Skoči na vsebino

MOTO DELUXE @ LEPA ŽOGA Lj


DUCATI KLUB SLOVENIJA

Priporočene objave

Vabljeni na Moto DeLuxe festival, NEDELJA, 24.5.2015 v Ljubljani v Lepi Žogi!

 

post-40287-0-93195700-1431517505_thumb.jpg

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem pogledat kako Hellcats razturajo :yea2: pa kakšna bo scena caffe rejserjev :quad:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo zaradi Hellcats se splača pridet. Punce žgejo ko hudič...

Ker je tudi pivovarna Union na listi sponzorjev, ne bo treba it 100 metrov stran v Pivnico Union...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

check.

pa atrij bo moral počas povečat

Zraven je makadam parkplac, za silo, če bo prevelka gužva...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za stare kante ..trailer pa z novimi spucanimi ...  če se mi rata zlit iz postle po sobotni ohceti bom brcnil mojga suwath-a ..k z bonijem je itak brezveze it - preveč nov pa itak bo vseh ostalih 7 iz slovenije tam ..  :D

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vreme kaj vpliva na izvedbo prireditve?

seveda ..v primeru obilnih snežnih padavin bo otežen prihod na prizorišče ... in seveda tudi odhod..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dežni kombinezoni, ribiške pelerine, gumijaste rokavice (pa bohnedaj marele) bodo morda (deloma) potrebni rekviziti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se motoristi zavedamo, kako pomemben člen pri reševanju življenj je motorist reševalec, bo dogodek organiziran z dobrodelno noto. S pomočjo naših pokroviteljev, bomo organizirali dobrodelni srečelov, izkupiček pa namenili Reševalni postaji Ljubljana in sicer oddelku motoristov reševalcev.

pozdrav, organizacijski odbor

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ker se motoristi zavedamo, kako pomemben člen pri reševanju življenj je motorist reševalec, bo dogodek organiziran z dobrodelno noto. S pomočjo naših pokroviteljev, bomo organizirali dobrodelni srečelov, izkupiček pa namenili Reševalni postaji Ljubljana in sicer oddelku motoristov reševalcev.

pozdrav, organizacijski odbor

 

Odlična ideja. Ampak ta dobrodelna nota bi morala biti omenjena že v vašem prvem postu o tem dogodku. Pa poziv vsem tistim, ki imajo morda kakšno stvarco, ki je ne rabijo (karkoli v navezi z motorji, opremo...) naj prinesejo in dajo v vrečo za dobrodelni srečelov. Za kakšne "bolj vredne" stvari pa bi lahko izpeljali dražbo. Na ta način bi lahko še kakšen sold več zbrali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bežigrad pa šiška sta že za sončne špegle, tko da kickstarter pod nogo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm skenslu nedeljsko kosilo, ker je bilo treba it pogledat kofi rejserje v Šiško...tkole je zgledal ob 12ih pred Lepo žogo :photo: 
 
post-2615-0-72772700-1432485418_thumb.jpg  post-2615-0-60918700-1432485430_thumb.jpg

Notri pa žurka na polno...pa celi kupi starih bavarcev,Laverd, Guzzijev, Kawasakijev, Hond, Suzukijev, Ducatijev :quad: 

post-2615-0-92285300-1432485443_thumb.jpg  post-2615-0-91641200-1432485465_thumb.jpg  post-2615-0-54684700-1432485477_thumb.jpg

Poln znanih fac, velik Motosvetovcev ( Din,Thumper, Cartman) mrzla pijača, pa bejbe Hellcats na odru :yea2: 
 
post-2615-0-04122300-1432485573_thumb.jpg

Mal čez 15 uro pa panoramska vožnja čez Ljubljano na Ljubljanski grad, pa postanek na ovinku za skupinsko fotko :P 
 
post-2615-0-32345800-1432485528_thumb.jpg post-2615-0-01090400-1432485492_thumb.jpg post-2615-0-57570600-1432485504_thumb.jpg

Potem pa krog nazajdo Lepe žoge, še na en hamburger, pa še mal mrzle pijače, pa gasa domov  :beer2: 
 
post-2615-0-06517700-1432485516_thumb.jpg

Super dogodek, super folk, super motorji, pa upam da sm dost srečk kupil da bojo reševalci mel kej od tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole je prej manjkal :) Eh....nagaja! :angry:

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pofirbcal... sem pričakoval par motorjev, pa sem bil prijetno presenečen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel ob ene 17h (bolje ikad nego nikad) in ostal kakšno urco. Se ni dalo prej skenslat kosila-praznovanja enega r.dneva v gostilni Kuren nad Staro Vrhniko... Precej zanimivih strojev se je še dalo videt, ni pa bilo več take gužve kot jo beležijo BIZIXXX-ove fotke zgoraj. Pa tudi Bombe so že nadomestile Hellcats. Škoda ker sem bil tko pozen in nisem mogel kakšnega pira ruknt skupaj z MS  trojan69 in ciciban, ki sta bila tam pred mano... UnionJack, a si prišel z uno tabelo jajčk čelado pa halcyon špegli?

Drugače je bila pa fina energija. Morda smo videli zametek ( našim razmeram in proporcem prilagojenega) lj-ace cafeja, ali pa dogodka, ki se bo dogajal vsaj parkrat na sezono. Nekaj takega res manjka tu pri nas, pa ni glih pomembno kako se imenuje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!