Skoči na vsebino

JEZERSKO (avstrijska stran)


Priporočene objave

Zame ena od lepših cest,ki nudi obilo zabave in je relativno varna.

 

lep vožnja cene, nč čez črto, tud unle z dučejem ga kr lepo krivi !

 

enkrat momo it skup ker jest al nebo al notranji žep al pa sploh ne užgem te kamere na jezerskem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 se strinjam, noben še ni plo supermotona, pametni pa vsi ... ko pa gledam na jezerskem jih pa večina z čoperji in kvazi naked bikam vozi 3/4 cajta po nasprotnem paso da lahko lpo ujamejo ovinek (poglejte si na posnetko 3:23 nekega šilinga z potovalno endruo kk je seko nepregledne ovinke in to že cel cajt na jezerskem, da smo ga na koncu ustavli pa smo se celo skregali), wtf ppl, samo objavo sm posnetek, pa same kritike ... cirkusanti, objestneži, pa nvm ka še vse .. sploh vete v čem je bistvo supermotona ... FUN! če mate vi motorje za nedelske izlete me nč ne moti, sam js ga nimam za panoramsko vožnjo ... pa še neki, grem stavit, da sm 100x bol odzivn pa okretnejši ko pa marsikeri penzjonist na drugem tipo motorja  :glare:

pa po nasprotnem pasu pelem samo če vidim da ni koga nasproti, ka misliš da čakam da bom šov čelnega u nekoga al ka*?*?*?*?*?*?!!!!!!!!!!

naj admin zaklene temo, ker je itak duplikat

uživite!

 

Hoče javno povedati, da imaš motor zato, da boš nekoga ogrožal oz. ubil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoče javno povedati, da imaš motor zato, da boš nekoga ogrožal oz. ubil?

pa ka ste eni res bedaki al ka? mislo sem pred ovinko da zapelem na nasprotni pas če je že treba, pa če je pregledn ovinek ...

drgač pa vozim supermoto že 8 leto predvsem zato ker čakam tebe in tebi podobne da te bom ogrožal in ubil .... wtf človek je s tabo narobe prebri če enkrat ka si napiso :fight2:

enim pa res ni več pomoči

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stezo se spravi, kamor tudi sodi Supermoto, al kaj že to je.

ne poznaš niti vrst motorjev, ti si legenda :OK:

supermoto-meme.jpg

HATERS GONNA HATE :kick-ass:

da ne bo pomote ... spoštujem vse vrste motorjev, vse vrste voznikov, sovražim pa tiste ki so najbolpametni na interneto ... :K

Popravljeno . Popravil Noiser69
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je čisto vseeno kaj voziš, ne pa tudi kako. Tudi policiji ni vseeno.

Zato se spravi v okolje, kjer boš lahko vozil objestno brez nevarnosti za druge udeležence v prometu.

Ne razumeš gornjih tabel v nemščini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

ena stara

 

 

... stari, dober sound ima tale tvoj Holcer ...   :P

 

... čeprav, tistle tvoj prjatu na GS-u pa ni glih kompatibilen za zraven ...  :kva2:

  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je čisto vseeno kaj voziš, ne pa tudi kako. Tudi policiji ni vseeno.

Zato se spravi v okolje, kjer boš lahko vozil objestno brez nevarnosti za druge udeležence v prometu.

Ne razumeš gornjih tabel v nemščini?

pojt še na rakitno, marijo reko, črni kal, kačje ride, pa še tam povej, da je nevarno vozit hitro in OBJESTNO, sploh SS sekciji, ki pridno leti 250+ ..... but, thats non of my business

hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo.

Ne vem, zakaj policija tam ne naredi resne kontrole in divjake spravi s ceste, zaplene motorna kolesa in k sodniku za prekrške.

A pri nas je bolj teksas, tiste ceste praviloma prinesejo le moto žrtve, ker drugega prometa tam veliko ni, zato se policiji očitno fučka. Postavi se tabla, katero motoristi razumejo, da je to oznaka za START :)

Zmigajo se samo, ko kakšnega sname, da pridejo poslikat.

Vozi se ti s svojim Supermoto in slajdaj s čevljem in uničij asfalt itd., a to ne sodi na civilno cesto, maš steze pa se tam nažigajte, maš prvenstvo, kaj ti brani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo.

Ne vem, zakaj policija tam ne naredi resne kontrole in divjake spravi s ceste, zaplene motorna kolesa in k sodniku za prekrške.

A pri nas je bolj teksas, tiste ceste praviloma prinesejo le moto žrtve, ker drugega prometa tam veliko ni, zato se policiji očitno fučka. Postavi se tabla, katero motoristi razumejo, da je to oznaka za START :)

Zmigajo se samo, ko kakšnega sname, da pridejo poslikat.

Vozi se ti s svojim Supermoto in slajdaj s čevljem in uničij asfalt itd., a to ne sodi na civilno cesto, maš steze pa se tam nažigajte, maš prvenstvo, kaj ti brani.

Pa tebe bi mogli izvolit za predsednika res

Vse motorje s ceste ker z slajdanjem uničujemo asfalt, al si mislo s tem ko dam škorenj na tleh ?!?!? Da te podučim, škorn je vedno 2 cm nad tlehmi, če te zanese se dotakne asfalta, stručko :OK: (vsaj tak je moj stil vožnje) .... res svaka čast, ti si že tk pametn, da sploh nevem zka maš motor  :004 

one love ppl

PS: nehi(ma) zdj smetit temo z raznimi inšturkcijami in nasveti, ker to ne spada sm

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer si je zihr tist drek kupu, ki ga reklamirajo med motogp, nek sencnik..... :lol1:  Zarad takih topshit laufa.... :D  Nato pa te poducuje o neki voznji, ko sploh ne ve o cem se gre.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Noiser69.. Zanima me kaj si pričakoval od ljudi ko si tukaj odprl temo o jezerskem in v njej predstavil divjo noro vožnjo?

Če spremljaš forum, bi lahko ugotovil da ni za vse beli kruh beli....

Kar se tiče pa izkušenj pa treningov, ti verjamem da obvladaš..., a če pogledaš malo širše, v tekmovalni rang.

Pedrosa, Lorenzo, The doctor, Cructhlow in navsezadnje MM, tud obladajo motorje v pikico.... Pa jih na stezi zmanjka, včasih jih vrže kot da bi pihnil. To je tisto kar ti hočejo ljudje na cesti dopovedat. Ko boš koga z sabo odnesel je lahko prepozno.

Varno na cesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte bit vsi neki angelcki zdej.....

... kakšni angelčki neki ... ???

... taki pač smo ... :)

... res pa je, da včasih mejimo že na kič ... :) :) :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadne cajte spremal forum bol slabo, priznam :blush:
drgač pa grem po vsej verjetnosti iz ceste (oz ne čisto) konc sezone, nakup exc-ja konvertiranga v SM za čez poletje, enduro pa za kondicijo pred/konc sezone ...
če bi finance omogočale in bi mel dirkališče nekje pred nosom, sploh ne bi poštudiral na cesto, žal pa me to "prisili" oz drži na cesti.
mam pa vlko željo pelat vsaj eno dirko SM prvenstva, upam da se to zgodi v roku 2 let :music4:
dokler pa nedelski parkplaci pred praznim trgovinam ....

PS: ko bo prilika se posnamemo pa objavim posnetek iz parkplaca, vožnja po zadni, predni, drsenje v ovinek itd

peace

še neki iz arhiva, ni lih jezersko, je pa vadbena površina:)

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a na konc "vadbene površine" ti je pa "sovadbenik" prpelu nasprot z avtom?

Sicer pa, lepo ga v vagi držiš ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadne cajte spremal forum bol slabo, priznam :blush:

drgač pa grem po vsej verjetnosti iz ceste (oz ne čisto) konc sezone, nakup exc-ja konvertiranga v SM za čez poletje, enduro pa za kondicijo pred/konc sezone ...

če bi finance omogočale in bi mel dirkališče nekje pred nosom, sploh ne bi poštudiral na cesto, žal pa me to "prisili" oz drži na cesti.

mam pa vlko željo pelat vsaj eno dirko SM prvenstva, upam da se to zgodi v roku 2 let :music4:

dokler pa nedelski parkplaci pred praznim trgovinam ....

PS: ko bo prilika se posnamemo pa objavim posnetek iz parkplaca, vožnja po zadni, predni, drsenje v ovinek itd

peace

še neki iz arhiva, ni lih jezersko, je pa vadbena površina:)

 

Ne rabis cakat 2 leti, lahko konec avgusta odpeljes dirko na vranskem v sklopu amaterskega prvenstva.

 

http://supermoto.si/index.php?option=com_content&task=view&id=1026&Itemid=2

 

PRAVILNIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes zjutraj na Jezerskem. Nazadanje sem bil tam pred 7 leti ko sem še imel 125 ccm motor. Meni osebno tale odsek ne deluje nekaj vreden nažiganja, ker se po danes videnem hitro lahko zgodi pizd..... Polno kolesarjev, ki vozijo vštric in se ne umaknejo niti avtomobilom niti motoristom (kje so zdaj policaji?), polno avtobusov, ki v ovinku vozijo po tvojem pasu (upam da ne bo kdaj kakšen motorist ravno v takem trenutku prisekal na polno po kolenu itd.. ) V glavnem ne bom moraliziral ampak pazite in bodite previdni.

Sem bil pa danes prvič v gostilni spodaj pri jezeru na Slo strani in je res tam fajn prostor ter tudi dosti mašinc za videt :)

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!