,da so prodajne st. potem takšne kot so.

saj ni na ogled, ampak je na servisu. Jaz sem slučajno bil tam, pa sem si ga ogledal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

saj ni na ogled, ampak je na servisu. Jaz sem slučajno bil tam, pa sem si ga ogledal. 

Super. To je tako kot bi čevlje kupil v škatli. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, hajamoto pravi:

Super. To je tako kot bi čevlje kupil v škatli. ?

Vsak ve zase, do sedaj sem vse mopede kupil v škatli, niti enega nisem odvil prej :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Vsak ve zase, do sedaj sem vse mopede kupil v škatli, niti enega nisem odvil prej :)

 

Ima se...moze se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GT zmagu, tralalaalala :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!