Skoči na vsebino

Pustno FS 2003


Priporočene objave

Čez približno mesec bo pust zato prosim da kdo organizira kakšen FS da mene spet iz te luknje spravte! :D Pa malo lepše vreme prosim od lanskega sicer pridem z motornimi sankami!

Prijave za PFS 2003!

PFS se bo odvijalo 8.marca v Ljubnem s pričetkom točno okoli 18:59:58!

1 Hanzi

2 Monika

3 Suzuki

4 Max

5 Roni

6 robberrt

7 robberrt Lady

8 Gregs

9 uti

10 Lindau

11 PERVY

12 alena BMW

13 dave the wave?

14 bmw

15 Mačica

16 diablo666

17 Noise

18 NoiseLady

19 Symru

20 tejka

21 Lucy

22 teya

23 Tadej

24 Misha

25 hotschko

26 Zarja

27 Manuela

28 Fifty

29 roly

30 YZFgeorge

31 Lena

32 Climberka

33 Climber

34 pero

35 Nataša?

36 Tatjana

37 Pahorini

38 easyrider ?

39 Yosi ?

40 Kiki

41 viking

42 kaja

43 Obelix

44 Zoolo

45 Maša

46 kloda?

47 aja

48 pupa?

49 lojzi

50 Tina

51 Frenky-boy?

52 Frenky-boy lady?

53 Milenca

54 volk

55 Desmo

56 Vragica

57 bladzo

58 anA

59 Jasa

60 Cacy

61 dr.looney

62 gogi

63 veter

64 Nearrain

65 katarinza

66

Spanje je možno po podatkih Roni v en km oddaljenih prenočiščih po ceni 3.500sit na osebo z zajtrkom!

Če se odločite tudi za spanje se prijavite da naredimo še seznam zaspancev!

PS: zjasnit se moramo še glede muzke!

Spanje!

1 Gregs 1/2

2 Gregs 2/2

3 Jasa

4 bmw

5 Roni

6 Manuela rezervirala

7 Fifty Manuela!

A je kdo za kako juhco okoli ene ure ali pa kaj podobnega (golaž,jota?)! Mislim da bi bilo kar fajn da se malo streznimo kao uro pred odhodom domov s kako hrano!

Prinesite s seboj CD

Oglejte si, kje bo PFS: http://www.pizzeria-gostilna-planinka.s5.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mam s tem že nekaj izkušen.... (vreme je zagotovleno :twisted: )......... pa, da sm zadnč to že Perli oblubla, da bom nardila (dolg iz enga druzga vica! :oops: ), pa da mamo že oštarijo rezervirano... bom to jest nardila! :wink:

Motosvetov Pust bo tokrat že tradicjonalno prvo soboto po pustu...... :lol:

torej 8. marca.... (ja, vem, da je dela prost dan za ženske!) :twisted:

pa čist novo lokacijo mamo... tokrat gremo prot Logarski.. hm :!: ...... vedno najdem kako dolino :idea: ..... pa kjer mobiji ne vlečejo več......... pravzaprav bo to v centru Ljubnega....... picerija Planinka............ jedl bomo pice.... šef je Tomi....... motorist...... :D :D :D

aja...... tist k bo šu pa mem Trojan, naj pa kak krof prnese....... 8)

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shittttttttt, pri meni vprasaj nardit. Mogoce bom na travmi.  

tchmrk DTW :cry:

Ne bodi žalosten! Dobil boš weekend izhod kot jaz zato se ne sekiraj! če ne boš sam zrihtal bom pa jaz lobiral ki imam že daljši staž!

Seveda se pa ne strinjat z opercijo katero ti bodo izvedli 7.3. prestavi jo na 9.3.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI !!!

A zdej boš pa še zlo glasen in se bomo moral zlo lepo obnašat, da bomo MOGOČE videl plakat kdo gre in kdo ne ????

Hanzi banzi, ne ga zdej SRAT pa dej prosim plakat spet gor !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glasba?

Živa al MP3! Baje gor nima kakih hudih zvočnikov tako da bi za praktično vse poskrbet sami! Če gremo na svojo bi po mojem mnenju moral imet vsaj tud en mikrofon še zraven! Kakšno muzko bomo poslušal pa predlagam glasbene želje! Seveda če tukaj kdo tako močen da ima veliko štikelcov, oziroma muzka iz naših CD prinešenih na FS! Enkrat je udi nekaj govoril pa še kdo bi se našel! Za začetek vsakemu ustreči maximalno dve glasbeni želji da pridemo vsi na vrsto oziroma da naredimo referendum za vrsto, stil , glasbe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki iščete podatke v zvezi s PFS si oglejte moj popravljeni prvi post na prvi strani! Nejasnosti, pojasnila in prijave pa pišite tukaj! Desmo vidva sta prijavljena manuela koliko postelj rezerviraš :? itd tukaj dalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa eno čisto resno vprašanje:

Ali se res mislite namaškarati. Meni osebno se zdi malo mimo, da bi se šemila 1 teden po pustu, sedaj me pa zanima še vaše mnenje. Kako je bilo lansko leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa eno čisto resno vprašanje:

Kako je bilo lansko leto?

Lepo smo se našemili, eni so že našemljeni tja pršli, drugi smo se pa tam po raznih hladilnicah. Skratka, mislim, da so nekje fotke, pa poglej, če ne verjameš 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa eno čisto resno vprašanje:

Ali se res mislite namaškarati. Meni osebno se zdi malo mimo, da bi se šemila 1 teden po pustu, sedaj me pa zanima še vaše mnenje. Kako je bilo lansko leto?

prineseš s sabo, pa se tam došemiš :wink: ...lani so bli nekateri prav korajžni, so hodli našemljeni celo tankat 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa eno čisto resno vprašanje:

Kako je bilo lansko leto?

Lepo smo se našemili, eni so že našemljeni tja pršli, drugi smo se pa tam po raznih hladilnicah. Skratka, mislim, da so nekje fotke, pa poglej, če ne verjameš 8)

Fotke: :arrow: http://www.motosvet.com/motogalerije.php?m...03&id=FS8&off=0

Hehhee sem se nasmejal... :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud štejete za spanje... pa ne zato, da bi spala.... zajtrk hočem! :lol:

BTW: kr se muske tiče: dejmo met vsaj kake cedejke sabo, a?!

sej neki od radja pa je gor :!:

ka pa kaka kitara? a na MS nima anben ritma? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIMOGREDE: slucajno se mi je metla zataknila, pa je malo pobrisala tudi tukaj... da je bolj pregledno... :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIMOGREDE: slucajno se mi je metla zataknila, pa je malo pobrisala tudi tukaj... da je bolj pregledno... :wink: 8)

Saj je prav da se ti je metla zataknila sam očitno se ti je tud smetišnica na koncu in nisi vrgel v pravi kontejner! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa iz tistega kontejnerja veselo prebiral :oops: , pa so med 10. in 11. stranjo smetarji prišli... :shock: "Tema ne obstaja"... :cry:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK a za muziko kake mp3 sabo prinesem? kake glasbene želje da mi olajšate izbor in mi ne bo treba 20 GB pečt na CD-je :twisted: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK a za muziko kake mp3 sabo prinesem? kake glasbene želje da mi olajšate izbor in mi ne bo treba 20 GB pečt na CD-je :twisted: :?:

Lahko prineseš kake mp3 kake evergreene mogoče! Pa ne mislim 100 letov stare ampak saj veš! Tam nekam do 30 let stare bi še šlo več pa ne! Sicer me bodo nekateri :shock: :? :evil: ampak predlagajte svoje!

pervy samo premisli kako bomo MP3 spravili na zvočnike preko kakega običnega stolpa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIMOGREDE: slucajno se mi je metla zataknila, pa je malo pobrisala tudi tukaj... da je bolj pregledno... :wink: 8)

Saj je prav da se ti je metla zataknila sam očitno se ti je tud smetišnica na koncu in nisi vrgel v pravi kontejner! :wink:

To sem pa opazil, ker sem gledal, kje je v nasem forumu, pa nikjer... :shock:

No, glavno, da si zbrisal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIMOGREDE: slucajno se mi je metla zataknila, pa je malo pobrisala tudi tukaj... da je bolj pregledno... :wink: 8)

Saj je prav da se ti je metla zataknila sam očitno se ti je tud smetišnica na koncu in nisi vrgel v pravi kontejner! :wink:

To sem pa opazil, ker sem gledal, kje je v nasem forumu, pa nikjer... :shock:

No, glavno, da si zbrisal... :D

saj nisem jaz ker nimam metle od avtomobilov! :roll:

No kdorkol je že :? hvala mu pa tele najine klobasarije tud lahko recimo juri proti večeru :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK a za muziko kake mp3 sabo prinesem? kake glasbene želje da mi olajšate izbor in mi ne bo treba 20 GB pečt na CD-je :twisted: :?:

Lahko prineseš kake mp3 kake evergreene mogoče! Pa ne mislim 100 letov stare ampak saj veš! Tam nekam do 30 let stare bi še šlo več pa ne! Sicer me bodo nekateri :shock: :? :evil: ampak predlagajte svoje!

pervy samo premisli kako bomo MP3 spravili na zvočnike preko kakega običnega stolpa :?

hm. 50. in 60. leta mam neke kompilacije na cd-jih. 70-80 BLJAK. pol pa predvsem rock. no pa še kaki sinatra bi se našel, franki je pač zakon 8)

bi pa blo fajn če bi nekdo prinesel mp3 player na cd-je, pa ga priklopimo na stolp. v skrajni sili lahko laptopa priklopimo na stolp ampak pri takih pijancih je to rizkantno. :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana druščina,

pa greste to že z dvokolesniki na sonček ali še po štirih?

Pa mejte se fajn!

Čau.

Ja čudnega ne bi bilo nič če bo lepo vreme in bi se kdo z motorjem pripeljal 8) Ampak mislim da bo vseeno večina z avtom! Če prideš z motorjem si avtomatsko maškara! seveda moraš biti v popolni opremi! :lol:

Sicer pa oglejte si prvi topic je mal spremenjen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!