Jump to content
  • Sign Up
  1. builder

builder

2. Efendi

Efendi

3. franc

franc

4. Bmflar

Bmflar

5. pikolo

pikolo

6. motozajebant

motozajebant

7. Kmet2

Kmet2

8. Zivnorc

Zivnorc

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• amateur
      Robi si že enkrat pokazal, kake volnene žekone si dobil v Kanomlji. A so premalo za noge tople imet? Po moje je pri copatih najbolj važen podplat, ta mora biti debel, da ne zebe od spodaj. V takih copatih kot so na sliki bi vsaj meni noga verjetno švicala. A si kdaj kaj zmasiraš podplate in prste, da poženeš malce kri po drobnih žilicah. Meni to pomaga. Mi je žena naredila volnene žekone, pa se jih imel namesto copat in kaj hitro se je spodaj pokazala luknja. Pa mi je za RD naredila polstene copate z zelo debelim podplatom, pa sem podplat v dveh zimah čisto znucal (slika). Čakam nove, RD čez dober mesec. Če si hočem noge na hitro pogreti, se zvalim v žogo, dam podplate blizu kamina (slika) in zmrzlina v podplatu kmalu zgine. V postelji si jih družno grejeva, ta teden sem pa sam, pa dam žekone gor in je vredu.  Sicer me je pa pozimi vedno zeblo v noge (gumijasti, bolj kot ne tanki podplati čevljev). Ta problem sem rešil kakih 10 let nazaj, ko sem kupil nizke treking čevlje z debelim podplatom in od takrat imam tudi pozimi prste na toplem. Tako je to pri meni. Ja pa danes sem cepil drva za trske za kamin podkurit, mi je bilo toplo tako po hrbtu kot tudi v prstih na nogi.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
    • Dr_Jakob
      Tko k ti, @SF pa Hongde... Ne gre bit brez
    • thumper
      pa še psa ne rabi..
    • Snečer
      rezidenstvo menjaš in s tem davčne obveznosti... to nima veze z državljanstvom
    • thumper
      kdo od vrhunskih slovenskih športnikov je zamenjal državljanstvo ? kar se tiče mobikroga - anderlič in šuster v kompaniji.. čisti nateg za izplačilo neke bedaste "odškodnine" ... najem za 5 let , vložit 100000e in pokasirat skoraj 2 mio ..pa vse kar so pokasirali od eventov vmes, ko so upravljali in kasirali progo.. ne vem kaj bereš..oz ne bereš.. zanimiva trditev..ki dejansko ne velja.. letalonosilka v kopru je v enem tednu plačala velik kos izkupička turistične sezone..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!