Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

"Drvar" meri količino svetlobe in na osnovi te meritve prekljaplja med dnevno lučjo (ogrlico ), če je dovolj svetlo in kratko, ko senzor zazna manj svetlobe, če sem jaz prav skužil, so mal Bavarca kopiral :ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, UnionJack pravi:

npr tole, sm opazu pa nism še prašu? mogoče dami, ker js nism navodil prebrau...še.

ob polmraku in naprej mi sprednja luč, ne dolga, skoz menja pozicijo svetenja, sploh če se prpelem za rit nekomu. menja pa med uno led ogrlico in normalno H4 al kokrkol že žarnco. dejansko deluje kot da sm pusy k blenda.

where is the fuck?

senzor za svetlobo, isti problem ma Kmet. Lahko pa v menuju izklopiš LED in ti bo tudi čez dan gorela kratka H4. Al pa ob nekoliko slabših pogojih gladko vklopiš dolgo in sveti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

senzor za svetlobo, isti problem ma Kmet. Lahko pa v menuju izklopiš LED in ti bo tudi čez dan gorela kratka H4. Al pa ob nekoliko slabših pogojih gladko vklopiš dolgo in sveti :D

Jz nimam nobenega problema s tem in tudi moti me ne :sleep2: prav tako preklapljajo novejši avti , samo da tega ne zaznavamo tako kot na motorju .

Senzor je pač svetlobni in je nastavljen  koliko mora biti svetilnost da ugasne ali prižge luč, se zgodi da se ob mračenju ne more odločit ali je dovolj svetlo za brez luči ali je dovolj temno za luči itd ........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Jz nimam nobenega problema s tem in tudi moti me ne :sleep2: prav tako preklapljajo novejši avti , samo da tega ne zaznavamo tako kot na motorju .

Senzor je pač svetlobni in je nastavljen  koliko mora biti svetilnost da ugasne ali prižge luč, se zgodi da se ob mračenju ne more odločit ali je dovolj svetlo za brez luči ali je dovolj temno za luči itd ........

no sej nism hotel tak napisat. Isto se dogaja vsem vozilo, ki imajo avtomatske luči. Senzor za svetlobo zazna premal svetlobe pa vklopi luč, takoj ko zazna dovolj svetlobe jo ugasne. Senzor ni neodločen kaj bi naredil, ampak kvečjemu preveč precizen :P

Če te pa to moti, se v menuju da nastaviti klasično prižgano kratko luč. DLR se izklopi.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm. na avtu mam bl odločen senzor. ko se odloč tko je. Tale ktm pa blinka od prestranka do lublane.....nebi niti vidu, ampak mi bliskne pod uno zaščito števca. 

neprimerno bol na k mi gre tale dž :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, UnionJack pravi:

mhm. na avtu mam bl odločen senzor. ko se odloč tko je. Tale ktm pa blinka od prestranka do lublane.....nebi niti vidu, ampak mi bliskne pod uno zaščito števca. 

Jz bi prodal pa Triumpha kupil nazaj .:D.....to da ti tako žmiga je nedopustno :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha, sej triumph je še u garaži. za vsak slučaj. čim pa angleži nrdijo okol 170 kavalou pa takoj menjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, UnionJack pravi:

ha ha, sej triumph je še u garaži. za vsak slučaj. čim pa angleži nrdijo okol 170 kavalou pa takoj menjam.

Počakaj še malo, Triumph naj ostane v garaži. Že šparam za njega. Ampak keramični pujsek se ne polni zelo hitro. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brskam in se čudim:

Aaaaaa... vidio sam već ovaj filmić u GoPro temi.  Mislio sam da je to neka RS125 u pitanjz.  Nadao sam da imaš nešto sa D-8.

Npr. ja taj dan uslikao onog austrijanca na Superdukeu 1290 ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki problemi s z vso to sodobno tehniko in  voznimi programi  :D...Trese, ne trese...itak,da bo V-tvin potresal in pocukal v določenem režimu vrtljajev in obremenitvi...Moj stari šrotek z holzerjevim rotaxom na ravnini in  sam na mopedu v 6.prestavi in 2400 obratih gre 60 na uro. Odprem gas in se odpeljem. Malo potrese, upira se pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rehabilitacijski Dougčasssss....

 

pixlr.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma razmišljam, pa se nikakor ne morem odločiti al ne vzeti ali vzeti, mal zaščiti sicer motor, je pa kr drago. Slika je pa od superduka ampak baje paše tut na mojga. Skor raj bi cevno zaščito.

$_57.JPG

 

tole pa bom vzel

$_12.JPG

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

ma razmišljam, pa se nikakor ne morem odločiti al ne vzeti ali vzeti, mal zaščiti sicer motor, je pa kr drago. Slika je pa od superduka ampak baje paše tut na mojga. Skor raj bi cevno zaščito.

 

 

tole pa bom vzel

 

Koliko je to drago? Obvezno daj oboje. Sej tiste cevne so lepe. Ne izpadejo tako brutalne. Naked pa obvezno rabi spoiler! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, HyperJack pravi:

Koliko je to drago? Obvezno daj oboje. Sej tiste cevne so lepe. Ne izpadejo tako brutalne. Naked pa obvezno rabi spoiler! :)

Če so ročke od KTM je ena 160€ ti povem kot da so zlate:slap: tisti spojlerček mi je pa všeč veliko bolj kot dejansko stanje .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pug spojler cca 300€, cevne pa okol 250. Govorim za nageca, za mojga jih še ni. Ročke so pa kitajc 40€. Original so jebačke, vendar 160 pa ne dam.

Zanima me kak bi zgledala kombinacija puiga spodaj in rolbarov, če bodo seveda za mojga.

sw_motech_crash_bars_Orange__KTM_1290_Su

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Lipstick pravi:

Kitajc ti naredi enake ( tudi po kvaliteti, materialu in designu ), za smešno ceno:

http://shop.the2wheels.com/index.php?route=product/product&path=173_171_581&product_id=568

sej te ki so na sliki so kitajske 38€, original je precej lepši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Bug spoiler in cevna zaščita skupaj ne gresta?

Se še ne ve , ker še ni izdelano :P.....a bo zdej šlo ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gledam po slikah se zna tepst, si pa želim bolj cevne zaščite kot spojlerja. V nasprotnem moram dat spojler in bunke, ki so pa dražje od cevne. Pa prej sem narobe povedal 180 € je cevna. Ps za mojga se razen spojlerja še nič ne dobi.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daš cevno zaščito...tak je to obvezna oprema. Pa še čist v stilu je z cevnim gruštom motorja. Ko maš to nameščeno, vidiš koliko je lufta in počakaš do konec sezone. Polno je teh izdelovalcev spoilerjev, ni vrag da ne bi kdo kaj ščaral. Če ne boš pa moped čez zimo pr men v garažo dal, pa ti bom naredil spoilerček :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Na sliki je ravzdino, da spoiler dela Puig? malo vprašaj, če gre cevna še gor (jaz imam npr. cevno od Puiga) :) 

puig nima nič še original, razen spojlerja, kot je na sliki. Čeprav po drugi strani razmišljam varianto spojler+bučka ali pa samo cevna od sw motecha. Še najbolj lično se mi zdi.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!