Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 50 minutami, DAMI34 pravi:

Testna verzija ojlerja montirana 

ah, sem ti odgovoril, pa je pobrisano :(

p.s. bolj varno moped gledat, pa ojlerje montirat, čeprav tudi pri montaži zajebem pa obremenim roko

Žal ne morem lajkat toliko vezic :(, Dami vem, da bi to lahko lepše naredil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Žal ne morem lajkat toliko vezic :(, Dami vem, da bi to lahko lepše naredil..

vezice so poceni, pa če kaj ne štima lahko popravim. Poleg tega so fleksibilne, dovoljujejo nekoliko gibanja. Drugače pa se strinjam, lahko bi naredil lepe profilčke s pleha, pa vrtal v plasitko, pa šraufal, mislm, komu se pa da :D

sicer pa, ko pogledaš z 1m razdalje, jih že ne vidiš več.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dj kr neki, spet se piše o KTM. To je brezveze, to ropota, to trese, to treba šraufat, to olje pušča, to tolk glasno, to zgleda kot traktor..............

 

 

NOT :D TO JE FAKING HUDO. Že v prvih 10ih metrih sem imel izliv :D izliv čustev :P vibracije, glas in pospešek, ko obrneš ročico gasa, ma nasmeh okol in okol ušes! Po izgledu je motor brutaln, robustn, deluje težko a je v kratkih ovinkih, ki sem jih odvozil, neverjetno lahkoten in vodljiv. 170 konjev se na ročici res takoj pozna in vozil sem na street mode. Res, da sem vozil veliko šibkejšega enovaljnika, sem te vibracije in šaltanje, kar malo pogrešal. Da se nebo kdo zataknil, vibracij ni spet tolk velik. Taprava mera :P Pozicija sedenja napram SX je zame udobnejša (imam 188cm), motor je nekoliko višji, tačke pa so malenkost bolj nazaj zato si malo manj skrčen.

Ampak veš kaj?!!? Ko sem prešaltal nazaj na SXa so bila še vedno čustwaaaa :kva1: :ninja: kawa pawaaaaaa :jezik:

 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, mladench pravi:

Mah dj kr neki, spet se piše o KTM. To je brezveze, to ropota, to trese, to treba šraufat, to olje pušča, to tolk glasno, to zgleda kot traktor..............

 

 

NOT :D TO JE FAKING HUDO. Že v prvih 10ih metrih sem imel izliv :D izliv čustev :P vibracije, glas in pospešek, ko obrneš ročico gasa, ma nasmeh okol in okol ušes! Po izgledu je motor brutaln, robustn, deluje težko a je v kratkih ovinkih, ki sem jih odvozil, neverjetno lahkoten in vodljiv. 170 konjev se na ročici res takoj pozna in vozil sem na street mode. Res, da sem vozil veliko šibkejšega enovaljnika, sem te vibracije in šaltanje, kar malo pogrešal. Da se nebo kdo zataknil, vibracij ni spet tolk velik. Taprava mera :P Pozicija sedenja napram SX je zame udobnejša (imam 188cm), motor je nekoliko višji, tačke pa so malenkost bolj nazaj zato si malo manj skrčen.

Ampak veš kaj?!!? Ko sem prešaltal nazaj na SXa so bila še vedno čustwaaaa :kva1: :ninja: kawa pawaaaaaa :jezik:

 

A da je praviš ,SM pa trd :hmm: no ja vsak majster čuti drugače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, tole je proti tistmu SM, k dan pa noč. Pa pustmo tistga pr mer :dry: tam vem kaj sem občutil in vzeto na znanje, da možno, da s tistim ni bilo vse po PS.

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej ti je hotu sam rečt kašn filing je ke do 5 kg, pa sploh ni slaba zamisel tko probat....

kr kšn šus na lukni je loh tud močnejši?? al pa uspešno bremzanje pred enoprostorci s tablico 12x baby inside...

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DAMI34 pravi:

aaahhh kaj to dela na sport :P ko peršing, škoda, k še roka ni dovolj močna :(, predivje nad 7k obratov....zaenkrat.

IMG_20160420_154145_464.jpgIMG_20160420_141005.jpgIMG_20160420_134734.jpg

 

 

a bejš bejš, se samo malo tolažiš ane, al kako :cool: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Lipstick pravi:

a bejš bejš, se samo malo tolažiš ane, al kako :cool: ??

glede roke, žal ne :(

ostalo, pa mau pretiravam, ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 4. 2016 at 11:36, Dark pravi:

Števec na 1290 SA je precej netočen, prikazuje pa večjo hitrost. Zanimivo: pri različnih kilometrih različno, največ pa za 8 km.

sem upal, da tudi men laže, pa je žal točen po GPSu. pri hitrosti 50 in 70 kaže identično....škoda, ker bi raje da kaže 5km več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal smo še po ridah zaorali..kaj na rečem, nisem še na hard, prav nedolžno pa tut ne. Všeč mi je ko mašina zabremza (v primerjavi s 4 valji) in je padec v ovinek lahkoten. Sicer pa trdim vedno bolj in bolj, zelo lahkoten za vrtoglave brzine. Rad ma da ga puliš, če hočeš voziti pod nizkimi obrati je skoraj škoda motorja :P

hdr_00087_1.jpgIMG_20160422_123309.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natančen stroj z delujočim vzmetenjem in dih jemajočimi zavorami. Vse deluje predvidljivo in kvalitetno, dokler nisem zavrtel ročico za plin. Takrat se oglasi dimnik in čas se najmanj ustavi. Še danes ne vem ali sem prehitel ali preletel avto. Vse na motorju je kvalitetno oziroma deluje kvalitetno.Tudi kwikšifter se izkaže. Poleg ostalega seveda. Mi pa ne odgovarja položaj sedenja, čeprav je neutrujajoč in primeren namenu motorja. Ne kritiziram, ampak samo raje sedim na enduro motorju. Lahko pa še napišem, da ima prijazen agregat, kateri ne cuka in ne trza, temveč lepo sledi voznikovi desni roki. Nisem ugotovil, da bi imel predolgo prestavno razmerje, saj vleče kot lokomotiva v vsaki prestavi. Takoj bi ga imel, da bi ga prodal in si kupil dva enduro motorja, hahaha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno napisano. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Pošteno napisano. :D

Aj , zdej bosta pa en drugemu v rit lezla ......oba vozita jajca ....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Aj , zdej bosta pa en drugemu v rit lezla ......oba vozita jajca ....:D

sej sm vedu, KTM vernik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, vandrovec pravi:

A je res tako majhen zraven Stroma ali le na sliki tako zgleda? :blush:

 v bistvu je štrom tok velik

GT ni mali, Kmet 190m 110kg ne zgleda prevlik, kot na drugih mopedih:

20160324_135114.jpg.9e7dcbc09a59d07e18a9b7738b54f73c.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začenja se:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, builder pravi:

nakaž jim kak €, da lažje zmaga:D

škoda, ker ne špreham:blush:

BMK kteri zmaga, zmagovauca itak mam doma :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal jih je sneg presenetil :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!