Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Sem slišal da baje ta  zverina ne gre do tačke ......mit ovržen , na lastne oči :D, pa tačka zadnje zavore pa še bi se kaj najdlo :P

13320447_1696388927287308_61807891270777

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premehko vzmetenje, nima kaj drajsat, bo prej oddrajsal v kanal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Premehko vzmetenje, nima kaj drajsat, bo prej oddrajsal v kanal :P

No ta ni odrajsal v kanal , ma pa možak po oceni 60 let , ime Igor, mogoče ga kdo pozna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

No ta ni odrajsal v kanal , ma pa možak po oceni 60 let , ime Igor, mogoče ga kdo pozna :D

Vseen, vem koga misliš, moped ni narejen za drajsanje, zato nima distančnikov, možak pa itak rad drsa, isto ko Maus, s tem da Maus drsa po kolenčnikih, Igor pa raj po tačkah :D Sm ga gledal z Aprilio, kako je cel ovinek prešvasal, lep pogled (če maš tačke na zalogi)

evo jednog austrijanca, ko drsa :

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Vseen, vem koga misliš, moped ni narejen za drajsanje, zato nima distančnikov, možak pa itak rad drsa, isto ko Maus, s tem da Maus drsa po kolenčnikih, Igor pa raj po tačkah :D Sm ga gledal z Aprilio, kako je cel ovinek prešvasal, lep pogled (če maš tačke na zalogi)

Jaz ko sem vozil SX je drajsal po oklepu ...:D..........vrjetno vzmetenje :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz ko sem vozil SX je drajsal po oklepu ...:D..........vrjetno vzmetenje :P

prjatu, poglej gor video, kako vozi Igor, da drsa, presede v ovinek, zgornji del telesa pa pomakne kontra, enako si peljal ti. Pa še vzmetenja ti nisem pojačal. Drsanje je destabilizacija mopeda in nepotrebno povečevanje nagiba.

Tudi jaz sem v dvoje podrsal na SXu, pa hitro zategnil prednapetost, pa nisem več drsal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

prjatu, poglej gor video, kako vozi Igor, da drsa, presede v ovinek, zgornji del telesa pa pomakne kontra, enako si peljal ti. Pa še vzmetenja ti nisem pojačal. Drsanje je destabilizacija mopeda in nepotrebno povečevanje nagiba.

Tudi jaz sem v dvoje podrsal na SXu, pa hitro zategnil prednapetost, pa nisem več drsal.

Sej vidiš tisti čustven simbol a ne ...?;)  Drugače pa ni to ta igor kot ti misliš ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Sej vidiš tisti čustven simbol a ne ...?;)  Drugače pa ni to ta igor kot ti misliš ......

čustwa sine čustwa, nemoj da mi žališ KTM!!! :ras:

Sicer niti ni važno, zgornji video lepo pokaže (čista študija) kako se obnaša moped in zakaj, BDW drajsa na GTju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

čustwa sine čustwa, nemoj da mi žališ KTM!!! :ras:

Sicer niti ni važno, zgornji video lepo pokaže (čista študija) kako se obnaša moped in zakaj, BDW drajsa na GTju

Eh GT , na SD ni še nobeden drajsal :P..........Kolikor vem Union Jack ne preseda, bo pa sam povedal če se mu da :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nč ne drajsam, debeluhi pa drajsate :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijančki so mal primerjali med sabo: superduke GT, BMW XR, BMW RS, multištrudl, suzuki, kawi..

Takle pravijo na kratko: GT je najbolj športen od vseh, ter najboljši na "kurve" ovinkih, torej da ima najbolj efikasno trajektorijo. Evo to pravjo, nism si zmislu majkemi, pa še mal grafkov

image.jpg

pot_gt.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, khm....299km/h po števcu :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rpm stevc mi je su u kurac. kdo ve kje je senzor da ga mal prerukam, cene spet na reklamacijo.....

kar se pa tice nagiba men zal ni slo bol dol pa da bi obstal na gumah, razen zdrs, kar je razvidno iz zgoraj prilozenega :) lahko da zarad vzmetenja, spredi mam na sport, zadi pa ne vem na kva sam je zlo u luft dvignen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne bi nič rukal, ima da vse menjajo, kar ne dela. Zgolj za Info, a Moped javlja kako napako?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d1f1ba44526c412c1beccd404b31bebd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Lipstick pravi:

nebu spelu :ras:.

po črtah sodeč je vsaj 4x :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

analiziral, možno da so. Na eni strani je sam ena, na drugi pa 3 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

Kemijska sestava ostankov gume v črti in njegove zadnje pnevmatike se ne ujemata, sploh !  :mad:

Se strinjam, sem upal da ne boš opazil, preveč silike v angel gt. Razn, če niso stock. Ma pa Moped možnost nastavitev za supermoto, pa izklop trekšna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

Se strinjam, sem upal da ne boš opazil, preveč silike v angel gt. Razn, če niso stock. Ma pa Moped možnost nastavitev za supermoto, pa izklop trekšna.

Pa teb to kolko koristi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, stuhec pravi:

Pa teb to kolko koristi :hmm:

Niti pod razno :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Niti pod razno :cool:

Kaj to pomeni

Koristi al ne koristi ?

Slajdaš kaj vsaj v kratkih ovinkih ?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!