Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. ciciban

ciciban

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      to sploh ni slabo in v kontroliranem okolju mnogo bolj varno in lažje izvedljivo kot samoizolacija v kakem malem stanovanju. Vendar, po mojem mnenju zamujajo.
    • maus
      OVaj .. kako da kažem... res imAŠ
    • mladench
      Metropola   
    • thumper
      ma naj zaštartajo konc oktobra  da se mi prej u miru mal pelemo potem pa mrzle timske dni preživimo pred tv-jem..
    • DAMI34
      komentiral sem komentar, da človek opisuje situacijo kot rumeni tisk. Moj pogled na samo situacijo in ob tem kar zaznam (vsesplošna panika, ki jo še dodatno podpihujejo mediji) je mogoče drugačna od tvoje. Vem kaj pomeni respirator, žena dela v zdravstvu. Mogoče kar nekaj vem okrog tega, ker sledim situaciji in kaj bodo/ne bodo delali in kdaj bodo začeli, saj če stoji ostalo zdravstvo ni ravno zdravo. O ogrožanju drugih: sosedova mularija, mi četudi je kontaminirana ne more škoditi, ker nimam kontaktov z njo. In še 1x nisem proti samozaščiti, je pa občutno premalo in prepozno bilo narejeno na zaščiti domov za ostarele. In veliko preveč političnih rošad, zamenjav, okoriščanj, zaletavosti. In ja tudi jaz upam, da bo kmalu tega konec. Do takrat bom pa delal, dokler bo delo in pazil nase in na druge, kolikor je pač možnosti.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!