Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
mekros

FOBO Bike - sistem za nadzor tlaka v pnevmatikah za Android/iOS

Recommended Posts

mekros

Zivjo!

Po nekem naklucju naletel na tole povezavo. https://my-fobo.com/Product/FOBOBike#feature

Kolikor sem bral, gre za senzorje, ki jih nasraufas namesto cepkov na ventile in povezes s telefonom. Nato naj bi prek aplikacije spremljal kaksen je tlak v gumah.

Ce stvar deluje tako kot pravijo, se mi slisi dost kul. Cena je slabih 100$.

Kako se pa vam kaj zdi?

Lp

pajkica

a obstaja tut aplikacij k mi pove da me srat?

:O

kam leti ta svet.... u aplikacije pa mobilne telefone :BUA:  še mal pa nas bojo pokopal z aplikacijo.... mislim u krsto z aplikacijo :kva1:

maus

kam leti ta svet.... u aplikacije pa mobilne telefone :BUA:  še mal pa nas bojo pokopal z aplikacijo.... mislim u krsto z aplikacijo :kva1:

telefon boš mela u grobu, pa se nauš jaula, ker cajta nauš mela :O

sj ni napačn vedet, da ti guma puša ;) .. ampak to je dobr imet na armaturi ... js na telefon malo gledam med vožnjo .. edin sm pa ke kakšn sms napišem :P

Edited by maus

pajkica

telefon boš mela u grobu, pa se nauš jaula, ker cajta nauš mela :O

sj ni napačn vedet, da ti guma puša ;) .. ampak to je dobr imet na armaturi ... js na telefon malo gledam med vožnjo .. edin sm pa ke kakšn sms napišem :P

sej ni napačn vedet da sm zdejle lačna :O sam to mi aplikacija nč ne pomaga, k morm lih tko u hladilnik..... ti maš en ušes še frej si lah aplikacijo nasta vš pa poslušaš k začne pušat :kva1:

pikolo

As mal sitna? :D

maus

As mal sitna? :D

za to ne rab aplikacijo... ji kr mi povemo :lol1:

:krneki:

pikolo

ne, sem ful.. pa sej to vsi vejo..mende

se mi je zdej ja, sem v aplikaciji vidu :D

gaso65

Fajn je vedet kak je tlak med furo. Seveda sem že doživel, da mi je guma spustla na AC, pa sem dojel šele, ko je blo prepozn. No, k sreči sem mel sam mal rjave gate .... gumo sem pa pol že sflikal.

Vendar ne ob tem pozabt, da je dobr ventilčke zamenjat za kovinske.Ker običajne gumijaste lepo ukrivi pri malo večji hitrosti, ker masa par gramov za vrh gumijastega ventilčka preveč in bo slej ko prej ventilček utrudilo in odtrgalo. In tega običajno ne naredi v garaži....

Gramin za svoj sistem (9 gramov) recimo celo nekje v svojih disclaimerjih eksplicitno pove, da je treba konvinske ventilčke met. Fobo jih pa tudi opcijsko ponuja zraven, če sem prav videl.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• lightning
      Tudi jaz sem v nedeljo koncno spet sprehodil mojo zverino. Rezultat je dobrih 70km po hribckih in dolincah od Grosuplja do Cukrce (kros proga v Sentvidu pri Sticni) in potem nazaj. Kar je mozno seveda makadami in gozdne poti. Kratko in sladko😀
    • smasher
      No ko se bo to zgodilo bi blo dobro vedet, sej ne vem niti kje je un moj papirnat...
    • marincspeedshop
      InShot_20190821_093929686.mp4 Baby highsider...pa lih en me je klicu 🤣🙈 InShot_20190821_095422093.mp4
    • skalar36
      "Hvala bogu" za internet, da se osamljeni ljudje povežejo, pa skupaj delajo kaj lepega. Ne pa da sami ždijo nekje in si želijo soljudi, a ne vedo kako se povezat.
    • Tex
      dear lord .... a ni bla tu nekje ena ko je iskala eneg..... mah, nima veze, no ... bomo že ....
  • Similar Content

• Snečer
      By Snečer
      Navodila:
      V posameznem vprašanju je možen 1 odgovor, odgovor je moč večkrat spremeniti (klik nazaj na anketo). Imena glasovalcev so javna. Dovoljen je samo opis vožnje, solo, v dvoje, poleti pozimi in način...vse ostalo, razna citiranja, jokanja, frustracije bo brisano!!
      Če kdo smatra, da anketa ni pravilna lahko ustvari novo, svojo.

Dami

S prvim setom sem naredil 12k+, z drugim pa 9k+, ko je sprednja dobila bulo in sem preventivno menjal.
      Verjetno obkrožim zadnjo, ker bi tudi šlo čez 10k.
      Pišem za zadnjo, ker prednja je po mertivah za 20k+.
      Vožnja solo z zmerno prtljago in zmerno težo šoferja. Sama vožnja pa dinamična, vendar pretežno zaviranje z motorjem in brez naglih manevrov, veliko AC do v povprečju brzina 115kmh.
      Motor Kawasaki z Wilbers vzmetenjem.
    • Samo Brodnik
      By Samo Brodnik
      Živjo!

A mi lahko kdo priskrbi uradne podatke na koliko tlaka se morajo polniti dunlop roadsmart pnevmatike, ker se menda vsake pnevamatike polnijo z drugačnim tlakom? Sem prebrskal že hudiča in pol, pa mi jih vsi samo ponujajo, o tlaku pa ne duha ne sluha. Prav tako ne najdem njihovega vodnika.

Hvala in lp,

Samo
    • rdeci_vragec
      By rdeci_vragec
      No, potem ti ne bo tako težko podat kako enačbo in razlago? Ali lahko samo jst podajam svoje mnenje in utemeljim z razlago, vam pa to ni potrebno? In je za vas dovolj, da napišete le svoje mnenje ("ni tako in pika") in vsi naj bi verjeli? Jst nisem tako omejen, da bi bil v svoje znanje tolko preprican, da me kdo drug, z bolj prepricljivimi argumenti ne bi preprical v nasprotno. Do sedaj nisem imel vzroka, da ne bi verjel profesorjem tako v srednji kot na faxu. Seveda pa to ne pomeni, da znam vse in da se o cem ne morem motiti.
      Če se pa vam ne da utemeljit svoje razlage na znanstven način, in moje poste sploh ne upostevate, potem pa res ne bom vztrajal in vas bom zadovoljil z mojim molkom.

LP.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!