Skoči na vsebino

Kako odpreti sklopko na maxi skuterju 500 ala nexus, beverly, x9


Priporočene objave

Kupil sm sportni variomat za nexus 500 in ga tudi namestil. Zadeva deluje super...zraven variomata pa sem dobil tudi veliko belo vzmet za sklopko. Težava je da nikakor ne morem odsravfati vijaka na sklopki...premer le tega je 55mm....z pnevmatsko pistolo bi lahko odvil ampak nimam tako velikega nastavka...najvecje gidore kar sem jih nasel so 50mm...kaksen nasvet kako odsravfat matico??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce prides na obalo ti lahko js posodim 55 gedoro  :grim zna bit kr zatisnjena,mogoce s kakim francozom,al pa ce je kak v tvoji okolici k delovne stroje kamione sraufa pa mu das za pir pa ti posodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem iz obale...probal sem ze vse:) dalv sravfatok in poizkusal odsponat pa ne gre...gedoro 55 na pnevmatsko unior pistolo pa bo slo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gori voda:) mi je pa zanimivo da je to tako težko odpret...vsi mehaniki imajo največji ključ 50:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pistolo:) bom ze zrihtal:)sam me pa res zanima kdo rab 55 gidoro;) edin za tovornjak;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo si moraš naredit pripravo da lahko fedro stisneš. Nato pa lahko v najslabšem primeru probaš z vodovodarskimi kleščami ( rorcange ) ali nečem podobnim.  Matico si označiš do kam je bila zategnjena in gre čist ok, sicer ni najboljše ampak se da. Obvezno pa rabiš fedro stisnit, ker je kar močna in te lahko poškoduje če je ne boš fiksiral, pa še nazaj jo boš težko sestavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rorcange ne pomagajo ker ne morem sklopke nikamor fiksirat da bi bila pri miru...glede fedra vem da bo problem dat nazaj ampak, to bomo ze stisnili:) vsi ki jih klicem imajo gidoro 50:)bom sel do ene mehanicne delavnice kjer sravfajo tovornjake:) trenutno nimam casa se s tem ubadat;)sporocim kaj je ratalo ko bo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!