Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

quote:

quote:

KLIMBRA

Prijateljski nasvet......

KUPI SHAD....najcenejši,solidna kvaliteta.....predvsem pa kovinska plošča za pritrditev.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Kjer je pa zastopnik za tole stvar?

Lp

Rudolfo

Če se ne motim TC Motoshop na Vojkovi v Ljublani.Pišči na netu,ali pa pokliči po telefonu.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Givi Maxijo z alu plato (letnik 2000), noter ima poseben predalček za dokumente in elastičen križ, da se ti tudi samo ena čelada ne valja po kufru. Sistem odpiranja je mogoče malo kompliciran, ampak se mi zdi izdelek, ki bi ga lahko priporočal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo!

Če kdo kupuje kovček Givi, se mu splača zapeljat do stare Gorice v Pignolo moto shop. Pri komplettu wingrek (z žmigovci), povezave za motor, maxia 52 ter 2*stranski kovček 42l (odpiranje zgoraj in običajno) boste privarčevali kakšnih 50 000 SIT. Približno 500EUR bo potrebno odšteti (TC 150-160 000SIT, pa še na zalogi nimajo).

Kar se mojih izkušenj tiče je maxia 50 neverjetna stvar. Prevažala je tudi že okoli 20kg pri visokih hitrostih pa hvalabogu še ni odletela.

Pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam givi wingrack in vse tri kufre maxi. Veckrat sem ze vozil s hudo nabutanimi kufri, tudi zadel v kaj, se zvrnil na tla, vozil tja do 150 km/h in imel na vrhu zadnjega kovcka pripet se sotor in termarest, vozil po vukojebini z vso kramo in ker je bil klanc ni slo pocasi, tako da je bolj letelo po luftu ko po tleh, ... pa so vsi trije kovcki ostal lepo na svoje mestu, med tem ko je mene vmes gdaj tudi na tla skipalo

Poznam tudi dva popotnika, ki sta s prav taksnimi kufri prepotovala celoten daljni vzhod (dve leti) brez kakrsnih koli posledic.

In kot se je zgodilo suzukiju, izgleda da stvar lahko tudi dol pade!

Skratka jaz sem z givijem zadovoljen!!!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj podabu!!

Jaz sem svoj komplet kupil preko oglasoa, rabljeno za 80K sit, lansko leto!! Se splaca mal pocekirat in kaj takega ubost!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do sedaj givi maxia zdrzala tudi 200 km/h na AC....samo prijetno pa ni - motor rata spredaj izredno lahek.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj razrešil težavo z izgubljenimi ključi kovčka.

V CE mojster, ki izdela ključe po ključavnici.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Takih, ki delajo ključe se kr malo bojim :).

Kje pa se da dobiti nosilce za kovček,... sam imam ZZRja 250 in bi rad dal gor občasno GIVIjev kovček ene 46 literski ?

Kak nasvet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Takih, ki delajo ključe se kr malo bojim :).

Kje pa se da dobiti nosilce za kovček,... sam imam ZZRja 250 in bi rad dal gor občasno GIVIjev kovček ene 46 literski ?

Kak nasvet ?

Jaz imam 46 literska stranska. Samo če ti po pravici povem sem se nategnil ker sta previsoka, da bi bila stranska. Če že daješ zadaj potem si daj maxio. Gresta not lepo dve čeladi in še kaj. Odsvetujem 46 litrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj razmišljam v bistvu o 52l GIVIju. Samo ne vem kje naj staknem NOSILCE ?

Take, ki bodo lepo zgledali... pa ne mislim met stranskih kovčkov... ampak samo zadaj enega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilce najdeš v katalogih Hein Gericke (www.hein-gericke.com), Polo (www.polo-motorrad.de) ali Louis (www.louis.de)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Saj razmišljam v bistvu o 52l GIVIju. Samo ne vem kje naj staknem NOSILCE ?

Če rabiš samo ploščo, torej samo za zadnji kovček, imam eno višek.

Sporoči na mail! Po mojem je standardna...

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ene "nevidne" nosilce poglej www.mo-tech.de/

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A ima kdo platnene(kordura,itn.)bočne torbe?Kako se obnesejo,višje hitrosti,način pritrditve...

LP DAN

Ja sem jih ravno kupil (Givi T411 - www.givi.it). Cena mislim, da je bila 140 EUR, pri nas bi bile 38000 SIT. Izgledajo zelo v redu narejene. Pritdijo se z enim (srednjim) pasom pod sedežem in z dvema čez sedež (tako je uspelo namontirati pri mojem motorju). Poleg tega jih povežeš še z elastikami na spodnjem delu torb, tako da so pritrjene precej fiksno. Oblika je rahlo trikotna, tako da lepo sledijo kotu izpušnih loncev. Prostornina vsake je 20 l, če jih raztegnem pa 35 l.

Kako se obnašajo med vožnjo pa bom poročal po povratku iz Dubrovnika...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo hvala!

Sem na netu pregledal zadevo,moram priznati ,da je videt u redu,zanima me pa še ali se da kaj zaklenit!?

Nekje sem prebral,da ima Habat zdaj tudi Oxford program,a se komu kaj sanja o tem?

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam ortlieb-torbe (2x ca.20-30 l,www.ortlieb.de),so vodotesne (veckrat sprobano!) in pasejo tako na cruiser/chopper (VF750C) kot na tourerja (FJ1200) in sport-tourerja (bandit12).slaba stran: svinjsko drage.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zanima me pa še ali se da kaj zaklenit!?

Originalno ni nobenega sistema za zaklepanje. Sem pa že iskal ključavnice (obešanke-žabice) s katerimi bi se dalo zakleniti zadrgo. Našel sem primerno majhne, zataknilo se je le pri tem, da sem želel za dve ključavnici isti ključ, ta opcija pa je na voljo le pri večjih (45-50mm).

Zaenkrat tako nimam nič, če kdo ve za tako možnost naj mi pove. Iščem velikost ključavnic okoli 25mm, najraje pa bi imel kar tri z enakim ključem za odklepanje (še za tank torbo).

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred kratkim sem kupil 46l kovček GIVI,.. ker originalnega nosilca sploh ni... mi je YOGI svetoval, da univerzalni GIVIJev nosilec pomaga... a žal ne pomaga... brez žaganja rezanja švasanja ni variante da ga dobim gor... a vsega tega nočem početi... torej kak nasvet ??? Nosilca niti vrnit ne morem, ker nimam več računa, ki sem ga nekako izgubil...

A kdo na Štajerskem izdeluje nosilce ? Doma.. ?

Imam namreč ZZRja 250.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pred kratkim sem kupil 46l kovček GIVI,.. ker originalnega nosilca sploh ni... mi je YOGI svetoval, da univerzalni GIVIJev nosilec pomaga... a žal ne pomaga... brez žaganja rezanja švasanja ni variante da ga dobim gor... a vsega tega nočem početi... torej kak nasvet ??? Nosilca niti vrnit ne morem, ker nimam več računa, ki sem ga nekako izgubil...

A kdo na Štajerskem izdeluje nosilce ? Doma.. ?

Imam namreč ZZRja 250.

nesi ti Yogiju nazaj tisti nosilec pa ti bo 100% vrnil denar! verjemi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v oglasniku našla št. od nekoga, ki bi ti mogoče lahko pomagal, samo je z Vranskega. Telefon ti pošljem po mailu.

Drugače pa pojdi do Smodiša pri Grosupljem....

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smodiš bi rad motor mel tam 5 dni, kar me izredno moti. En dan bi še pristal kaj več pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve kakšne so kej cene teh kufrov v italiji... stranski predvsem?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!