Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      sedež je zaradi drugačnega sedenja (naravnega) v rangu 840, a imajo znižanega na 820 konjev ima malo, le 120, so jih omejili, da ni prenevarno, da še lepše vleče teža pa bo kar 250 v glavnem, ni zate...  
    • RobiRoberto
      NE bo držaLO
    • izibajker
      Pa sej je blo že en kup cifer u tejle temi nanizanih, bo menda ja znal eno tabelco skup potegnit... Pa še ena anekdota, ko smo že pri cifrah. Pred leti sva se z mojo drago na tržnici v Lj med drugim ustavila še pred štantom z začimbami. Branjevka, simpatična mamca preko 80, je imela veliko ponudbo. Tako v večjih žaklovinastih vrečah, kot tudi v manjših pakungah. Gledam in primerjam cene, ter jo povprašam. Gospa, kako to, da je tako velika razlika (nekajkratna) med isto začimbo, če je pakirana na en ali drugi način. Pa mi mrtvo hladna odgovori. Sine, to je tako kot z babami v kupleraju, dražje je boljše je. Nakar ji odvrnem. Ja, ampak se jih najde tudi veliko, ki zastonj dajo. 
    • maus
      saj sem tudi originalni link pogledu  
    • Ris
      Zgoraj je link do Akrapovič strani, ne men niso jasne št. Spoštovanje do Akrapoviča, ampak mene ne prepriča. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!