Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Roger G. Jagger
      🖤
    • AlesD
      Se povsem strinjam s tabo. Usnje je bolj varno. Mi je že rešilo kožo 😓 Sedaj sem bolj umirjen drajver, tekstil pa mi ustreza predvsem za vse letne čase. V hladnem vremenu dodajam sloje po potrebi, v vročini koristim prezračevalne žepe ki jih imata tako jakna kot hlače. plus tekstila je še to da ima več žepov (dokumenti, denarnica, telefon,...). Nagibam se za GORE TEX material ..moram raziskat kaj trg ponuja.
    • Billibob
      Luka66 je upravičeno reklamiral  skoraj novi čeladi  in vi gospod repsol zdaj to  primerjate z reklamacijo izrabljenih copat in trenirko ?  Halo???
    • radko5
    • DAMI34
      To je težka odločitev. Če se počutiš kul v tekstilu imaš mogoče večji razpon, sploh z oblačili, ki imajo 3 leyerje (to uoporabljam pozimi), pri usnju malce manj ..cca 2, če vržeš v hladnem obdobju dežkota čez.  jaz osebno in to velja samo zame, ni nujno da drugim ustreza, se počutim komot in fajn samo v usnju, ker mi paše oprijeta oprema. Lahko tudi potrdim, da usnje komot prenese drsanje po asfaltu tudi do 20m brez omembe vredne škode, al pa kak karambol  s poletom. ps. definitvno se svetla barva manj segreva kot temna, se pa prej vidi umazanija  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!