Skoči na vsebino

nasveti za avtomobiliste


bna

Priporočene objave

svetujmo avtomobilistom kaj naj ne počnejo na cesti in kako naj se obnašajo da bo nam vsem lažje na cesti .

 

glejte v ogledala vsaj takrat ko prehitevate ali menjavate pasove pa bo vse ok

ko se vklučujete na prednostno cesto poglejte trikrat
aja pa v križišču se parkirajte rahlo bolj v desno da bodo imeli motoristi prostor za vožnjo mimo

pa ne biti takšni egoisti vsi dobro veste da smo hitrejši in okretnejši in da pri +35c v usnju in čeladi stati na vročem asfaltu ni prijetno dajte prostor in pustite motorista da gre svojo pot brez hude krvi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

 

spet pametujemo, kot da smo motoristi največji angelčki na cesti :whistle:

 

...da nismo, si lahko pogledate en video v vtisih z dnevnih voženj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne držat v eni roki telefon, v drugi pa jesti sendvič. Žal na lastne oči videl, da se tudi to da. :D

 

In ja, ženska je bila. :D:P

Popravljeno . Popravil bojevnik88
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne držat v eni roki telefon, v drugi pa jesti sendvič. Žal na lastne oči videl, da se tudi to da. :D

 

In ja, ženska je bila. :D:P

Pa nej še kdo reče da ženske ne obvladajo  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

 

spet pametujemo, kot da smo motoristi največji angelčki na cesti :whistle:

 

...da nismo, si lahko pogledate en video v vtisih z dnevnih voženj ;)

al pa Korziko :P

 

čist resno, sj nasveti so dobrodošli za vse....95% vseh problemov bi rešili, če bi vsi udeleženci v prometu 3x pogledali, preden bi storili katerkoli manever

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne držat v eni roki telefon, v drugi pa jesti sendvič. Žal na lastne oči videl, da se tudi to da. :D

 

In ja, ženska je bila. :D:P

najbrž ista kot sm jo jaz vidu (zumba je na avtu pisalo) s tem, da ko je odložila sendvič in telefon, ni bilo konca, ampak je prijela še tablico pa še po nji nekaj tipkala, verjetno je status posodobila v "sita sm" :D

 

Nasvet za avtomobiliste: strici s klobukom in tete z očali.........niste sami na cesti, prosim dejte včasih tut glavo obrnit, pa vračajte se na AC na svoj pas, pliiiiiiiiiis

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svetujmo avtomobilistom kaj naj ne počnejo na cesti in kako naj se obnašajo da bo nam vsem lažje na cesti .

 

glejte v ogledala vsaj takrat ko prehitevate ali menjavate pasove pa bo vse okko se vklučujete na prednostno cesto poglejte trikrataja pa v križišču se parkirajte rahlo bolj v desno da bodo imeli motoristi prostor za vožnjo mimopa ne biti takšni egoisti vsi dobro veste da smo hitrejši in okretnejši in da pri +35c v usnju in čeladi stati na vročem asfaltu ni prijetno dajte prostor in pustite motorista da gre svojo pot brez hude krvi 

In kaj bi motoristom svetoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj bi bli efektivni nasveti za motoriste. nekaj v smislu, tabla za naselje ni zgolj zato, da ves katero vas si ravnokar prevozu. ne mores rect, da so te spregledali, ce prekoračuješ omejitev za 20km/h in več. ne prehitevam avtomobilov pred križišči in če prehitevam kolono avtov lahko resno pričakujem, da bo en izmed avtov “vn skoču". pa fajn j tudi bit na svojem pasu s celotnim motorjem in svojim telesom, ne samo z gumami.

kakšna bo sezona je odvisno predvsem od nas samih in kančka sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi motoristom svetoval?

O, bi se našlo nekaj nasvetov tud u te namene. Na primer: za kombijem ali kamionom se ne ustavljajte tik za njim, ker vas ni videt. Pokažite se vozniku v območju njegovega zornega kota v ogledalu !

To je stalen problem. :klicaj:

Avtomobilistov se ne bo prijelo nič, lahko pišemo ali jim rišemo pa bo ostalo vse po starem.Pač taka je v naših krajih kultura vožnje. :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo za avtomobiliste ampak nasplošno...Ob menjavi pasov vedno uporabljajte žmigovce in manevra ne opravite na hitro (če ni muss). Če vi zajebete in spregledate vozilo ima "izsiljeno" vozilo vsaj nekaj časa, da odreagira in mogoče reši situacijo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ena prošnja : šipe perite na odprti cesti, pa prej v špegu poglejte. Čiki in piksne naj tudi počakajo v vozilu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi motoristom svetoval?

isto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj bi bli efektivni nasveti za motoriste. nekaj v smislu, tabla za naselje ni zgolj zato, da ves katero vas si ravnokar prevozu. ne mores rect, da so te spregledali, ce prekoračuješ omejitev za 20km/h in več. ne prehitevam avtomobilov pred križišči in če prehitevam kolono avtov lahko resno pričakujem, da bo en izmed avtov “vn skoču". pa fajn j tudi bit na svojem pasu s celotnim motorjem in svojim telesom, ne samo z gumami.

kakšna bo sezona je odvisno predvsem od nas samih in kančka sreče.

falila si temo :P tule so nasveti avtomobilistom!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ena prošnja : šipe perite na odprti cesti, pa prej v špegu poglejte. Čiki in piksne naj tudi počakajo v vozilu.

Zdj si pa povedu ja... ogromno jih sovrazi motorje oz so zleht... bo pogledu u spegu..te opazil...in zacel na polno spricat sipo in tebe... tud plastenke, robci in ostalo mecejo skoz okno zanalasc...pa se loh peljes normalno umirjeno za njim...

cesta je svega in svasta in tega se mormo zavedat...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

falila si temo :P tule so nasveti avtomobilistom!!!

no pa še nasvet avtomobilistom, dejte dobro pregledat, ko se vključujete na glavno cesto, ker nikol ne veš kdaj bo kdo na motorju prgonu mimo ene 150km/h +

 

pa držat se čim bolj desno po svojem pasu, ker spet nikol ne veš kdaj bo en motorist visu v ovinku pol na drugo stran.

 

bo v redu  nasvet?

 

drgač pa so kolkor jst vidim najslabši vozniki avtov na AC, sploh zdej poleti. po regionalkah pa mislim da mamo motoristi konkurenco samo še v polprofesionalnih kolesarjih :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še nasvet avtomobilistom, dejte dobro pregledat, ko se vključujete na glavno cesto, ker nikol ne veš kdaj bo kdo na motorju prgonu mimo IZVOZA ZA  DUPLJE DAMI S HITROSTJO CELIH 100KM/H

 

pa držat se čim bolj desno po svojem pasu, ker spet nikol ne veš kdaj bo en motorist visu v ovinku pol na drugo stran.

 

bo v redu  nasvet?

 

drgač pa so kolkor jst vidim najslabši vozniki avtov na AC, sploh zdej poleti. po regionalkah pa mislim da mamo motoristi konkurenco samo še v polprofesionalnih kolesarjih :P

 

 

že to bo v redu...

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe bom prej zgazla k bom šla iz fame :P

ne boš, k na take kot si ti pa uni prej opisani posebej pazim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ena prošnja : šipe perite na odprti cesti, pa prej v špegu poglejte. Čiki in piksne naj tudi počakajo v vozilu.

 

No, ta prijazen nasvet, bi tudi jaz podal vsem avtomobilistom :)  Glih v soboto se vozim za enim stričkom (ni bilo priložnosti za prehitet) in on na polno pere šipe, zraven pa še mene :)  No, vsaj lepo se mi je opravičil, ko je videl kaj je storil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da prenesejo naslednje definicije v prakso na vecpasovnicah:

 

Vozni pasDodatni vozni pas na označenem delu vozišča, namenjen jebeni voznji kadar ne prehitevas in se ne vkljucijes/izkljucujes na vecpasovnico  !

 

Prehitevalni pasDodatni vozni pas na označenem delu vozišča, namenjen prehitevanju vozil.   . . . ko se odlocite prehitet se priblizajte vozilu katerega kanite prehitet, uporabite vzvratna ogledala za tisto cemu so namenjena, nakazite namero z smerokazom, pohodite stopalko za plin in naredite to odlocno in se nato vrnite na vozni pas !

 

Pospesevalni pasDodatni vozni pas na označenem delu vozišča, namenjen pospesevanju na priporoceno hitrost ali ce ne gre drugace na najmanjso dovoljeno hitrost !

 

Zaviralni pasDodatni vozni pas na označenem delu vozišča, namenjen zmanjsevanju hitrosti ... ne zavirat na voznem pasu, ker je namenjen voznji in zaviranju !

 

OGLEDALA NISO ZA OKRAS ALI ZA LISPANJE  ! ! !

 

 

Vse nasteto velja tudi za ostale udelezence v prometu 

 

PS: ima jos toga 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!