Skoči na vsebino

Parkiranje, kopanje na slovenski obali


Besni

Priporočene objave

Pozdravljeni

 

Na žalost nisem primorec, ki bi poznal našo obalo do potankosti in vse njene skrite kotičke. Zato sprašujem vse ki to malo bolje poznate:

 

Kje se da na naši slovenski obali parkirati OB MORJU in se namočit za kratek čas. Seveda, ne da bi te pri tem preganjali policaji, mestni redarji in naključno mimoidoči, češ da preganjaš ptiče, voziš po privat zemlji, mečkaš travo ipd. Prosim če se lokacijo označi na zemljevidu.

 

lp Besni

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se kopal v Izoli na plaži. Ni ravno legalno ampak če si dosti spostljiv do ostalih ti nihče nič noče. Kup mulckov se tam vozi z mopedi če uletijo kaksni redarji pa ne vem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Na žalost nisem primorec, ki bi poznal našo obalo do potankosti in vse njene skrite kotičke. Zato sprašujem vse ki to malo bolje poznate:

 

Kje se da na naši slovenski obali parkirati OB MORJU in se namočit za kratek čas. Seveda, ne da bi te pri tem preganjali policaji, mestni redarji in naključno mimoidoči, češ da preganjaš ptiče, voziš po privat zemlji, mečkaš travo ipd. Prosim če se lokacijo označi na zemljevidu.

 

lp Besni

pozdravljen. jaz se hodim kopat v izolo. ob pomilu do konca, kjer je parkirišče. Motor parkiram pri zadnji hišici, kjer je ribarnica, med količko. V pogovoru z redarji. TU ne komplicirajo.  Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strunjan,mal naprel od hotela Svoboda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,prijatelji motoristi iz notranjosti Slovenije,kje se lahko za kratek čas vržete v morje in da imate motor čim bližje:

-relacija Koper-Izola ali obratno,je par odsekov,kjer se da parkirat motor,pa še prometa je ful manj,odkar so predor odprli,tako,da ni tako nevarno prečkat cesto

-lokacija malo naprej od Žusterne(na Moletu),pred tablo,kjer se konča oznaka konec Kopra

-Izola(Avtokamp Jadranka,pri bivši ladjedelnici,tam je motor vam najbližje,Pod Belvederjem pobirajo parkirnino tudi za motorje naši pohlepni občinarji:P)

-kar se pa tiče od Izole naprej,v Strunjanu bi se dalo parkirat motor blizu plaže,ne vem pa če je plačljivo za motorje:P

-Portorož so smeti tako ali drugače,mogoče plaža med avtokampom Lucija in Sečo(gostilna pri Ribiču),nekoč je tam bila divja plaža,zdaj pa je polno skysurferjev,pa fitneserjev na prostem,motor pa bi se dalo parkirat s strani gostilne pri Ribiču,pot do tam je tista,ki pelje v Soline

-aja,mal naprej od Valdoltre,ne vem,če je 100m,zaviješ levo in je tipo"študentska plaža,lokalček s hrano in pijačo,tudi blizu morja in s placom za motor

-potem pa že zmanjka slovenske obale:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,prijatelji motoristi iz notranjosti Slovenije,kje se lahko za kratek čas vržete v morje in da imate motor čim bližje:

-relacija Koper-Izola ali obratno,je par odsekov,kjer se da parkirat motor,pa še prometa je ful manj,odkar so predor odprli,tako,da ni tako nevarno prečkat cesto

-lokacija malo naprej od Žusterne(na Moletu),pred tablo,kjer se konča oznaka konec Kopra

-Izola(Avtokamp Jadranka,pri bivši ladjedelnici,tam je motor vam najbližje,Pod Belvederjem pobirajo parkirnino tudi za motorje naši pohlepni občinarji:P)

-kar se pa tiče od Izole naprej,v Strunjanu bi se dalo parkirat motor blizu plaže,ne vem pa če je plačljivo za motorje:P

-Portorož so smeti tako ali drugače,mogoče plaža med avtokampom Lucija in Sečo(gostilna pri Ribiču),nekoč je tam bila divja plaža,zdaj pa je polno skysurferjev,pa fitneserjev na prostem,motor pa bi se dalo parkirat s strani gostilne pri Ribiču,pot do tam je tista,ki pelje v Soline

-aja,mal naprej od Valdoltre,ne vem,če je 100m,zaviješ levo in je tipo"študentska plaža,lokalček s hrano in pijačo,tudi blizu morja in s placom za motor

-potem pa že zmanjka slovenske obale:P

v Strunjanu se lahko skoraj da na plaži parkiraš... za đabe :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Piran kar mimo rampe, skozi celo mesto, do lokalov proti Punti. Tam lahko na levi strani parkiraš prav kjer hočeš. Nihče ne teži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Savudrija, ob svetilniku. Ni bistveno dlje od nase obale, Moped parkiras v sencki pod borovci pa tudi zase najdes dovolj prostora v senci - je lazje potem vozit nazaj. Aja, pa v kampu se lepo stusiras, da se ne oblacis "na slano". Pa gostilna je tudi tam, ce se oglasi zelodcek. Prakticiram skoraj vsak vikend.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Hvala, sem že gledal to temo...ampak mene ne zanima tolk Hrvaška. Že sam Krk ma 3x tolk plaže kot cela Slovenija, ampak ga vsi poznamo. Vsi poznamo Mali Lošinj, Rab, Pag, poznamo vsak kamp in bufet od Umaga do Pule, eni majo Jadranko v malem prstu. Jebiga za slovensko obalo sm pa lolek, priznam. Portorož, mestna plaža, Simonov zaliv, zdravilišče Strunjan, pol se pa neha pr men, na žalost...pa verjamem da pri večini ni dost drugač. Zato hvala lepa vsem še enkrat za odgovore, bom poskusil še letos vsak predlog počekirat.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bom v tejle temi vprašal, ker ne najdem bolj primerne.

Morda kdo ve oz. lahko priporoči kakšno prenočišče na slovenski obali oz. v slovenski Istri? Ne kakšnega luksuznega hotela, enostavne in cenovno ugodne variante me zanimajo. Po možnosti ne v starih mestnih jedrih Kopra, Izole ali Pirana, ker tam je verjetno problem s parkiranjem.

Hostle na naši obali sem že tudi našel, imajo nekateri cene kot da smo v Las Vegasu :)

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, izibajker pravi:

Bom v tejle temi vprašal, ker ne najdem bolj primerne.

Morda kdo ve oz. lahko priporoči kakšno prenočišče na slovenski obali oz. v slovenski Istri? Ne kakšnega luksuznega hotela, enostavne in cenovno ugodne variante me zanimajo. Po možnosti ne v starih mestnih jedrih Kopra, Izole ali Pirana, ker tam je verjetno problem s parkiranjem.

Hostle na naši obali sem že tudi našel, imajo nekateri cene kot da smo v Las Vegasu :)

kot je blo že velikokrat rečeno booking.com pa boš najdu. :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

kot je blo že velikokrat rečeno booking.com pa boš najdu. :book:

Ma ja, saj res. Zakaj pa imamo inter pa net...:)

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
Ob 10. 10. 2020 ob 10:26, ligenjček pravi:

če se greste kopat, kam date kombinezon? :hmm:

Ključavnico za kolo, pa ga prikleneš na motor (vtakneš skozi rokav in hlačnico) ni najbolj zanesljivo ampak še vedno bolje kot da ti leži na plaži.

lp

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!