Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

59 minutes ago, DAMI34 said:

mam tut tako. :P

Niti števca ne vidim čez. V glavnem dokler štrči ne drsa po rezervarju :D

Meni se je najbolj dopadla magnetna podolgovata, s kar nekaj predalčki, a slabost, da lahko zdrsne dol, da se spodaj nabira lahko usran dež, pa da prime samo na kovinski rezervar so potem prevagali, da sem jo zamenjal.

Evo, tale ne štrči :D

žal nimam boljše fotke

1013231_521678667901690_91645659_n.jpg.11223ba7bf3dd800ed0ef1de776384c8.jpg

zdej sem jo pa predelal in dodal 2 elastična traka, da jo lahko vržem čez zadnji sedež

39515108_1914049901997886_4747314943831834624_n.jpg.11b5dbb964fd18f8967416c2de0a4667.jpg

Sm ti dal like ker si se potrudu sam ko vidim tista 2 kovčka shad na motorju me prijeme ko te srečam da ti jih ztolčem z maco:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Spasku pravi:

sam ko vidim tista 2 kovčka shad na motorju me prijeme ko te srečam da ti jih ztolčem z maco:lol1:

...kot WC kotliček za vodo zgledata :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Spasku pravi:

Sm ti dal like ker si se potrudu sam ko vidim tista 2 kovčka shad na motorju me prijeme ko te srečam da ti jih ztolčem z maco:lol1:

ti kr, sam prej me boš moral uloviti :P

 

pred 13 minutami, vandrovec pravi:

...kot WC kotliček za vodo zgledata :lol1:

mi jih vsaj ni škoda po tleh metat :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko nisem rabo sem vsake toliko nekje videl, sedaj ko bi jih kupo, pa jih več ne najdem.. iščem tiste trake za pripet dodatno torbo ali recimo šotor, kamp podlogo na zadnji kovček? se komu sanja, kje in kako zadevo najti? :D

 

Torej to - ta trakca preko torbe, da fiksiraš na spodnji kovček. Se mi zdi veliko bolj uporabno, kot se mučit z nekimi navadnimi raztegljivimi trakci ali gurtnami. 

 

1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, vandrovec pravi:

Če ne obstaja manjša od MT505 tanklock torbica z žepkom za kartice, bom verjetno 3 litrsko od givija kupil ter eno manjšo na pas okoli privežem, ker ta 5 litrska me moti bolj kot vsi trije kovčki zadaj...kot bi imel drug motor, ker stalno gledaš tisto visoko bulo pred očmi...

Kar se mene tiče, ima SW Motech najboljši izbor torbic na podkvico. Micro je najmanjša, žal pa nima zunanjega žepa, ima pa žep na notranji strani pokrova, ki se zapre z zadrgo.

Na hitro ne najdem boljše slike, vendar na V-Stromu izgleda takole:

81037538_Microtorbica2.thumb.jpg.28afddedba038d4a6d2edb00a536c3ac.jpg

 

Na GSA pa uporabljam nekoliko večji Daypack:

1205115026_Microtorbica3.jpg.74ee403c3b83c1b72d6fa771bca021b5.jpg

 

Obe torbici pa sta po potrebi raztegljivi...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Joker, sem gledal tudi obe omenjeni torbici. Zaenkrat sem se odločil, da podkvice odpadejo, se mi zdi, da preveč dvignejo vse skupaj. Torbice prav za GSa, se mi zdi da so pritrjene s pasovi? Nekaj takega s pasovi si bom omislil, da tudi pred tankanjem samo odpneš na eni strani in odmakneš torbico. Sekira me, ker bom moral znova prekladat pokrovček od tanka,... če imam še shranjene vse dele :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Joker said:

Kar se mene tiče, ima SW Motech najboljši izbor torbic na podkvico

Od Givi so podkvice tanjše in bolj elegantne manj moteče dokler je torba gor me ne moti ko jo snamem je pa grdo videt.

givi-tanklock-attachment-flange-ring-2120-p.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Spasku pravi:

Od Givi so podkvice tanjše in bolj elegantne manj moteče dokler je torba gor me ne moti ko jo snamem je pa grdo videt.

givi-tanklock-attachment-flange-ring-2120-p.jpg

Stvar okusa. Meni pa ravno Givijeva ni všeč, ker sega tako daleč čez rob pokrova za tankanje...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Joker pravi:

Stvar okusa. Meni pa ravno Givijeva ni všeč, ker sega tako daleč čez rob pokrova za tankanje...:)

Kupiš tak motor da nima tanka spredajampak ob strani F800/700GS pa je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Spasku pravi:

Od Givi so podkvice tanjše in bolj elegantne manj moteče dokler je torba gor me ne moti ko jo snamem je pa grdo videt.

givi-tanklock-attachment-flange-ring-2120-p.jpg

to je grdo napram sw motech

starejšša sw motech podkev je pa bila "grda", ta nova evo je res lepa

Rezultat iskanja slik za sw motech evo tank lock

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Joker pravi:

Na GSA pa uporabljam nekoliko večji Daypack

Sem opazil, da ima tvoj motor drugačno obliko rezervoarja, nima tako dvignjene in naprej nagnjene odprtine za tankanje, zato bi na mojem taka torbica verjetno slabše izpadla.

Včeraj sem cel popoldan pregledoval po internetu vse možnosti, ki se dobijo za na tank. Da ne bi sedaj menjal torbe bom naročil neko tako podobno zadevo

Nosilec tank torbe SHAD univerzalen

na katero pripnem eno manjšo torbico. Če ostane podkvica na motorju jo morda odrežem, da bi lahko za 180 stopinj obrnil torbo na motorju, bolje bi zgledalo, ampak je vseeno velika. Na tanku mi ne paše nekaj veliko večjega od torbice za telefon. Če se ne bo obneslo ne ostane drugega, kot torbica narejena prav za GSa...✂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Joker pravi:

Uf, nosilec tanktorbe za F800 je šele grd...:D

Za serjo F (tank pod sedežem) rabiš tale nosilec, ki simulura pokrov (čep) rezervoarja.

BF15.JPG.cf8bfe80e6ec8339c7cb85b590c8d79e.JPG

Sam sicer uporabljam prastaro torbo, ki jo z zadrgo pripnem na "vmesnik" kot na sliki, ki jo je prilepil @vandrovec.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, MiNa pravi:

Za serjo F (tank pod sedežem) rabiš tale nosilec, ki simulura pokrov (čep) rezervoarja.

BF15.JPG.cf8bfe80e6ec8339c7cb85b590c8d79e.JPG

Točno na to se je nanašala moja opazka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, vandrovec pravi:

Sem opazil, da ima tvoj motor drugačno obliko rezervoarja, nima tako dvignjene in naprej nagnjene odprtine za tankanje, zato bi na mojem taka torbica verjetno slabše izpadla.

Mislim da sta višina in naklon odprtine za natakanje goriva podobni. Je pa pri tvojem potegnjena bolj nazaj. To pa tudi ni pretiran problem, ker lahko nastavek za podkvico na torbico montiraš (po dolžini) na poljubno mesto. Če imaš možnost, se oglasi in jo poskusi postaviti na svoj rezervoar. Menda se bo vreme naslednji teden uneslo...

image.png.0391750e1b3339f71efc7a295f4fc8db.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Joker pravi:

To pa tudi ni pretiran problem, ker lahko nastavek za podkvico na torbico montiraš (po dolžini) na poljubno mesto.

To je pa v redu, v tem je res prednost. Ampak zaenkrat bom le na podlogo za pripenjanje nekaj pripel, morda najprej kar tole...:naughty:20190410_154645.jpg.10417971492a0fa7c4e90e76e17129c7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Joker pravi:

Stvar okusa. Meni pa ravno Givijeva ni všeč, ker sega tako daleč čez rob pokrova za tankanje...:)

vizuelno je grša od Swmotecha

Tisti, ki imajo cevno zaščito lahko kupijo tipske trikotne torbe, pa še tja kaj navesijo.

Se pa da tudi v stilu "made in @Kmet2 ":D (cel pršut notri skriješ)

 

11800428_902186003184286_8696550077872048547_n.jpg.8fa52b252dbc144e7419cea50ede196e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!