Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 5 urami, HyperJack pravi:

Dami kaj pol si se odločil za spoiler? =)

Nism še, čakam, kaj bo SW motech naredil okrog cevne zaščite. Stran so že updejtali, moj moped se že vidi, sam ni še nič zanj.

pred 13 urami, stuhec pravi:

Kaj to pomeni

Koristi al ne koristi ?

Slajdaš kaj vsaj v kratkih ovinkih ?

Nope, oziroma kolikor trekšn dovoli zdrsa pri max odpiranju. Takega stila kot je na sliki pa ne obvladam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, DAMI34 said:

 

Nope, oziroma kolikor trekšn dovoli zdrsa pri max odpiranju. Takega stila kot je na sliki pa ne obvladam.

Taprav motor morš imet.

 

post-36419-0-82786500-1440870910[1].jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, DAMI34 pravi:

Nism še, čakam, kaj bo SW motech naredil okrog cevne zaščite. Stran so že updejtali, moj moped se že vidi, sam ni še nič zanj.

Nope, oziroma kolikor trekšn dovoli zdrsa pri max odpiranju. Takega stila kot je na sliki pa ne obvladam.

Pa če gre izklopit potem gre 

Moj gre ;)

Tak kak na sliki seveda ne

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Taprav motor morš imet.

 

post-36419-0-82786500-1440870910[1].jpg

Tak mali krog jz tut narišem    :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Taprav motor morš imet.

 

post-36419-0-82786500-1440870910[1].jpg

Sej mam ta prav, sam predrag za tako početje :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

Sej mam ta prav, sam predrag za tako početje :ras:

Pol ga pa kr namest tv ja v dnevni sobi mej    :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Špegu ti je odpadel zaradi vibracij v nizkih obratih. :) Zamenjaj za zob manj, bo manj vibracij. Pa raketo boš imel, boš misli, da ima 200 kubikov več :lol1:.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Špegu ti je odpadel zaradi vibracij v nizkih obratih. :) Zamenjaj za zob manj, bo manj vibracij. Pa raketo boš imel, boš misli, da ima 200 kubikov več :lol1:.

Scarabeo

Že ta leti u smrt. Nč ne bom menju, sem čist hepi. V slo ni problem 50 skoz naselje, potem pa sam odprem. :P

Spegu je pa samo odpustil, dol sem ga vzel preventivno. Aja pa čelado skoz gor dajem, tak da je posledično tut moja krivda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

Že ta leti u smrt. Nč ne bom menju, sem čist hepi. V slo ni problem 50 skoz naselje, potem pa sam odprem. :P

Spegu je pa samo odpustil, dol sem ga vzel preventivno. Aja pa čelado skoz gor dajem, tak da je posledično tut moja krivda.

Sem ti nekje nazaj napisal, da stroj trese od 2,8 do 4,2 x 1000 0/min in da ga je neugodno vozit na teh vrtlajih, pa si .....,  si ratal pravi Holtzer, tudi tisti ( lastniki KTM-ov ) nikakor nočejo priznat, da je zadeva "moteča" in trobijo, da je to čisto normalno.

En zob manj, pomeni manj končne brzine v vseh prestavnih razmirjih, torej bo letel manj in do "smrti" bo trajal dalj, bo pa hitreje pridobival na hitrosti. Če bo pa sreča, se boš izognil glih tega neugodnega področja vrtlajev v posamezni prestavi pri  željeni  " ciljni" brzini ( 50, 70, 90 km/h ).   

 

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Lipstick said:

Sem ti nekje nazaj napisal, da stroj trese od 2,8 do 4,2 x 1000 0/min in da ga je neugodno vozit na teh vrtlajih, pa si .....,  si ratal pravi Holtzer, tudi tisti ( lastniki KTM-ov ) nikakor nočejo priznat, da je zadeva "moteča" in trobijo, da je to čisto normalno.

En zob manj, pomeni manj končne brzine v vseh prestavnih razmirjih, torej bo letel manj in do "smrti" bo trajal dalj, bo pa hitreje pridobival na hitrosti. Če bo pa sreča, se boš izognil glih tega neugodnega področja vrtlajev v posamezni prestavi pri  željeni  " ciljni" brzini ( 50, 70, 90 km/h ).   

 

Vsakic ko pomislis na deficit v denarnici (strosek nakupa) je vse vec kot normalno.   :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... faaaaaaaaaak, kolk imate za predebatirat okol tega jajčka oranžnga  ... :eek:

... jebe se vam, ko pisarite iz naslanjača ... :dry:

.... najebem pa jest ... k ves čas po cestah pobiram njegove odpadle dele ... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, pik1 pravi:

.

... faaaaaaaaaak, kolk imate za predebatirat okol tega jajčka oranžnga  ... :eek:

... jebe se vam, ko pisarite iz naslanjača ... :dry:

.... najebem pa jest ... k ves čas po cestah pobiram njegove odpadle dele ... :D

Menda na geesa lahko namontiraš sto in eno stvar. Ker nekateri ne morejo na cesto brez vseh teh stvari :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Tistega s čelado na ogledalu ne morem razumeti. Verjetno je fetiš tiste raztreščene insekte na ogledalu odstranjevati z notranjostjo čelade in si jih potem po glavi mazati. 

Mogoče se vam to dogaja pr policiji,nam ,ki vozimo po predpisih in v okviru omejitev,se insekti ne morejo raztreščit :lol1:

Popravljeno . Popravil dondule
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Lipstick pravi:

Sem ti nekje nazaj napisal, da stroj trese od 2,8 do 4,2 x 1000 0/min in da ga je neugodno vozit na teh vrtlajih, pa si .....,  si ratal pravi Holtzer, tudi tisti ( lastniki KTM-ov ) nikakor nočejo priznat, da je zadeva "moteča" in trobijo, da je to čisto normalno.

En zob manj, pomeni manj končne brzine v vseh prestavnih razmirjih, torej bo letel manj in do "smrti" bo trajal dalj, bo pa hitreje pridobival na hitrosti. Če bo pa sreča, se boš izognil glih tega neugodnega področja vrtlajev v posamezni prestavi pri  željeni  " ciljni" brzini ( 50, 70, 90 km/h ).   

 

Čist vse se strinjam, vendar v slo je tempomat na 57km/h v street opciji in je kul. Tukaj pa cijazijo med 30 in 52....valda znorim :ras:

Tako da, nimam panike, uživam, dan na lovčen....pa kaj bi ti pisal, svršavanje :D

 

 

pred 4 urami, Nearrain pravi:

Vsakic ko pomislis na deficit v denarnici (strosek nakupa) je vse vec kot normalno.   :smoke:

Ne, bi kr priznal, v slo in cro, nimam problema, ko je 50 se trudim 56 ali 57 v 4. Brzini in jr qul....premal problemov, da bi se mi dal ubadat z zamenjavo veriznika, je pa jeba skoz cel kotor 19km/h za pilicaji vozit, medtem ko skuterji domačinov brez čelad letijo mimo vseh :D

pred 2 urami, pik1 pravi:

.

... faaaaaaaaaak, kolk imate za predebatirat okol tega jajčka oranžnga  ... :eek:

... jebe se vam, ko pisarite iz naslanjača ... :dry:

.... najebem pa jest ... k ves čas po cestah pobiram njegove odpadle dele ... :D

Sm ti lepo povedu, da vzem najlon vrečko, pa not spravljaj, sicer pa kar odpade je itak viška :P

pred 2 urami, Borutt pravi:

Menda na geesa lahko namontiraš sto in eno stvar. Ker nekateri ne morejo na cesto brez vseh teh stvari :lol1:

Karkol lahko gor namontiram, nikol mi ne bo prhajalo kot mi na GTju....wiiiiii

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

:D:D ... 

Sm ti lepo povedu, da vzem najlon vrečko, pa not spravljaj, sicer pa kar odpade je itak viška :P

 

.

... ja mal velik viškov mi hod kadar sem s tabo ... :eek:

.... štartala sva z dvemi mopedi ... domov bova pa prnesla tolk vrečk posameznih delov ... da bojo mislil da sva šla s štirimi mopedi ... :kva2:

... pa tud dnarja mi zmer več ostaja u tošlnu ... odkar ne dajeva več tolk v Montenegro proračun ... :sleep2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

... ja mal velik viškov mi hod kadar sem s tabo ... :eek:

.... štartala sva z dvemi mopedi ... domov bova pa prnesla tolk vrečk posameznih delov ... da bojo mislil da sva šla s štirimi mopedi ... :kva2:

... pa tud dnarja mi zmer več ostaja u tošlnu ... odkar ne dajeva več tolk v Montenegro proračun ... :sleep2:

V bistvu, sva tok pridna , da nam bi lahko policaji vsakokrat dali 20€

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

V bistvu, sva tok pridna , da nam bi lahko policaji vsakokrat dali 20€

.

... pa tud v apartmaju bi lastnica lahko plačala najemnino kar ona nama .. kokr imava čedn pospravljen noter ... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ukica pravi:

Dami: na koliko obratov se vrti GT pr 56,56kmh v 4 prestavi? 

Jooj tam okrog2900 al tri, najmanj trese v street programu, na istih obratih v rainu bolj trese...ampak kot pravim, govorim za razvajene riti, ker do sedaj sm vozil sxa, ki je milina, tale pa je malce bolj tresoč, ampak jaz uživam, neznasko na njem. Seveda, pa ima agregat rad vrtenje, ne pa neko jebo 20km hitrost pi mestu.:P

Kot sem napisal , moped za budale, dam na street, ga fuknem v nagib in odprem na polno (danes na Lovčen), pa tako lepo zaslajda in povleče, da doživljam mikroorgazme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

par dni v družbi gske pa je začelo samo odpadat

.

... ja ..  sam jest imam že vse tri kufre polne delov od taoranžnga ... :D

... tko da ... :P

... težko rečem ... :sleep2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa Ktm mi je poslal kartico zvestobe, oziroma kartico mobiliti servis

Tako da brez panike :P

FB_IMG_1466440521436.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, DAMI34 said:

Sicer pa Ktm mi je poslal kartico zvestobe, oziroma kartico mobiliti servis

Tako da brez panike :P

FB_IMG_1466440521436.jpg

Ti dam se jest mojo. Ce dve kartici ne bosta dovolj, pol pa K . . . :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kartic, sploh bančnih, ni nikol dovolj :ras:, ti kr pošlji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.... mah ... faaaaaaaaakk ... :eek:

... spet neki ni uredu  ... :sleep2:

20160621_111936.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!