Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

UnionJack: do marca maš cajt, pol se pa odpre sezona na jadranki. Se priporočam za testno vožnjo od Karlobaga do Dinkota:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 2 zdele. sicer za mal predraga - pomoje, ampak glede na to kako zginevajo bom kr šou....

dobiš.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UnionovĐek, zdej pa res nimaš več kaj mencat, moj pride konec marca, Kmet bo takrat registriral in konc aprila je baje piknik v Istri, udeležba pa baje sami Ktmji....tak da nehi ko ena baba izbirat pa kupi kupi, dnar mora krožit, ne pa da se ti prah gor nabira :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

UnionovĐek, zdej pa res nimaš več kaj mencat, moj pride konec marca, Kmet bo takrat registriral in konc aprila je baje piknik v Istri, udeležba pa baje sami Ktmji....tak da nehi ko ena baba izbirat pa kupi kupi, dnar mora krožit, ne pa da se ti prah gor nabira :D

Takrat se boš ti še pr men v prikoli vozu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Takrat se boš ti še pr men v prikoli vozu :kva2:

Kam boš pa kužota dal? Js bom na GT, ti boš na 1190, babe pa una k ma ipit bo vozla tricikl, moja bo navigator, bibi bo pa v prikoli, kapišiš....aja pa js bom pobegnu, da ne bom bab gledu kak vozijo po dveh kolesih :ras:

pred 10 minutami, KilleRBee pravi:

Pa črnga, prosim!  :fredyjecar:

 

14544513362_e949042971_b.jpg

Biiijutifulll, velik lepši kot oranžno bel

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, UnionJack pravi:

USE ČRNE MI SPIZDIJO - une k so zakej

 

tko da se bojim da je prau tale...56a9eeeb66048_1290oranje.thumb.JPG.5a622

 

Vsaj feltne so black :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud za mat folijo sm že zmenen. če nemc potrdi zadno cifro grem.... ene 3,5 več kot sem mislu_____

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ne vem kakšn točno je unle tvoj. polepit sm mislu use razen belega ogrodja uzad - nebom razdiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, UnionJack said:

tud za mat folijo sm že zmenen. če nemc potrdi zadno cifro grem.... ene 3,5 več kot sem mislu_____

A je ta v Holzkirchnu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, luxsa said:

A je ta v Holzkirchnu?

ja, z usemi dajatvami je pa skor več kot tle nov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, UnionJack said:

ja, z usemi dajatvami je pa skor več kot tle nov!

Sem ga gledu ene tri tedne nazaj v trgovini,moja dela v Holzkirchnu,je ful lep z neki dodatne opreme.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami...samo vprašam....glede na to, da si kar naenkrat  postal goreč navdušenec avstrijske firme...

...si prepričan, da ti nesreča ni pustila kakih posledic, da te recimo "hebejo" kratice. Kaj, če si namesto KTM, mislil na tole:

 

http://centertkm.si/

 

:smoke:

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Dami...samo vprašam....glede na to, da si kar naenkrat  postal goreč navdušenec avstrijske firme...

...si prepričan, da ti nesreča ni pustila kakih posledic, da te recimo "hebejo" kratice. Kaj, če si namesto KTM, mislil na tole:

 

http://centertkm.si/

 

:smoke:

Ne ne ,sam začel je razmišljat racionalno ker s KTM lahko oraš,se turistično pelješ ,se greš Rosija al pa žagaš drva......:P

P.s. s Kawasakijem se lahko samo pelješ pa še to šugavo ....:D

 

12592177_1126268727413858_4318038169720486163_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Dami...samo vprašam....glede na to, da si kar naenkrat  postal goreč navdušenec avstrijske firme...

...si prepričan, da ti nesreča ni pustila kakih posledic, da te recimo "hebejo" kratice. Kaj, če si namesto KTM, mislil na tole:

 

http://centertkm.si/

 

:smoke:

Mi ne odpre...prepočasna linija....da poenostavim, vedno zagovarjam znamko, ki jo vozim in vse znamke ki sem jih vozil :ras:

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Ne ne ,sam začel je razmišljat racionalno ker s KTM lahko oraš,se turistično pelješ ,se greš Rosija al pa žagaš drva......:P

P.s. s Kawasakijem se lahko samo pelješ pa še to šugavo ....:D

 

12592177_1126268727413858_4318038169720486163_n.jpg

No no no....ne ti men čez Kawo govort, ona se je že dokazala, ktm se šele mora. :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobesedno fauš sem ti zadnjega drena. Kupil si SUPER TROUPER moped. Čestitam in veliko užitkov in varnih kilometrov ti želim...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism se, jutr! ampak tnx anyway! tud js sm se ufural da je top notch, ker tale moj tripl se je res vrhunsko odrezal. mogoče kak kaval premal....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko varnih in srečnih km .....pa en krog boš dal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in srečno vožnjo ! Super strojčina !

 

Črnega z vsemi možnimi bonbončki ga je imel Axle in je bil res strup sem ga samo ene 20 minut opazoval in potem moral oddit ker bi še ledvico tam pustil :D 

Zanimivo pa je da se ti bmw zdi manjši... meni zgleda večji... (na nobenem nisem sedel) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!