Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ma se ne jezim, noooooo... saj vem, da je čudno smešno, kar se je zgodilo :P

Zdaj pa nehajva, ker bo Brrrm hud. Tega pa nočem. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud ne bo zato, ker se pogovarjata, :)

ampak ZATO, ker se brez zveze quotirata. :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdaj jeziš? :o

Se ti zdi da je na forumu profesor Baltazar prijavljen, da bi ti lahko za tak primer kakšen pameten nasvet dal? :unsure: ;)  :D

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ma se ne jezim, noooooo... saj vem, da je čudno smešno, kar se je zgodilo :P

Zdaj pa nehajva, ker bo Brrrm hud. Tega pa nočem. B)

Zakaj bo Brrrm hud. A je on ključ zlomu ? :blink:

Sicer pa stvari za ženske niso v kufru.

Jih imajo moški poleg kufra. :rolleyes:

NI treba bit Baltazar da en pameten nasvet daš. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI treba bit Baltazar da en pameten nasvet daš. B)

Ups, pa res. Nate sem pa pozabil (samo začasno seveda). ;) :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, profesor Rantazar :wub: za pameten nasvet, ki ga imaš vedno pri roki. :)

Hvala, Brrrm, da nisi hud. :) Obljubim, da ne bom več brezveze quotirala. :(

Lej me, sem se že poboljšala. :)

Zdaj pa nazaj k opremi. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, profesor Rantazar :wub: za pameten nasvet, ki ga imaš vedno pri roki. :)

Sam tolk, da se ti zahvalim za pohvalo in vroče misli. :D :P

Pol pa spet k temi. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je Brrrm kupil dve leti nazaj zadnji centralni kovček za Gilerco. :)

Tam nekje pozimi.

In je zadevščino namestil, kot se šika in opravil preskusno vožnjo in bil zadovoljen. :) :)

In zadovoljstvo je trajalo mesec ali dva, pa še zimski čas je bil, dokler se ni spomnil, da bi kovček snel. B)

Ampak, snameš ga pa brez ključa ne. :o

In ključa nikjer. Tisti dan, ko sem zadevo namestil, ključa nisem takoj obesil k zagonskim ključem za motor in zadeva je izginila. B) :angry:

Preiskal vse, možno in nemožno in po mesecu dni obupal. :(

Šel k mojstru za ključe in ta mi je za tam nekje 4000 tolarjev, se mi zdi, kovček odprl in naredil novi ključ. :)

Niso minili trije tedni, ko je Brrrm pospravljal zimske zadeve in v žepu zimskih prekohlač za preko usnja našel pogrešana ključka :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, naš je pa naramance od tank torbe Givi zgubu (so ble take za prpet), pa me zanima, če se da to kje posebej kupt, al bo treba doma mau (al pa dosti :( ) improvizirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce ma kdo doma saddle-bags ki jih uporablja tudi s sopotnikom, mal razmislam da bi bil moj nasledn motor ss pa je ful ovira k nimas kam prtlage dat ...ker ne nameravam dat caseracka gor za en teden v letu, sploh pa ne na ss, moja pa noce it sama u avtu namorje jest pa bi ravn furu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene zanima cist konkretna zadeva.

Kadar grem jaz na dopust je vedno premal placa.

V stranske kufre gredo oblacila in cevlji pa to, v gornji pa hrana pa za kuhat.

V glavnem zunaj ostane sotor + spalke + armaflex.

Jaz pa potem to z tavzent pajki na zgornji kufer namontiram.

In k bistvu zadeve. A je mozno dobit kaksno custom plosco za na top kufer al pa nekaj takega, ker je povrsina mojega top kufra zaokrozen (beri: ni ravno) in obstaja moznost, da zgubim sotor + spalke + arm... posledica tega mogoce se sebe.

Enkrat sem probal to namontirat pred top kufer (za hrbet sopotnika) pa je totalno neudobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima cist konkretna zadeva.

Kadar grem jaz na dopust je vedno premal placa.

V stranske kufre gredo oblacila in cevlji pa to, v gornji pa hrana pa za kuhat.

V glavnem zunaj ostane sotor + spalke + armaflex.

Jaz pa potem to z tavzent pajki na zgornji kufer namontiram.

In k bistvu zadeve. A je mozno dobit kaksno custom plosco za na top kufer al pa nekaj takega, ker je povrsina mojega top kufra zaokrozen (beri: ni ravno) in obstaja moznost, da zgubim sotor + spalke + arm... posledica tega mogoce se sebe.

Enkrat sem probal to namontirat pred top kufer (za hrbet sopotnika) pa je totalno neudobno.

Si mislu kej tazga:

NOSILEC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa dons gledu Fastbag in mi je zadeva ful vsec, pa se pase na moj motor k ata na mamo. Definitivno uvrscen na seznam zelja za bliznjo prihodnostl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Odločam se za nakup GIVI 21l bočnih kovčkov pa me zanima vaše njenje kako se kej obnesejo glede na to, da niso glih veliki :ph34r: . Naslednji 41l so pa preveliki... pol pride ven že avto :)

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Gilerci imam namontirana bočna kovčka Givi E21.

Popolnoma uporabna zadeva. Jasno, da to ni Givi 51 l, v katerega gresta dve čeladi ali pa usnjena jakna in hlače, vendar za drobnarije na potovanju ali pri vsakodnevnih vožnjah, ki naj bi ostale suhe, sta Givija E21 dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Gilerci imam namontirana bočna kovčka Givi E21.

Popolnoma uporabna zadeva. Jasno, da to ni Givi 51 l, v katerega gresta dve čeladi ali pa usnjena jakna in hlače, vendar za drobnarije na potovanju ali pri vsakodnevnih vožnjah, ki naj bi ostale suhe, sta Givija E21 dobra.

Recimo paket robčkov, tamponi in dva kondoma.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to, kar je zapisal RAN + še 41 litrov proste prostornine, za neuporabno drobnarijo, kot je dežni kombinezon, pa prva pomoč, pa kake kavbojke in superge, da lahko po prihodu na cilj poleti odložiš usnje itd.itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Odločam se za nakup GIVI 21l bočnih kovčkov pa me zanima vaše njenje kako se kej obnesejo glede na to, da niso glih veliki :ph34r: . Naslednji 41l so pa preveliki... pol pride ven že avto :)

Hvala.

Žal nisi napisal kakšen motorin voziš. Imaš pa teh stranskih kufrov kot smetja. Treba si je vzeti samo nekaj časa in obiskat specializirano moto trgovino, (ni nujno, da tujo ali pač) in stvar bo rešena. Poceni in dokaj dobre, nepremočljive in lepe oblike dobiš stranske torbe firme Moto-Detail, trdne tekstilne (2 kom. 140 Evr) ali pa plastične (2 kom 41L 120 Evr).

Givi in Kappa imata tega precej. Poglej še za firmo Shad pa Hepco & Becker in Krauser - K-wing system. Zraven moraš še računat na ogrodje. Če nisi daleč od meje se ti vsa zadeva izplača kupit v tujini.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj.

Vozim KLE tako da preveliki kufri mi ne pridejo v poštev. Verjetno bom vzel GIVI 21l za 100 eur - davek bi moglo bit kar vredu.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj.

Vozim KLE tako da preveliki kufri mi ne pridejo v poštev. Verjetno bom vzel GIVI 21l za 100 eur - davek bi moglo bit kar vredu.

Hvala.

Vprašaj v Moto Shop Pignolo v (stari) Gorici. Imajo rabljene, če ne želiš ravno zadnjega modela, ga lahko kar ugodno kupiš. Po mojem mnenju je enduro in cestni motor najlepši brez kovčka... torej je motor grd tudi z najlepšim (najdražjim) kovčkom... Narediš kompromis med funkcionalnostjo in estetiko, pa prišparaš cekine za kaj drugega.

Sicer pa 100 EUR ni ravno neka bajna cifra. Tudi nove kovčke imajo kar ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!