Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 7 urami, HyperJack pravi:

Dami sam izpuh je še vedno grd! :ras:

Nekaj velik se zadržuješ po KTM temah ......ti je žal a ne da si kupil tiste težke plužne,so te ostrigli ko ovco :P

lp Snecer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa preveri mikropoke na kardanu!!!!

Lp

Gift

:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

ko boš edinega servisera za ktm vzdrževal, ne bo smešno :)

ta gt bo tresavica

Ne bo, na 15 kkm menjava olja in filtra, verjem da bo cena podobna kot na kawa servis cca 100€, kmet ima zihr račun prvega servisa, na 30kkm pa še kontrola ventilov. Z ozirom da, je režim na 15 ne pa 10kkm imam v tem primeru na 30kkm že cca en normalen servis v dobrem. Kontrola ventilov pa tut ne more biti dosti več kot na kawa servisu, to je cca 300€. 

Vse zneske bom objavil in če bodo cifre letele v nebo (kar pa ne verjamem), se bom mopeda znebil. Do takrat se pa s stroški ne obremenjujem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12 January 2016 at 8:57 PM, DAMI34 said:

 

FB_IMG_1452628651508.jpg.b0adbe21f96d4a3

Tak da bo moja vedla, kje je POWER :grupni:

 

to moraš obleč kr čez kombinezon. pol boš res SuperDami :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

po moje bo itak par vpoklicev

Spet nisi poučen. Agregat se v superduku vrti že od...

V superadvencerju 1290 od....

Ravno tako vzmetenje že deluje na 1190 od....in 1290 od.....

Torej, kaj je na SD nepreverjenega razn plastike? A misliš da je sprrmemba map motorja da je za odtenek bolj polikan kot SD res tako huda zadeva, da bo rabil vpoklic?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Snecer pravi:

ko boš edinega servisera za ktm vzdrževal, ne bo smešno :)

ta gt bo tresavica

Iz prve roke Versys 650 veliko bolj trese kot KTM 1190 in 1050,sam tvoj Versys 650 je seveda veloko boljši in naprednejši kot moj in definitivno trese man :)

 

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

Ne bo, na 15 kkm menjava olja in filtra, verjem da bo cena podobna kot na kawa servis cca 100€, kmet ima zihr račun prvega servisa, na 30kkm pa še kontrola ventilov. Z ozirom da, je režim na 15 ne pa 10kkm imam v tem primeru na 30kkm že cca en normalen servis v dobrem. Kontrola ventilov pa tut ne more biti dosti več kot na kawa servisu, to je cca 300€. 

Vse zneske bom objavil in če bodo cifre letele v nebo (kar pa ne verjamem), se bom mopeda znebil. Do takrat se pa s stroški ne obremenjujem.

1190 manjka še 10kkm do 30kkm 1050 pa 20kkm:)to se špara da kej ne odpade al se pa pokvari ,ostalo sem letos naredil z MTS in Versys ...............letos in približno vsaj 10 let se mi ni pokvaril noben motor razen SV1000S Suzuki(potisni cilindr)

 

pred 38 minutami, Snecer pravi:

po moje bo itak par vpoklicev

105o in 990 in 1190 nobenega vpoklica ,razen ko sem pripeljal na servis so mi zamenjali ker je tako pisalo pod ident mojega modela v servisnem odelku,zamenjava stranskega stojala in cevi med hladilnikom in pumpo,samo zaradi tega ker je bila možnost okvare oz. loma ....za ostalo pa ne vem oziroma sem pozabil če je bilo še kaj .....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, kolko si dal za servis na 15 kkm? Olje filter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Kmet, kolko si dal za servis na 15 kkm? Olje filter?

Nimam pojma....pa zdej tok udoben ležim da ne grem pokonci ,pogledam pa povem ,enkrat .....no 700+ kot na Versysu ne bo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snecer pravi:

Bi bilo čudno, če bi se v garaži kvaril :fredyjecar:

Drugače pa ti verjamem ja, da manj trese, ko ti en od valjev direkt v ja... nabija.

Moja jajca to za šalo amortizirajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kmet2 pravi:

Moja jajca to za šalo amortizirajo :D

Ko je pametan ima pamet, a ko je mudar ima muda :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Nekaj velik se zadržuješ po KTM temah ......ti je žal a ne da si kupil tiste težke plužne,so te ostrigli ko ovco :P

lp Snecer

Dami bi reku zase se brigi. :ras:

jz sm prou vesel, da ste nehal GS.e kupovat, bomo prava redkost na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snecer pravi:

po moje bo itak par vpoklicev

Meni se na SMTju tolko smeji, da bi mu zlahka odpustil kako napakico. Verjamem ,da se bo Damiju na GTju  še bolj smejalo. Če pa pogledaš tabelo vpoklicev, je pa presenetljivo (vsaj zame) gor precej Kawasakijevih modelov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vpoklic se ne sekiram, ker pomeni da proizvajalec stoji za mopedom. Če pa ni vpoklica in se kaj pokvari, potem pa je problem. (Kljub garanciji)

Vendar kot sem navedel, ti agregati in mehanika se vrtijo nekje od leta 2013, od takrat so odpravili kar nekaj porodnih napak, zato ne pričakujem niti vpoklicev niti problemov.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkor sm jaz klepetal s ktm serviserji in par HC navdusenci, avstrijci "ne verjamejo" v vpoklice, in skusajo morebitne felerje odpravlat med rednimi servisi. Pa bi glede na majhnost firme skor verjel. Jez si ne predstavlam kolko je stal vpoklic BMWjev, da so mi 2x obvestilo poslali priporoceno s povratnico. Plus 2 uri plus kosi...to je slo v miljone. verjamem de se isce bol pragmaticne in manj pompozne restive, ce predvidena tezava ni zelo zelo nevarna.

 

 

@point, kolk casa/km ga imas? Ps: v torek sm vidu enga belga skoz postojno prot planini

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napake ki niso življensko nevarne in se odpravljajo skozi reden servis, so v bistvu ena vrsta vpoklica, ki ga predvidi proizvajalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Napake ki niso življensko nevarne in se odpravljajo skozi reden servis, so v bistvu ena vrsta vpoklica, ki ga predvidi proizvajalec.

No tako so men menjali omenjeno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Jebenti da bom nekje zvohal SM-Tja,skos sam berem pa.poslusam kok se jim smeje! :)

Mogoče zarad vibracij, k jih žgečka po jajcih.

Lp

Sneči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, izbral sem nalepke za feltne,

569bde95b2325__3.JPG.46e525df6709f4dbe0f

Ali tole

569bdec110d22__1.JPG.d605a9f77353937e6a8

Kar pač dobim, manhka mi pa tank nalepka, oziroma ne dobim primerne 

Ima kdo kako idejo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zgornja mi je bolj fukiš ,napis 1290 :OK:spodnja tud ni slaba sam bo motor imel že po defoltu dosti komunalne barve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!