Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Billibob
      Luka66 je upravičeno reklamiral  skoraj novi čeladi  in vi gospod repsol zdaj to  primerjate z reklamacijo izrabljenih copat in trenirko ?  Halo???
    • radko5
    • DAMI34
      To je težka odločitev. Če se počutiš kul v tekstilu imaš mogoče večji razpon, sploh z oblačili, ki imajo 3 leyerje (to uoporabljam pozimi), pri usnju malce manj ..cca 2, če vržeš v hladnem obdobju dežkota čez.  jaz osebno in to velja samo zame, ni nujno da drugim ustreza, se počutim komot in fajn samo v usnju, ker mi paše oprijeta oprema. Lahko tudi potrdim, da usnje komot prenese drsanje po asfaltu tudi do 20m brez omembe vredne škode, al pa kak karambol  s poletom. ps. definitvno se svetla barva manj segreva kot temna, se pa prej vidi umazanija  
    • DAMI34
      Sem bil priden med operacijo in to med lokalno narkozo. Poškodovane imam blazinice in se zadeva že dolgo vleče. Upam da ni rak  čakam izvid. Zdej imam pa nogavičko in spet šibam kot raketka. ps. tisto rdeče na desni strani je dildo..no sveča v obliki falusa moja 2 ta stara mata čuden smisel za humor
    • Fadil
      Sveti Petar i Šef su se dogovorili da će u budućnosti primati samo slučajeve koji su umrli spektakularnom smrću... Nakon nekog vremena kuca netko na Nebeskim Vratima... Sveti Petar: - PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUčAJEVE! Pokojnik: - Slušaj moju priču! Oduvijek sam mislio da me žena vara. Tako sam otišao tri sata ranije s posla, trčim ko lud 11 katova do stana, otvaram vrata, pretražujem cijeli stan, a na balkonu nađem tipa kako gol golcat visi s vanjske strane balkona i drži se za ogradu. Nato uzimam čekić i udaram tom kretenu svom snagom po prstima. On pada na grm koji ga nježno dočeka. Govno! Ja natrag u kuhinju, uzimam kompletan frižider i bacam ga preko balkona... PUN POGODAK! Napokon je kreten sređen, a meni su taj napor i uzbuđenje donijeli infarkt i evo me kod Tebe! - U redu... - kaže Petar. - Možeš ući. Kratko nakon toga ponovno se začuje kucanje na Vratima: - PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUČAJEVE! - kaže Sveti Petar. - Nema problema! - kaže pokojnik. Radio sam, kao i svaki dan, svoje jutarnje tjelovježbe na balkonu. Spotaknem se na vazu s cvijećem i padnem preko ograde, ali se u zadnji čas uspijevam uhvatiti za ogradu balkona stana ispod svoga... - Bože, kakva sreća! - pomislih. Nato iznenada dolazi neki idiot i udara čekićem po mojim prstima, ja padam i, nasreću, dočeka me mekan grm te pomislim: ' Ovo je ludo, već drugi put preživjeh!' Pogledam prema gore i tad me pogodi ovaj blesavi frižider! - Dobro, možeš ući u Raj. - odgovori Sveti Petar. Tada ponovno netko pokuca na Nebeska Vrata: - PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUČAJEVE! - reče Sveti Petar. - Nema problema! - kaže pokojnik. - Sjedim ja nakon dobrog seksa gol u frižideru... - To je dovoljno! - prekine ga Sveti Petar. - Uđi!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!