Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

quote:

Iščem velikost ključavnic okoli 25mm, najraje pa bi imel kar tri z enakim ključem za odklepanje (še za tank torbo).

Yeah, našel (hint by Twix-thanks)!

V Bauhausu imajo male Abusove ključavnice pakirane po tri in se odklepajo z enakim ključem (priloženi so štirje).

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel ZZR-ja 250 pa sem tudi ze mel skoraj GIVI kufer v roki, ko sem ugotovil da niso pravi nosilci (oziroma jih GIVI 100% ne dela).

kasneje sem ugtovil, da obstajajo zelo podobni in po moji izkusnji zeeelloo kul kufri non-fango za motorje in celo nosilci so pasali brez predelav.

http://www.nonfango.it/eng/home.html

Meni so celo malo bolj vsec non-fango kot GIVI, ker so tisti GIVI, ki sem jih jaz videl odpirajo na polovici in ce imas malo bolj nalozen kufer ti kaj ven pade. Pri non-fango pa imajo pokrov bolj urejen in tudi ce imas nalozeno ti nic ven ne pade.

Sicer pa pravijo, da ima vsak clovek svoj okus.

quote:

Pred kratkim sem kupil 46l kovček GIVI,.. ker originalnega nosilca sploh ni... mi je YOGI svetoval, da univerzalni GIVIJev nosilec pomaga... a žal ne pomaga... brez žaganja rezanja švasanja ni variante da ga dobim gor... a vsega tega nočem početi... torej kak nasvet ??? Nosilca niti vrnit ne morem, ker nimam več računa, ki sem ga nekako izgubil...

A kdo na Štajerskem izdeluje nosilce ? Doma.. ?

Imam namreč ZZRja 250.

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj si me pa dobil, jaz sem sel v Trst po kufre in nosilce pred dvema letoma.

Drugace pa se mi zdi, da je sem videl ime zastopnika v letosnji izdaji Moto kataloga, ce ga ima kdo naj prosim pogleda in sporoci naslov zastopnika (mali oglas s slikico). Jaz sem sicer mel eno vizitko od slovenskega zastopnika, pa sem jo zgleda nekam zalozil.

quote:

Kje pa se da ropotijo Nonfango pri nas kupiti?

Brrrm

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW:

A je kdo kdaj slišal za SHAD top case ?

Jaz sem svojega kupil od Motomaniaca in ga takoj naslednji dan odpeljal na Sicilijo. Test je TopCase prestal brez problemov.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 11/05/2002 ob 00:00:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW:

A je kdo kdaj slišal za SHAD top case ?

Jaz sem svojega kupil od Motomaniaca in ga takoj naslednji dan odpeljal na Sicilijo. Test je TopCase prestal brez problemov.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 11/05/2002 ob 00:00:31

Shad prodaja TC moto shop(Vojkova), lansko leto ga je kupil frend namontiral na GSa in do sedaj je vse bp. Ampak mene osebno bi motilo to, da ga lahko zapreš brez ključa.

Prevečkrat sem dirkal za njim in ga opozarjal na odprt kufer.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Shad prodaja TC moto shop(Vojkova), lansko leto ga je kupil frend namontiral na GSa in do sedaj je vse bp. Ampak mene osebno bi motilo to, da ga lahko zapreš brez ključa.

Prevečkrat sem dirkal za njim in ga opozarjal na odprt kufer.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Hja meni se to ni v 4300km ni zgodilo, res pa da sem ga parkrat pustil odklenjenega, vendar brez posledic tudi po celodnevni vožnji.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nasel

Zastopnik za NonFango pri nas je:

CHORUM d.o.o.

Stefanova 13a

1000 Ljubljana

Tel.: 01 / 24-14-150

Fax.: 01 / 24-14-177

quote:

Kje pa se da ropotijo Nonfango pri nas kupiti?

Brrrm

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A pasejo aluminijasti kufri od BMW R1150GS Adventure na "navaden" BMW R1150GS model?

Popravil/a - Ice on 04/06/2002 10:17:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pašejo, pa še veliko lepši so od kašnih drugih aluminijastih škatel npr. TOURATECH. Baje jih je zelo težko dobit(dolga čakalna doba), cena pa okoli 210.000 SIT

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap.. cel komplet ja baje se drazji (800 eurotov za kovcke in nosilce, 350 pa se za topcase:(

ampak sekajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nove infote sem dobu direktr iz bmw centra... kufri baje ne pasejo , stanejo pa 82406,78 sit levi in 73252,30 sit desni...

pa tako sem se ze veselil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da to ne bo držalo. Stranski kovčki vem da pašejo, le za ALU topcase nisem prepričan, ker ima ADVENTURE malo spremenjen zadek. Mislim tudi, da potrebujejo aluminjasti BMW kovčki tudi druge nosilce(niso enaki kot za plastične kovčke)...

Več informacij o svojem motorju lahko dobiš na BOXER-FORUMU:www.boxer-forum.de, kjer se med seboj pogovarjajo samo lastniki BMW-boxerjev predvsem GS.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr jim servisno.. pol so me pa tam nategnal

aluminij seka, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zdaj sem klical v Auresa, da bi naročil kovček Kappa ali Givi - majo samo Givi 48 ali 52. Cena 48L = 23.000, 52L=27.500, + marža ki jo doda posrednik. Kaj mogoče ma kdo svojo firmo in mi nebi zaračunal marže? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne razumem najbolje, če ma to aures pol ti bo itak zaračunal maržo, če pa misliš zaradi davka pa napiši tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ne razumem najbolje, če ma to aures pol ti bo itak zaračunal maržo, če pa misliš zaradi davka pa napiši tako :D

AURES nima lastne maloprodaje :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vedel do sedaj, ampak reklamo majo pa povsod, kot da imajo tudi maloprodajo, sem jih enkrat klical, pa mi niso rekli da je nimajo (čelada) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zdaj sem klical v Auresa, da bi naročil kovček Kappa ali Givi - majo samo Givi 48 ali 52. Cena 48L = 23.000, 52L=27.500, + marža ki jo doda posrednik. Kaj mogoče ma kdo svojo firmo in mi nebi zaračunal marže? :lol:  :lol:

Če hočeš se lahko zmeniva imam firmo dobiš brez marže samo davek obračunam. Če pa ima kdo kašen poškodovan kovček Givi lahko je tudi stranski,.rabim samo spodnji del naj mi sporoči diverdoo@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem klical v Auresa, da bi naročil kovček Kappa ali Givi - majo samo Givi 48 ali 52. Cena 48L = 23.000, 52L=27.500, + marža ki jo doda posrednik. Kaj mogoče ma kdo svojo firmo in mi nebi zaračunal marže? :lol:  :lol:

Če hočeš se lahko zmeniva imam firmo dobiš brez marže samo davek obračunam. Če pa ima kdo kašen poškodovan kovček Givi lahko je tudi stranski,.rabim samo spodnji del naj mi sporoči diverdoo@siol.net

A ti to res? :o :D Davek je 20% ne? Mislim da se boma zmenla če to resno misliš... :lol: :arrow: PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa nekej zanima. Prejsn teden sem kupu od Givija plosco za pegasso aprilio, zdej pa se kovcek kupujem, pa me zanima, plosca je kovinska, ce bo gor pasal kovcek GIVI MAXIMA 50l. 42l sem preprican da gre gor, za 50 pa ne vem?

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fprašanje: bemfla, roadster, R1150R... baje, da se na most na nosilcu ne da montirat topcase, ampak neko najlonsko torbasto izvedenko.. sprašujem, če ta mostiček vzdrži tisto 60 l rolo, ki jo prodajajo kot dodatno opremo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!