Skoči na vsebino

Pustno FS 2003


Priporočene objave

eheheheheh..... superca,pa ne more BMW cele role vrec za smeti porabiti..... bo mama huda. :P :twisted: :lol: :wink: 8)

a voham klele kanček zlobe,a?...bom vrnil,brez skrbi....z obrestmi :twisted: ...v obliki palačink seveda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neee-ee-e-e ....vejzda nee..... si ne upam.... sem samo opozoril na fakt,da preden najdes pravo masko bi pac porabil celo rolo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neee-ee-e-e ....vejzda nee..... si ne upam.... sem samo opozoril na fakt,da preden najdes pravo masko bi pac porabil celo rolo. :lol:

definitivno voham zlobo.........bova to predebatirala ob palačinkah,ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mercy........have mercy with a poor sod without a registered bike .............at the moment. :mrgreen:

palacinke ......valda! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...palacinke ......valda! :P

Mljami... 8)

A to polnjene z marmelado :roll: :oops: :D :?: :idea: :arrow: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a voham klele kanček zlobe,a?...bo bmw vrnil, :twisted: brez skrbi....z obrestmi ...v obliki palačink seveda.... 8) 8) 8) :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mljami... 8)

A to polnjene z marmelado :roll: :oops: :D :?: :idea: :arrow: 8) :D

Ne, z drekom in prelite s starim motornim oljem :twisted: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je hanzi? tole ti ni vsec,tisto prazno nabijanje prej (3 strani) je pa ok?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma briga me! Lahko pa še jaz naredim si svojo recimo kar 5 stran(tole ) pa se midva mal podj...... :twisted: :oops: :? :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz vrečk za smeti se po meri da na hitro narediti marsikaj (saj poznaš tisto reklamo, vrečke Piskar TUDI ZA SMETI :wink: ). Vrvica in lepilni trak, pa si narediš ogrinjalo za čarovnika. Ali pa narediš vrečki za smeti luknje za glavo in roke, na vrečko pa prilepiš karkoli (kašen dober napis), za čebelico rumen trak, za pikapolonico rdeče pike. Ti zadnji dve ideji ti mogoče nista všeč, je pa zelo enostavno narediti tipalke. Na trak oz. obroč za lase pritrdiš vezice (tiste, ki jih eni uporabljajo, da kabli lepo skup držijo, drugi pri vezanju trte, ...), na njih pa pink-ponk žogice (rezultat vidiš v sedanjem mojem avatarju).

Tako sedaj ne boš mogel reči. da nisi imel "ideje za po meri".

Pa lepo se imejte :P 8) :wink: !!!

Superca, a si že slučajno premišljevala kaj v tej smeri, da bi vodila kako TV oddajo v smislu "USTVARJAJMO SKUPAJ" :lol: 8) :lol: :twisted:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, Ice... MMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!

Jutri na PFS spijeta eno pivce, pa bo... ali pa dve.. ce bo Ice prisel, drugace bo pa Hanzi se vse njegove pircke spil.... :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym,dobro da ne ves........ :P :lol:

Marsikaj ne vem, ampak, prosim, česa tukaj ne vem in je povrh dobro zame? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!