Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Nikoli, vozim pa občasno v SPORT modu. Ampak pomagala so itak samo potuha, da lahko obrneš gas bolj brez skrbi. Pa spustva KTM in greva na Z900. Lahek in primerni konji. Zame, za solo vožnje. Za 2 osebi mi je premalo je recimo optimalen SX. KTM je pa ravno fajn. In spet moram povedati konji na Sx in konji na GTju so različni, med vožnjo pa ni take razlike, ker je bolj bistvena krivulja moči in prestavno razmerje. Oba mata ugodno in primerno za "skakanje" mim avtov v dvoje, kot meni ustreza. Ampak ni nujno da drugim, nekateri rabijo več drugi manj. Versis 1000 nikakor nima premalo konjev, ima ugoden navor in veliko konjev že spodaj (ter kratek menjalnik), ni pa ravno neka beštja, in nekateri hočemo mal več. Mene tudi H2 ne bi motil, nasprotno je hudičevo ugoden motor, brez potrebe po šaltanju in z veeeliko moči spodaj. 
    • DinDiin
      Saj za Super Tenere tudi to pisejo, ker je kao konkurenca na testih in zmeraj zadnja. Pa verjamem, da se cist kul pelje. Pri sraufanju sigurn zmaga  
    • skalar36
      Nisem vidu kater test. A je bil BMW vmes? Ce je bil to pove vse. Motorevi in raznih testov ne berem več. Vsaj evropskih. Vse je ena slaba reklama. Ce bi verjel v teste bi moral vsako sezono kupt nov model motorja. Sej vemo kako gre... Fenci hotel, fina papica, kksna " krača". Pol pa sinfi... Te ne bo vec zravn.
    • Snečer
      tudi na testih so pisali, da jih ima premalo, da "komaj" pride na vršič, ko so primerjali s konkurenco  
    • skalar36
      @DAMI34 kolikokrat izklopis pomagla na ktm- u pa odpiraš poln gas!? Tok konjov kot uporabljaš pri svoji voznji ma zig verso vec. Jest te zastopm, fajn je met tis "mal vec". Da jih ma pa versys premal pa ne prebavim.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!